• sliderslim01.jpg

 1

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Mrugalska-Kania Anna Silna Grupa k 6 30 2 -24 0 -34 2 -16 6 89 16 45
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -57 4 21 4 5 0 -31 4 4 12 -58
3. Fifielska Małgorzata Time k 6 37 2 -29 0 -45 0 -59 2 -12 10 -108

2

 

3

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1 Familia Więcbork 15 82 19 132 21 181 14 97 13 28 82 520
2. Plebanka 11 34 14 39 23 132 15 95 16 38 79 338
3. Relax Runowo 12 -17 13 49 14 28 16 20 14 68 69 148
4. Bemix 2 18 94 18 121 10 -56 12 -34 10 -54 68 71
5. Bory Tuchola II 13 3 8 -67 12 -64 20 141 14 -47 67 -34
6. Time 8 -89 12 -52 16 53 12 -12 18 38 66 -62
7. Silna Grupa 14 -5 14 31 14 24 6 -121 16 111 64 40
8. Pasjonaci 10 -28 18 59 6 -180 12 -20 18 139 64 -30
9. Bemix 10 -28 14 53 15 172 8 -1 12 52 59 248
10. Rezerwat Wiele 10 -12 18 93 8 -100 15 45 6 -117 57 -91
11. Rzemieślnik Mrocza 8 -98 2 -193 8 -25 16 38 18 138 52 -140
12. Sokół 20 209 10 48 4 -96 10 -54 7 -157 51 -50
13. Skowronki Kinice 14 13 10 -44 7 -37 10 -45 6 -54 47 -167
14. Klan Pawelskich 10 -9 10 -104 10 -38 6 -135 8 -134 44 -420
15. Bory Tuchola 9 -81 2 -126 14 47 8 29 2 -100 35 -231

4

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Trzósło Rafał Familia Więcbork   6 57 6 54 6 39 6 87 3 21 27 258
2. Baran Bogdan Plebanka 6 72 4 28 6 34 6 73 4 38 26 245
3. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork   6 64 6 29 5 41 4 21 4 3 25 158
4. Gonciarz Jan Relax Runowo 6 40 4 50 2 -29 6 49 6 39 24 149
5. Ciepłuch Jan Bory Tuchola II   6 51 2 2 6 25 4 27 6 42 24 147
6. Cyran Krzysztof Bemix 2 6 38 4 40 6 30 2 -9 6 43 24 142
7. Kliszewski Piotr Bemix   4 -3 6 79 6 64 0 -11 6 34 22 163
8. Sosnowski Mirosław Bemix 2 6 47 6 61 0 -43 6 35 2 -8 20 92
9. Liss Henryk Bory Tuchola II   4 -2 4 22 2 -8 6 57 4 7 20 76
10. Kołacki Piotr Silna Grupa 4 5 6 31 4 25 2 -25 4 21 20 57
11. Fifielski Marian Time   0 -77 4 19 6 30 4 34 6 48 20 54
12. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 44 6 21 0 -74 6 33 2 -6 20 18
13. Lewandowski Jacek Plebanka   2 -11 6 44 5 41 4 40 2 -31 19 83
14. Murawiec Maciej Rezerwat Wiele 4 29 6 65 2 -14 3 -7 4 8 19 81
15. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 26 2 -16 3 14 6 49 4 2 19 75
16. Kotek Józef Bemix 2 -4 6 82 6 107 2 -12 2 12 18 185
17. Prasau Stanisław Pasjonaci   2 -18 2 -12 2 -14 6 34 6 104 18 94
18. Fifielski Sebastian Time 2 -13 6 42 4 8 2 -4 4 36 18 69
19. Błociński Ulrych Plebanka   0 -42 4 6 6 30 2 -11 6 31 18 14
20. Jarząb Wiesław Relax Runowo 4 -7 0 -64 6 45 6 32 2 4 18 10
21. Kielich Leon Time   0 -36 0 -84 6 60 6 17 6 -34 18 -77
22. Trzósło  Adam Junior Familia Więcbork 1 -43 2 11 6 81 4 8 4 8 17 65
23. Winter Marek Bory Tuchola   6 32 0 -41 4 40 6 99 0 -47 16 83
24. Mrugalska-Kania Anna Silna Grupa k 6 30 2 -24 0 -34 2 -16 6 89 16 45
25. Mrugalski Tomasz Silna Grupa   0 -50 4 28 6 36 2 7 4 9 16 30
26. Ciepłuch Mieczysław Plebanka 3 15 0 -39 6 27 3 -7 4 0 16 -4
27. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   4 5 0 -52 0 -30 6 48 6 21 16 -8
28. Lurka Michał Runowo 2 -28 2 1 2 -1 4 -3 6 22 16 -9
29. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   2 -22 2 -36 4 14 6 46 2 -40 16 -38
30. Sosnowski Zenon Sokół 4 26 4 48 0 -22 4 21 3 21 15 94
31. Rybakowski Tadeusz Sokół   6 76 6 78 2 -9 0 -30 0 -90 14 25
32. Płaczek Józef Rzemieślnik Mrocza 0 -41 2 -44 0 -11 6 35 6 72 14 11
33. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   4 0 6 54 2 -11 2 5 0 -43 14 5
34. Kania Marcin Relax Runowo 2 6 4 25 2 -12 4 -4 2 -15 14 0
35. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   0 -81 0 -27 6 30 2 -12 6 84 14 -6
36. Badtke Andrzej Bory Tuchola II 2 -3 2 -24 0 -62 6 33 4 35 14 -21
37. Czyż Andrzej Sokół   4 26 0 -43 2 -18 4 2 4 8 14 -25
38. Szydeł Janusz Bemix 2 6 45 4 -1 2 -23 0 -65 2 -19 14 -63
39. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   2 3 6 29 0 -97 0 -56 6 37 14 -84
40. Trzósło Roman Familia Więcbork 2 4 5 38 4 20 0 -19 2 -4 13 39
41. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   0 -56 5 38 4 24 0 -57 4 40 13 -11
42. Lurka Arkadiusz Skowronki Kinice 4 -12 2 -2 0 -42 4 21 2 1 12 -34
43. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -57 4 21 4 5 0 -31 4 4 12 -58
44. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 2 -8 4 18 2 -43 2 -26 2 -10 12 -69
45. Kania Benon Silna Grupa   4 10 2 -4 4 -3 0 -87 2 -8 12 -92
46. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 4 40 0 -114 4 -8 4 13 0 -112 12 -181
47. Mieszczak Benedykt Bemix   2 1 2 -15 3 14 4 11 0 -16 11 -5
48. Dominowicz Leon Bory Tuchola 3 15 2 -3 4 -1 2 -7 0 -25 11 -21
49. Pawelski Marian Klan Pawelskich   4 8 0 -46 0 -24 0 -23 6 26 10 -59
50. Grabowski Roman Bemix 2 0 -36 4 21 2 -20 4 5 0 -70 10 -100
51. Fifielska Małgorzata Time k 6 37 2 -29 0 -45 0 -59 2 -12 10 -108
52. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 0 -49 6 38 4 37 0 -99 0 -38 10 -111
53. Półgęsek Tadeusz Bory Tuchola II   1 -43 0 -67 4 -19 4 24 0 -131 9 -236
54. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 0 -38 4 7 4 6 0 -30 0 -36 8 -91
55. Borecki Bronisław Bemix   2 -22 0 -93 0 -13 2 11 4 22 8 -95
56. Powalisz Zbigniew Skowronki Kinice 6 37 2 -33 0 -15 0 -85 0 -21 8 -117
57. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   4 19 0 -70 2 -14 2 -33 0 -39 8 -137
58. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 0 -19 4 10 0 -89 4 1 0 -42 8 -139
59. Migawa Tadeusz Sokół   6 81 0 -35 0 -47 2 -47 0 -96 8 -144
60. Cyborowski Roman Bory Tuchola 0 -62 0 -42 2 15 0 -33 2 0 4 -122
61. Cisewski Kazimierz Bory Tuchola   0 -66 0 -40 4 -7 0 -30 0 -28 4 -171