Kariera

Oferta pracy dla Ustawiacza/Operatora automatów tokarskich.

Opis stanowiska :

  • praca fizyczna na produkcji,
  • obsługa automatów tokarskich.

Oczekujemy :

  • chęci do nauki nowego zawodu (doświadczenie zawodowe nie jest wymagane),
  • gotowości do podjęcia pracy 2-zmianowej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dokładność, sumienności zaangażowania.

Zapewniamy :

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny oraz ubezpieczenia grupowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do nabytych umiejętności i zaangażowania,
  • płatny okres szkolenia oraz wdrożenia (dopasowany do umiejętności i predyspozycji kandydatów),
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także doskonalenie umiejętności.

Osobiście w siedzibie firmy

P.W. BEMIX Sp. z o.o. ul. Złotowska 33, 89-410 Więcbork

(Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty)