logo90x56
  • sliderslim01.jpg
  • sliderslim02.jpg

KLASYFIKACJA I TURNIEJU KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

 Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Rzemiślnik Mrocza 18 10 14 87 15 40 14 -3 20 206 81 340
2. Bemix 12 -5 20 106 13 -12 20 144 14 -27 79 206
3. Relax Runowo 11 -26 10 5 22 219 12 24 22 227 77 449
4. Sokół 18 29 14 48 8 -75 18 12 14 93 72 107
5. Familia Więcbork 18 58 10 -23 10 -34 14 -2 14 32 66 31
6. Skowronki Kinice 8 -31 14 63 14 75 18 96 10 -24 64 179
7. Rezerwat Wiele 12 -17 12 -37 6 -108 12 23 16 5 58 -134
8. Pasjonaci 12 7 10 -64 15 8 14 -1 6 -135 57 -185
9. Plebanka 9 -67 16 32 18 76 4 -96 10 -149 57 -204
10. Klan Pawelskich 4 -66 8 -46 14 33 14 86 12 -17 52 -10
11. Sępólno Baśka 8 -104 12 12 11 -32 14 27 6 -109 51 -206
12. Bory Tuchola 12 82 12 -1 4 -152 8 -22 14 116 50 23
13. Bemix 2 16 103 10 -71 8 -23 6 -126 6 -71 46 -188
14. Time Lubcza 10 -2 2 -165 14 -5 8 -80 12 -45 46 -297
15. Asy Chojnice 12 29 16 54 8 -10 4 -82 4 -102 44 -111

Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 6 44 6 95 6 36 6 59 6 106 30 340
2. Trzósło Roman Familia Więcbork 6 21 6 83 6 28 6 71 4 16 28 219
3. Migawa Tadeusz Sokół 6 21 4 15 2 -16 6 76 6 59 24 155
4. Kliszewski Piotr Bemix 6 48 6 23 4 3 4 2 4 6 24 82
5. Kamiński Stefan Rzemiślnik Mrocza 6 24 4 44 5 25 6 38 2 -21 23 110
6. Borecki Bronisław Bemix 4 5 6 53 4 33 6 65 2 -26 22 130
7. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice 0 -35 4 22 6 42 6 47 6 53 22 129
8. Tajer Jerzy Rzemiślnik Mrocza 6 52 4 21 2 -28 4 6 6 69 22 120
9. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 4 2 4 32 6 51 4 23 4 -2 22 106
10. Kotek Józef Bemix 2 3 4 17 5 25 4 21 6 21 21 87
11. Trzósło Adam senior Familia Więcbork 4 24 2 -27 3 14 6 43 6 14 21 68
12. Sosnowski Mirosłąw Bemix 2 6 81 4 18 2 -13 2 -2 6 42 20 126
13. Kielich Leon Time Lubcza 4 8 2 1 6 62 4 44 4 -2 20 113
14. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 4 10 6 17 0 -43 4 46 6 54 20 84
15. Jażdżewski Stanisław Skowronki Kinice 4 12 6 52 4 10 6 54 0 -67 20 61
16. Łusiak Zygmunt Rzemiślnik Mrocza 0 -114 4 12 6 47 4 32 6 80 20 57
17. Jarząb Wiesław Relax Runowo 3 -14 4 15 6 65 2 -5 4 -24 19 37
18. Rybakowski Tadeusz Sokół 0 -38 6 56 0 -55 6 35 6 114 18 112
19. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -20 6 46 6 35 6 46 0 -66 18 41
20. Pawelski Marian Klan Pawelskich 0 -30 4 7 3 -13 6 58 4 20 17 42
21. Niemyjski Jan Pasjonaci 4 17 4 19 3 -13 4 5 2 -18 17 10
22. Kin Krystian Skowronki Kinice 2 3 2 -8 4 43 4 11 4 40 16 89
23. Garańczyk Wiesław Rzemiślnik Mrocza 6 48 2 10 2 -4 0 -79 6 78 16 53
24. Dominowicz Leon Bory Tuchola 2 9 6 24 4 16 2 4 2 -2 16 51
25. Lewandowski Jacek Plebanka 4 13 2 -13 6 52 2 -5 2 -40 16 7
26. Gonciarz Jan Relax Runowo 2 -22 0 -74 4 8 4 12 6 68 16 -8
27. Kajewski Leon Sępólno Baśka 0 -63 4 13 6 30 2 -30 4 37 16 -13
28. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 2 -30 0 -74 6 52 4 1 4 -6 16 -57
29. Sosnowski Zenon Sokół 6 9 2 -24 2 -54 6 29 0 -58 16 -98
30. Błociński Ulrych Plebanka 3 -14 2 -17 4 0 2 -8 4 7 15 -32
31. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -20 2 12 2 -5 6 50 2 -28 14 9
32. Miłaszewski Roman Asy Chojnice 4 1 2 -12 4 40 2 -19 2 -18 14 -8
33. Ciepłuch  Mieczysław Plebanka 2 -30 6 31 2 -24 0 -32 4 19 14 -36
34. Winiecki Jan Rezerwat Wiele 4 27 0 -24 4 -18 4 5 2 -28 14 -38
35. Płaczek Józef Rezerwat Wiele 0 -42 4 15 2 -17 4 11 4 -11 14 -44
36. Czyż Andzrej Sokół 6 37 2 1 4 50 0 -128 2 -22 14 -62
37. Wenda Andrzej Time Lubcza 2 -7 0 -90 4 16 4 -14 4 8 14 -87
38. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice 6 70 2 -11 1 -32 2 9 2 -11 13 25
39. Kania Marcin Relax Runowo 0 -34 0 -31 6 110 0 -42 6 77 12 80
40. Cyborowski Roman Bory Tuchola 6 142 4 24 0 -89 2 11 0 -40 12 48
41. Winter Marek Bory Tuchola 2 -22 2 6 0 -58 2 -2 6 92 12 16
42. Trzósło Rafał Familia Więcbork 6 21 2 -7 0 -54 2 -14 2 -27 12 -81
43. Mieszczak Benedykt Bemix 0 -61 4 13 0 -73 6 56 2 -28 12 -93
44. Grabowski Roman Bemix 2 6 52 6 41 0 -78 0 -60 0 -54 12 -99
45. Baran Bogdan Plebanka 0 -36 6 31 6 48 0 -51 0 -135 12 -143
46. Karnowski Tadeusz Asy Chojnice 2 -18 6 41 3 14 0 -35 0 -37 11 -35
47. Szponarski Henryk Sępólno Baśka 4 11 0 -57 1 -32 6 61 0 -100 11 -117
48. Szponarski Mateusz Sępólno Baśka 2 -32 6 44 2 -25 0 -54 0 -18 10 -85
49. Półgęsek Tadeusz Bory Tuchola 2 -47 0 -55 0 -21 2 -35 6 66 10 -92
50. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 4 -12 2 -45 0 -30 0 -39 4 -10 10 -136
51. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 0 -15 0 -25 4 17 2 -33 2 -30 8 -86
52. Szydeł Janusz Bemix 2 4 2 0 -37 0 -33 4 2 0 -36 8 -102
53. Kiedrowski Tadeusz Asy Chojnice 0 -24 6 36 0 -32 0 -37 0 -36 6 -93
54. Bruski Michał Skowronki Kinice 2 -11 2 -3 0 -20 2 -16 0 -50 6 -100
55. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -32 0 -93 6 101 0 -66 0 -23 6 -113
56. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 0 -17 0 -41 2 -38 0 -75 4 11 6 -160
57. Fifielski Marian Time Lubcza 4 14 0 -35 2 -45 0 -35 0 -62 6 -163
58. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 40 0 -55 0 -66 0 -53 0 -45 6 -179
59. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 0 -23 0 -60 1 -22 2 38 2 -5 5 -72
60. Trzósło Adam junior Familia Więcbork 2 -8 0 -72 1 -22 0 -102 2 29 5 -175

Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1 Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -20 6 46 6 35 6 46 0 -66 18 41
2. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -20 2 12 2 -5 6 50 2 -28 14 9
3. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 0 -17 0 -41 2 -38 0 -75 4 11 6 -160

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. 0 0 k 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  0 0 k 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 2 -22 4 10 4 3 4 4 2 -7 16 -12
4. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 -4 0 -79 4 -10 4 12 0 -39 12 -120
5. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 4 11 4 15 0 -20 1 -14 0 -56 9 -64
6. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 0 -88 0 -43 2 -3 2 -19 3 11 7 -142

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Skowronki Kinice 12 -50 23 162 16 71 16 52 20 127 87 362
2. Bemix 18 153 14 44 18 119 14 98 10 -18 74 396
3. Silna Grupa 16 87 12 -2 16 52 18 138 12 63 74 338
4. Rzemieślnik Mrocza 15 123 16 -13 10 -40 16 142 14 156 71 368
5. Orły klawkowo 6 -3 10 -28 18 32 14 48 19 173 67 222
6. Time Lubcza 12 -21 10 10 14 59 12 -78 18 79 66 49
7. Plebanka Więcbork 12 -53 14 145 10 -70 12 -64 16 114 64 72
8. Relax Runowo 8 -82 16 56 18 96 12 -3 10 -141 64 -74
9. Pasjonaci 18 107 7 -71 13 -22 17 106 4 -180 59 -60
10. Sokół 8 -126 16 78 12 12 14 34 8 -22 58 -24
11. Rezerwat Wiele 16 23 6 -29 12 24 14 -16 10 -116 58 -114
12. Asy Chojnice 6 -113 14 51 10 3 12 0 12 13 54 -46
13. Bemix 2 10 -56 12 -75 5 -97 6 -112 18 43 51 -297
14. Baśka Sępólno 18 98 0 -242 9 -19 6 -184 13 36 46 -311
15. Familia Więcbork 10 -34 10 -97 9 -34 6 -84 10 59 45 -190
16. Klan Pawelskich 9 -37 10 -22 12 -30 10 -28 4 -156 45 -273
17. Ptaki Wiele 8 -90 14 63 6 -19 7 0 8 -125 43 -171

 

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Powalisz Zbigniew Silna Grupa   4 0 6 22 6 57 6 24 6 116 28 219
2. Kin Krystian Skowronki Kinice   4 7 5 48 6 33 4 5 6 33 25 126
3. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   6 50 6 61 6 55 6 92 0 -45 24 213
4. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 1 6 51 2 -33 6 41 6 42 24 102
5. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   6 75 4 -5 2 -12 6 92 4 55 22 205
6. Kotek Józef Bemix   4 -7 6 45 2 -7 6 66 4 3 22 100
7. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   6 83 2 -7 3 1 6 23 4 15 21 115
8. Mieszczak Benedykt Bemix   6 96 2 -33 4 30 6 72 2 1 20 166
9. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 14 2 7 6 53 4 19 4 25 20 118
10. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice   2 -33 6 23 4 36 4 14 4 29 20 69
  Borzych Franciszek Orły klawkowo   0 -50 2 12 6 28 6 24 6 55 20 69
12. Baran Bogdan Plebanka Więcbork   4 6 4 27 0 -79 6 54 6 51 20 59
13. Kulas Roman Orły klawkowo   0 -33 6 32 6 85 4 20 3 11 19 115
14. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   1 -30 6 41 4 9 4 18 4 27 19 65
15. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   6 77 0 -16 0 -62 6 54 6 39 18 92
16. Jarząb Wiesław Relax Runowo   0 -10 4 4 6 66 2 -8 6 29 18 81
17. Fifielski Marian Time Lubcza   2 -10 0 -32 6 51 4 21 6 50 18 80
18. Borecki Bronisław Bemix   6 64 2 -12 6 38 2 -4 2 -11 18 75
  Czyż Andrzej Sokół   4 40 4 36 4 5 4 -2 2 -4 18 75
20. Bruski Michał Skowronki Kinice   2 -25 6 40 4 35 2 -8 4 23 18 65
21. Pawelski Marian Klan Pawelskich   4 8 6 55 4 22 2 -1 2 -25 18 59
22. Kania Marcin Relax Runowo   2 -17 6 63 2 -18 4 11 4 17 18 56
23. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   6 18 4 18 4 16 4 14 0 -55 18 11
24. Miłaszewski Roman Asy Chojnice   2 -24 1 -25 6 47 4 -1 4 2 17 -1
25. Szydeł Janusz Bemix 2   6 35 4 0 3 -10 0 -41 4 10 17 -6
26. Rybacki Stefan Asy Chojnice   0 -18 6 48 2 -16 6 92 2 -3 16 103
27. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 81 6 35 4 14 0 -27 0 -33 16 70
28. Migawa Tadeusz Sokół   4 12 6 55 2 9 4 22 0 -35 16 63
29. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   0 -47 4 35 6 70 0 -51 6 27 16 34
30. Ciepłuch Mieczysław Plebanka Więcbork   6 8 0 -19 4 29 0 -106 6 110 16 22
31. Kielich Leon Time Lubcza   4 14 0 -35 4 40 2 -42 6 31 16 8
32. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 2 -22 4 10 4 3 4 4 2 -7 16 -12
33. Wenda Andrzej Time Lubcza   4 -3 6 67 0 -35 2 -61 4 5 16 -27
34. Gołaś Wiesław Baśka Sępólno   6 36 0 -86 2 -19 2 -16 6 36 16 -49
35. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci   4 18 1 -25 4 13 6 85 0 -49 15 42
36. Murawiec Maciej Ptaki Wiele   2 -20 4 31 0 -34 6 131 2 -7 14 101
37. Jaśkiewicz Czesław Orły klawkowo   0 -32 0 -26 6 41 4 54 4 40 14 77
38. Błociński Ulrych Plebanka Więcbork   2 -6 6 122 4 6 0 -48 2 -16 14 58
39. Kliszewski Piotr Bemix   2 0 4 44 6 58 0 -36 2 -11 14 55
40. Kołacki Piotr Silna Grupa   6 51 0 -24 4 26 2 -12 2 -9 14 32
41. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   2 -3 0 -84 0 -51 6 59 6 107 14 28
42. Sosnowski Mirosław Bemix 2   4 2 0 -69 2 -8 4 30 4 11 14 -34
43. Kliszewski Bernard 0   6 114 4 10 0 -97 2 -9 2 -55 14 -37
44. Żmuda Trzebiatowski Darek Orły klawkowo   6 112 2 -46 0 -122 0 -50 6 67 14 -39
45. Lewandowski Jacek Plebanka Więcbork   0 -61 4 15 2 -26 6 36 2 -31 14 -67
46. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork   4 2 0 -115 4 4 2 -4 4 15 14 -98
47. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork   2 -32 4 27 3 1 4 40 0 -22 13 14
48. Trzósło Roman Familia Więcbork   2 -4 4 -3 0 -43 0 -80 6 93 12 -37
49. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   2 -23 2 -20 2 14 0 -61 6 41 12 -49
50. Sosnowski Zenon Sokół   0 -114 2 -8 0 -18 6 76 4 14 12 -50
51. Kajewski Leon Baśka Sępólno   6 30 0 -51 2 13 2 -64 2 -24 12 -96
52. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   6 16 2 -17 0 -45 4 15 0 -67 12 -98
53. Mroziński Robert Bemix 2   0 -47 6 24 0 -37 2 -33 4 -15 12 -108
54. Rybakowski Tadeusz Sokół   0 -64 4 -5 6 16 0 -62 2 3 12 -112
55. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 -4 0 -79 4 -10 4 12 0 -39 12 -120
56. Szponarski Henryk Baśka Sępólno   6 120 0 -62 3 -10 0 -85 2 13 11 -24
57. Niemyjski Jan Pasjonaci   4 10 4 40 2 -26 1 -14 0 -107 11 -97
58. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich   4 26 0 -57 2 -15 2 -32 2 -46 10 -124
59. Gonciarz Jan Relax Runowo   0 -73 2 -29 6 32 2 -20 0 -132 10 -222
60. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich   1 -30 2 -9 6 49 0 -34 0 -32 9 -56
61. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 4 11 4 15 0 -20 1 -14 0 -56 9 -64
62. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -48 5 48 0 -42 2 -30 0 -27 9 -99
63. Skulski Ryszard Silna Grupa   0 -14 0 -61 0 -86 4 34 4 1 8 -126
64. Cyran Krzysztof Bemix 2   0 -46 2 -30 0 -42 0 -68 6 37 8 -149
65. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   0 -41 2 -11 0 -86 6 39 0 -53 8 -152
66. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   0 -84 2 -3 6 78 0 -104 0 -113 8 -226
67. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 0 -88 0 -43 2 -3 2 -19 3 11 7 -142
68. Trzósło Rafał Familia Więcbork   2 0 2 -6 2 4 0 -40 0 -27 6 -69
69. Zdziebło Tadeusz Ptaki Wiele   2 -34 2 -18 0 -35 0 -66 0 -89 4 -242

 1

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d

/p19

m/

p22

1. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
2. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53

 

2

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d

/p62

m/

p43

1. Rzemieślnik Mrocza 14 -8 16 -11 14 168 18 147 15 94 77 390
2. Pasjonaci 14 76 15 45 18 105 14 30 16 67 77 323
3. Bemix 24 231 8 -94 16 28 11 24 12 -30 71 159
4. Bemix 2 10 -40 16 36 16 119 9 -50 16 184 67 249
5. Rezerwat Wiele 8 -127 13 27 16 72 16 79 14 48 67 99
6. Lubcza II 16 129 14 28 12 -31 16 53 7 -83 65 96
Familia 14 15 18 171 11 -36 14 49 8 -103 65 96
8. Plebanka 22 165 12 -37 12 85 5 -122 14 -46 65 45
9. Time Lubcza 14 -43 8 -84 14 94 12 26 14 36 62 29
10. Asy Chojnice 12 -14 12 -9 4 -222 18 150 16 84 62 -11
11. Relax Runowo 12 -4 16 118 14 20 12 -38 6 -80 60 16
12. Silna Grupa 6 -108 16 44 16 63 10 -33 12 -21 60 -55
13. Orły Klawkowo 10 13 8 -40 14 87 8 -24 16 71 56 107
14. Borowiacy 2 -214 8 -57 14 -23 15 92 16 69 55 -133
15. Skowronki Kinice 18 85 12 -16 7 -81 6 -66 6 -116 49 -194
16. Sokoły 8 -16 6 -60 8 -78 8 -136 18 183 48 -107
17. Ptaki Wiele 4 -113 12 45 9 -99 12 -65 8 -126 45 -358
18. Bory Tuchola 10 2 8 -79 6 -125 12 -54 8 -127 44 -383
19. Klan Pawelskich 8 -80 10 -3 5 -177 10 -107 6 -100 39 -467

 

3

 

4

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Trzósło Rafał Familia   6 62 6 24 6 45 6 87 6 47 30 265
2. Marek Winter 0 6 91 4 16 6 71 6 85 4 40 26 303
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   4 8 6 48 6 119 4 3 6 123 26 301
4. Grabowski Roman Bemix 2 6 72 6 61 0 -32 5 70 6 136 23 307
5. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 12 4 0 4 28 4 29 6 100 22 169
6. Borecki Bronisław Bemix 6 45 4 8 6 34 4 62 2 -21 22 128
7. Rybacki Stefan Pasjonaci   2 -17 4 32 4 25 6 14 6 47 22 101
8. Barwina Hilary Lubcza II 6 75 6 36 6 32 4 3 0 -82 22 64
9. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   6 50 6 15 0 -107 6 89 4 16 22 63
10. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 4 54 5 36 4 10 2 -15 6 50 21 135
11. Fifielski Sebastian Lubcza II   6 76 2 8 2 -46 6 59 5 26 21 123
12. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
13. Skulski Ryszard Silna Grupa   2 -26 2 -18 6 54 6 63 4 13 20 86
14. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
15. Gonciarz Jan Relax Runowo   4 -1 6 72 4 -21 2 -22 4 11 20 39
16. Kliszewski Piotr Bemix 6 68 0 -113 6 71 4 4 4 2 20 32
17. Kotek Józef Bemix   6 74 2 -1 4 20 2 -3 4 5 18 95
18. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -60 4 24 6 71 2 1 6 51 18 87
19. Błociński Ulrych Plebanka   4 13 6 36 2 15 0 -14 6 30 18 80
20. Borzych Franciszek Orły Klawkowo 6 41 4 7 6 60 0 -30 2 -14 18 64
21. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   2 -11 6 22 6 41 2 3 2 -8 18 47
22. Kielich Leon Time Lubcza 0 -86 2 -34 6 76 6 65 4 20 18 41
23. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 27 4 14 2 -22 6 59 0 -61 18 17
24. Lewandowski Jacek Plebanka 6 23 0 -72 2 -7 4 -7 6 35 18 -28
25. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   0 -48 4 8 6 99 2 17 5 26 17 102
26. Karnowski Tadeusz Borowiacy 2 -1 2 -24 6 36 5 70 2 -25 17 56
27. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   2 -54 5 36 2 -14 4 20 4 19 17 7
28. Trzósło Adam Senior Familia 0 -79 6 149 4 7 4 19 2 -15 16 81
29. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -14 0 -23 2 -29 6 41 6 88 16 63
30. Czyż Andrzej Sokoły 6 62 4 36 0 -54 0 -46 6 46 16 44
31. Szydeł Janusz Bemix 2   4 -8 6 61 4 20 2 -9 0 -25 16 39
32. Sosnowski Zenon Sokoły 0 -52 2 -21 2 -12 6 47 6 76 16 38
33. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 15 2 -12 4 21 6 31 0 -27 16 28
34. Jarząb Wiesław Relax Runowo 0 -58 6 45 4 37 4 10 2 -13 16 21
35. Ciepłuch Mieczysław Plebanka   6 48 6 23 2 -5 0 -62 2 -16 16 -12
36. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 4 5 2 -81 0 -28 6 68 4 6 16 -30
37. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 40 6 98 1 -40 4 26 0 -28 15 96
38. Lorek Mariusz Orły Klawkowo 2 11 4 34 6 64 0 -25 2 -21 14 63
39. Kulas Roman Orły Klawkowo   2 -12 0 -42 0 -26 6 41 6 51 14 12
40. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 0 -49 2 -7 4 32 4 15 4 8 14 -1
41. Wojcieszak Krzysztof Borowiacy   0 -54 6 114 4 -24 0 -46 4 7 14 -3
42. Niemyjski Jan Pasjonaci 6 51 0 -52 6 47 2 -9 0 -43 14 -6
43. Migawa Tadeusz Sokoły   2 1 0 -58 6 37 2 -39 4 39 14 -20
44. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 2 -17 2 -5 4 -5 4 -3 2 -11 14 -41
45. Kołacki Piotr Silna Grupa   2 -11 6 36 0 -40 2 -37 4 -9 14 -61
46. Bruski Michał Skowronki Kinice 6 44 0 -95 0 -37 2 -6 6 24 14 -70
47. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   2 -36 2 -2 6 26 4 15 0 -79 14 -76
48. Szyszka Zbigniew Asy Chojnice 4 -7 4 21 0 -66 2 -25 4 -24 14 -101
49. Słomiński Jan Borowiacy   0 -120 0 -74 4 17 4 6 6 69 14 -102
50. Baran Bogdan Plebanka 6 81 0 -24 6 82 1 -39 0 -95 13 5
51. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53
52. Fifielski Marian Time Lubcza 4 20 0 -27 2 10 2 -26 4 13 12 -10
53. Fifielski Maciej Lubcza II   4 11 4 -9 2 9 0 -41 2 -11 12 -41
54. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 4 0 6 31 2 -18 0 -27 0 -38 12 -52
55. Cyborowski Roman Bory Tuchola   4 64 0 -86 0 -68 6 32 2 -11 12 -69
56. Wenda Andrzej Time Lubcza 6 25 0 -65 2 -32 4 17 0 -25 12 -80
57. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   0 -45 4 41 0 -55 2 -49 6 25 12 -83
58. Kisielewski Marek Bory Tuchola 4 26 4 18 0 -55 0 -73 4 0 12 -84
59. Prasał Stanisław Ptaki Wiele   0 -49 2 -38 4 -10 6 37 0 -68 12 -128
60. Pawelski Marian Klan Pawelskich 2 -12 4 33 1 -49 2 -8 2 -4 11 -40
61. Mieszczak Benedykt Bemix   6 44 2 12 0 -97 1 -39 2 -16 11 -96
62. Jaśkiewicz Czesław Orły Klawkowo 0 -27 0 -39 2 -11 2 -10 6 55 10 -32
63. Miłaszewski Roman Asy Chojnice   0 -43 2 -22 2 -20 4 45 2 4 10 -36
64. Plutka Piotr Lubcza II 0 -33 2 -7 2 -26 6 32 0 -16 10 -50
65. Trześniewski Kazimierz Borowiacy   0 -39 0 -73 0 -52 6 62 4 18 10 -84
66. Jażdzewski Andrzej Bory Tuchola 0 -57 4 45 4 8 0 -67 2 -16 10 -87
67. Badtke Andrzej Bory Tuchola   2 -31 0 -56 2 -10 6 54 0 -100 10 -143
68. Trzósło Adam Junior Familia 4 21 4 11 0 -48 2 -42 0 -101 10 -159
69. Sosnowski Mirosław Bemix 2   0 -44 0 -110 6 60 0 -112 4 22 10 -184
70. Trzósło Roman Familia 4 11 2 -13 1 -40 2 -15 0 -34 9 -91
71. Kania Marcin Relax Runowo   4 40 2 13 2 -17 0 -57 0 -51 8 -72
72. Błażejewski Marian Ptaki Wiele 2 -10 2 2 4 15 0 -51 0 -50 8 -94
73. Liss Henryk Silna Grupa   0 -60 2 4 4 8 0 -62 2 -17 8 -127
74. Kin Krystian Skowronki Kinice 4 1 0 -50 4 14 0 -59 0 -74 8 -168
75. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   2 -55 4 11 0 -60 0 -83 2 -44 8 -231
76. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 2 4 0 -42 0 -63 4 -13 0 -41 6 -155
77. Rybakowski Tadeusz Sokoły   0 -27 0 -17 0 -49 0 -98 2 22 2 -169

  Kontakty 

  Kliknij w nazwisko wybranej osoby aby zobaczyć szczegóły kontaktu oraz wyświetlić formularz kontaktowy
 

firma

WŁAŚCICIEL P.W. BEMIX

 Benedykt Mieszczak

SEKRETARIAT

Sekretariat

 

 

 

dzialprodukcj

Witalij Żurakowski - Szef Produkcji

Magda Buława - Dział Produkcji

Michał Górecki - Dział Konstrukcyjny

Rafał Błociński - Dział Produkcji

Janusz Kapłoń - Technolog

Eugeniusz Jakubczyk - Technolog

  

kj

Jakub Strawa - Szef Kontroli Jakości

Robert Plutka - Dział Kontroli Jakości

 

handlowy

Jerzy Jankowski - Szef Sprzedaży Krajowej

Katarzyna Mieszczak - Handlowiec

Ewa Nowak - Handlowiec

Patryk Koniec - Handlowiec

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

 Maciej Bracikowski

 

eksport

Radosław Mieszczak - Dyrektor Techniczno-Handlowy

Marcin Klejbor - Menager ds. Eksportu

Marcin Dąbrowski - Dział Eksportu

 

 

 

 

serwismagazyn

Łukasz Mieszczak - Kierownik Serwis-Magazyn

 

 

1493819268 gmail  poczta@bemix.eu

1493819480 viber  Tel +48 (52) 389 61 50
         Fax +48 (52) 389 52 55

1493818690 social style 3 skype  skype.com

1493819845 Flurry Google Maps P.W. "BEMIX" Benedykt Mieszczak
         Więcbork 89-410, ul. Złotowska 33
         1493823186 Poland Poland 

         NIP/VAT 558-100-39-93

1493820467 MetroUI Other Antivirus Pracujemy od poniedziałku do piątku
        w godzinach 7-15