Technologie Produkcyjne

produkcja-technologie produkcyjne

"Produkcja: gdzie pomysł spotyka rzeczywistość, a innowacja rodzi się z determinacji."

Toczenie średnich i dużych serii na automatach tokarskich wielowrzecionowych różnych typów. Produkujemy na nich armaturę do hydrauliki siłowej z prętów od Ø10 do Ø67.

Toczenie małych i średnich serii armatury do hydrauliki siłowej. Maksymalna obrabiany materiał to Ø82. Programowanie wspomagane systemem CAM.

Obróbka wyżarzania zmiękczającego tulejek zaciskowych i detali do gięcia, oraz lutowania twardego obywa się na dwóch piecach tunelowych w atmosferze ochronnej. Małe serie lutujemy na generatorze indukcyjnym.

Gięcie detali pod różnym kątem odbywa się na dziewięciu giętarkach trzpieniowych półautomatycznych w zakresie od DN05 (3/16”) do DN50 (2”). Dwie giętarki CNC realizują gięcie rur w 3D. Nakrętki na korpusach zaciskamy od sześciokąta S14mm do S75 mm.
Linia pras hydraulicznych to zakuwarki do produkcji dużych serii przewodów i zakuwarki serwisowe zaciskające węże do DN50 (2”) 4SH Interlock. Na wyposażenie są też automatyczne przecinarki do węzy oraz stacja badania szczelności zakutych przewodów.
Nowoczesny park specjalistycznych maszyn narzędziowych pozwala nam na produkcję: narzędzi skrawających kształtowych, regenerację używanych i wykonywanie oprzyrządowania do obrabiarek co znacznie skraca czas uruchomienia produkcji od zlecenia.