• sliderslim01.jpg

Klasyfikacja Generalna :

Klasyfikacja po  V turniejach

 

Patroni medialni :


logo baszkawww.kaszebe-baszka.pl

gazeta krajeńskawww.krajna.com.pl

Logo smallwww.bemix.eu

 

Znajdź nas na facebook

facebook/baskakrajna

 

KLASYFIKACJA I TURNIEJU KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

 Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Rzemiślnik Mrocza 18 10 14 87 15 40 14 -3 20 206 81 340
2. Bemix 12 -5 20 106 13 -12 20 144 14 -27 79 206
3. Relax Runowo 11 -26 10 5 22 219 12 24 22 227 77 449
4. Sokół 18 29 14 48 8 -75 18 12 14 93 72 107
5. Familia Więcbork 18 58 10 -23 10 -34 14 -2 14 32 66 31
6. Skowronki Kinice 8 -31 14 63 14 75 18 96 10 -24 64 179
7. Rezerwat Wiele 12 -17 12 -37 6 -108 12 23 16 5 58 -134
8. Pasjonaci 12 7 10 -64 15 8 14 -1 6 -135 57 -185
9. Plebanka 9 -67 16 32 18 76 4 -96 10 -149 57 -204
10. Klan Pawelskich 4 -66 8 -46 14 33 14 86 12 -17 52 -10
11. Sępólno Baśka 8 -104 12 12 11 -32 14 27 6 -109 51 -206
12. Bory Tuchola 12 82 12 -1 4 -152 8 -22 14 116 50 23
13. Bemix 2 16 103 10 -71 8 -23 6 -126 6 -71 46 -188
14. Time Lubcza 10 -2 2 -165 14 -5 8 -80 12 -45 46 -297
15. Asy Chojnice 12 29 16 54 8 -10 4 -82 4 -102 44 -111

Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 6 44 6 95 6 36 6 59 6 106 30 340
2. Trzósło Roman Familia Więcbork 6 21 6 83 6 28 6 71 4 16 28 219
3. Migawa Tadeusz Sokół 6 21 4 15 2 -16 6 76 6 59 24 155
4. Kliszewski Piotr Bemix 6 48 6 23 4 3 4 2 4 6 24 82
5. Kamiński Stefan Rzemiślnik Mrocza 6 24 4 44 5 25 6 38 2 -21 23 110
6. Borecki Bronisław Bemix 4 5 6 53 4 33 6 65 2 -26 22 130
7. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice 0 -35 4 22 6 42 6 47 6 53 22 129
8. Tajer Jerzy Rzemiślnik Mrocza 6 52 4 21 2 -28 4 6 6 69 22 120
9. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 4 2 4 32 6 51 4 23 4 -2 22 106
10. Kotek Józef Bemix 2 3 4 17 5 25 4 21 6 21 21 87
11. Trzósło Adam senior Familia Więcbork 4 24 2 -27 3 14 6 43 6 14 21 68
12. Sosnowski Mirosłąw Bemix 2 6 81 4 18 2 -13 2 -2 6 42 20 126
13. Kielich Leon Time Lubcza 4 8 2 1 6 62 4 44 4 -2 20 113
14. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 4 10 6 17 0 -43 4 46 6 54 20 84
15. Jażdżewski Stanisław Skowronki Kinice 4 12 6 52 4 10 6 54 0 -67 20 61
16. Łusiak Zygmunt Rzemiślnik Mrocza 0 -114 4 12 6 47 4 32 6 80 20 57
17. Jarząb Wiesław Relax Runowo 3 -14 4 15 6 65 2 -5 4 -24 19 37
18. Rybakowski Tadeusz Sokół 0 -38 6 56 0 -55 6 35 6 114 18 112
19. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -20 6 46 6 35 6 46 0 -66 18 41
20. Pawelski Marian Klan Pawelskich 0 -30 4 7 3 -13 6 58 4 20 17 42
21. Niemyjski Jan Pasjonaci 4 17 4 19 3 -13 4 5 2 -18 17 10
22. Kin Krystian Skowronki Kinice 2 3 2 -8 4 43 4 11 4 40 16 89
23. Garańczyk Wiesław Rzemiślnik Mrocza 6 48 2 10 2 -4 0 -79 6 78 16 53
24. Dominowicz Leon Bory Tuchola 2 9 6 24 4 16 2 4 2 -2 16 51
25. Lewandowski Jacek Plebanka 4 13 2 -13 6 52 2 -5 2 -40 16 7
26. Gonciarz Jan Relax Runowo 2 -22 0 -74 4 8 4 12 6 68 16 -8
27. Kajewski Leon Sępólno Baśka 0 -63 4 13 6 30 2 -30 4 37 16 -13
28. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 2 -30 0 -74 6 52 4 1 4 -6 16 -57
29. Sosnowski Zenon Sokół 6 9 2 -24 2 -54 6 29 0 -58 16 -98
30. Błociński Ulrych Plebanka 3 -14 2 -17 4 0 2 -8 4 7 15 -32
31. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -20 2 12 2 -5 6 50 2 -28 14 9
32. Miłaszewski Roman Asy Chojnice 4 1 2 -12 4 40 2 -19 2 -18 14 -8
33. Ciepłuch  Mieczysław Plebanka 2 -30 6 31 2 -24 0 -32 4 19 14 -36
34. Winiecki Jan Rezerwat Wiele 4 27 0 -24 4 -18 4 5 2 -28 14 -38
35. Płaczek Józef Rezerwat Wiele 0 -42 4 15 2 -17 4 11 4 -11 14 -44
36. Czyż Andzrej Sokół 6 37 2 1 4 50 0 -128 2 -22 14 -62
37. Wenda Andrzej Time Lubcza 2 -7 0 -90 4 16 4 -14 4 8 14 -87
38. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice 6 70 2 -11 1 -32 2 9 2 -11 13 25
39. Kania Marcin Relax Runowo 0 -34 0 -31 6 110 0 -42 6 77 12 80
40. Cyborowski Roman Bory Tuchola 6 142 4 24 0 -89 2 11 0 -40 12 48
41. Winter Marek Bory Tuchola 2 -22 2 6 0 -58 2 -2 6 92 12 16
42. Trzósło Rafał Familia Więcbork 6 21 2 -7 0 -54 2 -14 2 -27 12 -81
43. Mieszczak Benedykt Bemix 0 -61 4 13 0 -73 6 56 2 -28 12 -93
44. Grabowski Roman Bemix 2 6 52 6 41 0 -78 0 -60 0 -54 12 -99
45. Baran Bogdan Plebanka 0 -36 6 31 6 48 0 -51 0 -135 12 -143
46. Karnowski Tadeusz Asy Chojnice 2 -18 6 41 3 14 0 -35 0 -37 11 -35
47. Szponarski Henryk Sępólno Baśka 4 11 0 -57 1 -32 6 61 0 -100 11 -117
48. Szponarski Mateusz Sępólno Baśka 2 -32 6 44 2 -25 0 -54 0 -18 10 -85
49. Półgęsek Tadeusz Bory Tuchola 2 -47 0 -55 0 -21 2 -35 6 66 10 -92
50. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 4 -12 2 -45 0 -30 0 -39 4 -10 10 -136
51. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 0 -15 0 -25 4 17 2 -33 2 -30 8 -86
52. Szydeł Janusz Bemix 2 4 2 0 -37 0 -33 4 2 0 -36 8 -102
53. Kiedrowski Tadeusz Asy Chojnice 0 -24 6 36 0 -32 0 -37 0 -36 6 -93
54. Bruski Michał Skowronki Kinice 2 -11 2 -3 0 -20 2 -16 0 -50 6 -100
55. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -32 0 -93 6 101 0 -66 0 -23 6 -113
56. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 0 -17 0 -41 2 -38 0 -75 4 11 6 -160
57. Fifielski Marian Time Lubcza 4 14 0 -35 2 -45 0 -35 0 -62 6 -163
58. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 40 0 -55 0 -66 0 -53 0 -45 6 -179
59. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 0 -23 0 -60 1 -22 2 38 2 -5 5 -72
60. Trzósło Adam junior Familia Więcbork 2 -8 0 -72 1 -22 0 -102 2 29 5 -175

Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1 Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -20 6 46 6 35 6 46 0 -66 18 41
2. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -20 2 12 2 -5 6 50 2 -28 14 9
3. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 0 -17 0 -41 2 -38 0 -75 4 11 6 -160

 

Używamy ciasteczka żeby ulepszyć naszą stronę oraz Twoje wrażenia z korzystania z niej. Pliki cookie używane do podstawowego działania strony zostały już ustawione. We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk