• sliderslim01.jpg

 1

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d

/p19

m/

p22

1. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
2. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53

 

2

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d

/p62

m/

p43

1. Rzemieślnik Mrocza 14 -8 16 -11 14 168 18 147 15 94 77 390
2. Pasjonaci 14 76 15 45 18 105 14 30 16 67 77 323
3. Bemix 24 231 8 -94 16 28 11 24 12 -30 71 159
4. Bemix 2 10 -40 16 36 16 119 9 -50 16 184 67 249
5. Rezerwat Wiele 8 -127 13 27 16 72 16 79 14 48 67 99
6. Lubcza II 16 129 14 28 12 -31 16 53 7 -83 65 96
Familia 14 15 18 171 11 -36 14 49 8 -103 65 96
8. Plebanka 22 165 12 -37 12 85 5 -122 14 -46 65 45
9. Time Lubcza 14 -43 8 -84 14 94 12 26 14 36 62 29
10. Asy Chojnice 12 -14 12 -9 4 -222 18 150 16 84 62 -11
11. Relax Runowo 12 -4 16 118 14 20 12 -38 6 -80 60 16
12. Silna Grupa 6 -108 16 44 16 63 10 -33 12 -21 60 -55
13. Orły Klawkowo 10 13 8 -40 14 87 8 -24 16 71 56 107
14. Borowiacy 2 -214 8 -57 14 -23 15 92 16 69 55 -133
15. Skowronki Kinice 18 85 12 -16 7 -81 6 -66 6 -116 49 -194
16. Sokoły 8 -16 6 -60 8 -78 8 -136 18 183 48 -107
17. Ptaki Wiele 4 -113 12 45 9 -99 12 -65 8 -126 45 -358
18. Bory Tuchola 10 2 8 -79 6 -125 12 -54 8 -127 44 -383
19. Klan Pawelskich 8 -80 10 -3 5 -177 10 -107 6 -100 39 -467

 

3

 

4

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Trzósło Rafał Familia   6 62 6 24 6 45 6 87 6 47 30 265
2. Marek Winter 0 6 91 4 16 6 71 6 85 4 40 26 303
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   4 8 6 48 6 119 4 3 6 123 26 301
4. Grabowski Roman Bemix 2 6 72 6 61 0 -32 5 70 6 136 23 307
5. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 12 4 0 4 28 4 29 6 100 22 169
6. Borecki Bronisław Bemix 6 45 4 8 6 34 4 62 2 -21 22 128
7. Rybacki Stefan Pasjonaci   2 -17 4 32 4 25 6 14 6 47 22 101
8. Barwina Hilary Lubcza II 6 75 6 36 6 32 4 3 0 -82 22 64
9. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   6 50 6 15 0 -107 6 89 4 16 22 63
10. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 4 54 5 36 4 10 2 -15 6 50 21 135
11. Fifielski Sebastian Lubcza II   6 76 2 8 2 -46 6 59 5 26 21 123
12. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
13. Skulski Ryszard Silna Grupa   2 -26 2 -18 6 54 6 63 4 13 20 86
14. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
15. Gonciarz Jan Relax Runowo   4 -1 6 72 4 -21 2 -22 4 11 20 39
16. Kliszewski Piotr Bemix 6 68 0 -113 6 71 4 4 4 2 20 32
17. Kotek Józef Bemix   6 74 2 -1 4 20 2 -3 4 5 18 95
18. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -60 4 24 6 71 2 1 6 51 18 87
19. Błociński Ulrych Plebanka   4 13 6 36 2 15 0 -14 6 30 18 80
20. Borzych Franciszek Orły Klawkowo 6 41 4 7 6 60 0 -30 2 -14 18 64
21. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   2 -11 6 22 6 41 2 3 2 -8 18 47
22. Kielich Leon Time Lubcza 0 -86 2 -34 6 76 6 65 4 20 18 41
23. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 27 4 14 2 -22 6 59 0 -61 18 17
24. Lewandowski Jacek Plebanka 6 23 0 -72 2 -7 4 -7 6 35 18 -28
25. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   0 -48 4 8 6 99 2 17 5 26 17 102
26. Karnowski Tadeusz Borowiacy 2 -1 2 -24 6 36 5 70 2 -25 17 56
27. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   2 -54 5 36 2 -14 4 20 4 19 17 7
28. Trzósło Adam Senior Familia 0 -79 6 149 4 7 4 19 2 -15 16 81
29. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -14 0 -23 2 -29 6 41 6 88 16 63
30. Czyż Andrzej Sokoły 6 62 4 36 0 -54 0 -46 6 46 16 44
31. Szydeł Janusz Bemix 2   4 -8 6 61 4 20 2 -9 0 -25 16 39
32. Sosnowski Zenon Sokoły 0 -52 2 -21 2 -12 6 47 6 76 16 38
33. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 15 2 -12 4 21 6 31 0 -27 16 28
34. Jarząb Wiesław Relax Runowo 0 -58 6 45 4 37 4 10 2 -13 16 21
35. Ciepłuch Mieczysław Plebanka   6 48 6 23 2 -5 0 -62 2 -16 16 -12
36. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 4 5 2 -81 0 -28 6 68 4 6 16 -30
37. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 40 6 98 1 -40 4 26 0 -28 15 96
38. Lorek Mariusz Orły Klawkowo 2 11 4 34 6 64 0 -25 2 -21 14 63
39. Kulas Roman Orły Klawkowo   2 -12 0 -42 0 -26 6 41 6 51 14 12
40. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 0 -49 2 -7 4 32 4 15 4 8 14 -1
41. Wojcieszak Krzysztof Borowiacy   0 -54 6 114 4 -24 0 -46 4 7 14 -3
42. Niemyjski Jan Pasjonaci 6 51 0 -52 6 47 2 -9 0 -43 14 -6
43. Migawa Tadeusz Sokoły   2 1 0 -58 6 37 2 -39 4 39 14 -20
44. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 2 -17 2 -5 4 -5 4 -3 2 -11 14 -41
45. Kołacki Piotr Silna Grupa   2 -11 6 36 0 -40 2 -37 4 -9 14 -61
46. Bruski Michał Skowronki Kinice 6 44 0 -95 0 -37 2 -6 6 24 14 -70
47. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   2 -36 2 -2 6 26 4 15 0 -79 14 -76
48. Szyszka Zbigniew Asy Chojnice 4 -7 4 21 0 -66 2 -25 4 -24 14 -101
49. Słomiński Jan Borowiacy   0 -120 0 -74 4 17 4 6 6 69 14 -102
50. Baran Bogdan Plebanka 6 81 0 -24 6 82 1 -39 0 -95 13 5
51. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53
52. Fifielski Marian Time Lubcza 4 20 0 -27 2 10 2 -26 4 13 12 -10
53. Fifielski Maciej Lubcza II   4 11 4 -9 2 9 0 -41 2 -11 12 -41
54. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 4 0 6 31 2 -18 0 -27 0 -38 12 -52
55. Cyborowski Roman Bory Tuchola   4 64 0 -86 0 -68 6 32 2 -11 12 -69
56. Wenda Andrzej Time Lubcza 6 25 0 -65 2 -32 4 17 0 -25 12 -80
57. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   0 -45 4 41 0 -55 2 -49 6 25 12 -83
58. Kisielewski Marek Bory Tuchola 4 26 4 18 0 -55 0 -73 4 0 12 -84
59. Prasał Stanisław Ptaki Wiele   0 -49 2 -38 4 -10 6 37 0 -68 12 -128
60. Pawelski Marian Klan Pawelskich 2 -12 4 33 1 -49 2 -8 2 -4 11 -40
61. Mieszczak Benedykt Bemix   6 44 2 12 0 -97 1 -39 2 -16 11 -96
62. Jaśkiewicz Czesław Orły Klawkowo 0 -27 0 -39 2 -11 2 -10 6 55 10 -32
63. Miłaszewski Roman Asy Chojnice   0 -43 2 -22 2 -20 4 45 2 4 10 -36
64. Plutka Piotr Lubcza II 0 -33 2 -7 2 -26 6 32 0 -16 10 -50
65. Trześniewski Kazimierz Borowiacy   0 -39 0 -73 0 -52 6 62 4 18 10 -84
66. Jażdzewski Andrzej Bory Tuchola 0 -57 4 45 4 8 0 -67 2 -16 10 -87
67. Badtke Andrzej Bory Tuchola   2 -31 0 -56 2 -10 6 54 0 -100 10 -143
68. Trzósło Adam Junior Familia 4 21 4 11 0 -48 2 -42 0 -101 10 -159
69. Sosnowski Mirosław Bemix 2   0 -44 0 -110 6 60 0 -112 4 22 10 -184
70. Trzósło Roman Familia 4 11 2 -13 1 -40 2 -15 0 -34 9 -91
71. Kania Marcin Relax Runowo   4 40 2 13 2 -17 0 -57 0 -51 8 -72
72. Błażejewski Marian Ptaki Wiele 2 -10 2 2 4 15 0 -51 0 -50 8 -94
73. Liss Henryk Silna Grupa   0 -60 2 4 4 8 0 -62 2 -17 8 -127
74. Kin Krystian Skowronki Kinice 4 1 0 -50 4 14 0 -59 0 -74 8 -168
75. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   2 -55 4 11 0 -60 0 -83 2 -44 8 -231
76. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 2 4 0 -42 0 -63 4 -13 0 -41 6 -155
77. Rybakowski Tadeusz Sokoły   0 -27 0 -17 0 -49 0 -98 2 22 2 -169

Używamy ciasteczka żeby ulepszyć naszą stronę oraz Twoje wrażenia z korzystania z niej. Pliki cookie używane do podstawowego działania strony zostały już ustawione. We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk