1

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d

/p19

m/

p22

1. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
2. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53

 

2

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d

/p62

m/

p43

1. Rzemieślnik Mrocza 14 -8 16 -11 14 168 18 147 15 94 77 390
2. Pasjonaci 14 76 15 45 18 105 14 30 16 67 77 323
3. Bemix 24 231 8 -94 16 28 11 24 12 -30 71 159
4. Bemix 2 10 -40 16 36 16 119 9 -50 16 184 67 249
5. Rezerwat Wiele 8 -127 13 27 16 72 16 79 14 48 67 99
6. Lubcza II 16 129 14 28 12 -31 16 53 7 -83 65 96
Familia 14 15 18 171 11 -36 14 49 8 -103 65 96
8. Plebanka 22 165 12 -37 12 85 5 -122 14 -46 65 45
9. Time Lubcza 14 -43 8 -84 14 94 12 26 14 36 62 29
10. Asy Chojnice 12 -14 12 -9 4 -222 18 150 16 84 62 -11
11. Relax Runowo 12 -4 16 118 14 20 12 -38 6 -80 60 16
12. Silna Grupa 6 -108 16 44 16 63 10 -33 12 -21 60 -55
13. Orły Klawkowo 10 13 8 -40 14 87 8 -24 16 71 56 107
14. Borowiacy 2 -214 8 -57 14 -23 15 92 16 69 55 -133
15. Skowronki Kinice 18 85 12 -16 7 -81 6 -66 6 -116 49 -194
16. Sokoły 8 -16 6 -60 8 -78 8 -136 18 183 48 -107
17. Ptaki Wiele 4 -113 12 45 9 -99 12 -65 8 -126 45 -358
18. Bory Tuchola 10 2 8 -79 6 -125 12 -54 8 -127 44 -383
19. Klan Pawelskich 8 -80 10 -3 5 -177 10 -107 6 -100 39 -467

 

3

 

4

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Trzósło Rafał Familia   6 62 6 24 6 45 6 87 6 47 30 265
2. Marek Winter 0 6 91 4 16 6 71 6 85 4 40 26 303
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   4 8 6 48 6 119 4 3 6 123 26 301
4. Grabowski Roman Bemix 2 6 72 6 61 0 -32 5 70 6 136 23 307
5. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 12 4 0 4 28 4 29 6 100 22 169
6. Borecki Bronisław Bemix 6 45 4 8 6 34 4 62 2 -21 22 128
7. Rybacki Stefan Pasjonaci   2 -17 4 32 4 25 6 14 6 47 22 101
8. Barwina Hilary Lubcza II 6 75 6 36 6 32 4 3 0 -82 22 64
9. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   6 50 6 15 0 -107 6 89 4 16 22 63
10. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 4 54 5 36 4 10 2 -15 6 50 21 135
11. Fifielski Sebastian Lubcza II   6 76 2 8 2 -46 6 59 5 26 21 123
12. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
13. Skulski Ryszard Silna Grupa   2 -26 2 -18 6 54 6 63 4 13 20 86
14. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
15. Gonciarz Jan Relax Runowo   4 -1 6 72 4 -21 2 -22 4 11 20 39
16. Kliszewski Piotr Bemix 6 68 0 -113 6 71 4 4 4 2 20 32
17. Kotek Józef Bemix   6 74 2 -1 4 20 2 -3 4 5 18 95
18. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -60 4 24 6 71 2 1 6 51 18 87
19. Błociński Ulrych Plebanka   4 13 6 36 2 15 0 -14 6 30 18 80
20. Borzych Franciszek Orły Klawkowo 6 41 4 7 6 60 0 -30 2 -14 18 64
21. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   2 -11 6 22 6 41 2 3 2 -8 18 47
22. Kielich Leon Time Lubcza 0 -86 2 -34 6 76 6 65 4 20 18 41
23. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 27 4 14 2 -22 6 59 0 -61 18 17
24. Lewandowski Jacek Plebanka 6 23 0 -72 2 -7 4 -7 6 35 18 -28
25. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   0 -48 4 8 6 99 2 17 5 26 17 102
26. Karnowski Tadeusz Borowiacy 2 -1 2 -24 6 36 5 70 2 -25 17 56
27. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   2 -54 5 36 2 -14 4 20 4 19 17 7
28. Trzósło Adam Senior Familia 0 -79 6 149 4 7 4 19 2 -15 16 81
29. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -14 0 -23 2 -29 6 41 6 88 16 63
30. Czyż Andrzej Sokoły 6 62 4 36 0 -54 0 -46 6 46 16 44
31. Szydeł Janusz Bemix 2   4 -8 6 61 4 20 2 -9 0 -25 16 39
32. Sosnowski Zenon Sokoły 0 -52 2 -21 2 -12 6 47 6 76 16 38
33. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 15 2 -12 4 21 6 31 0 -27 16 28
34. Jarząb Wiesław Relax Runowo 0 -58 6 45 4 37 4 10 2 -13 16 21
35. Ciepłuch Mieczysław Plebanka   6 48 6 23 2 -5 0 -62 2 -16 16 -12
36. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 4 5 2 -81 0 -28 6 68 4 6 16 -30
37. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 40 6 98 1 -40 4 26 0 -28 15 96
38. Lorek Mariusz Orły Klawkowo 2 11 4 34 6 64 0 -25 2 -21 14 63
39. Kulas Roman Orły Klawkowo   2 -12 0 -42 0 -26 6 41 6 51 14 12
40. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 0 -49 2 -7 4 32 4 15 4 8 14 -1
41. Wojcieszak Krzysztof Borowiacy   0 -54 6 114 4 -24 0 -46 4 7 14 -3
42. Niemyjski Jan Pasjonaci 6 51 0 -52 6 47 2 -9 0 -43 14 -6
43. Migawa Tadeusz Sokoły   2 1 0 -58 6 37 2 -39 4 39 14 -20
44. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 2 -17 2 -5 4 -5 4 -3 2 -11 14 -41
45. Kołacki Piotr Silna Grupa   2 -11 6 36 0 -40 2 -37 4 -9 14 -61
46. Bruski Michał Skowronki Kinice 6 44 0 -95 0 -37 2 -6 6 24 14 -70
47. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   2 -36 2 -2 6 26 4 15 0 -79 14 -76
48. Szyszka Zbigniew Asy Chojnice 4 -7 4 21 0 -66 2 -25 4 -24 14 -101
49. Słomiński Jan Borowiacy   0 -120 0 -74 4 17 4 6 6 69 14 -102
50. Baran Bogdan Plebanka 6 81 0 -24 6 82 1 -39 0 -95 13 5
51. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53
52. Fifielski Marian Time Lubcza 4 20 0 -27 2 10 2 -26 4 13 12 -10
53. Fifielski Maciej Lubcza II   4 11 4 -9 2 9 0 -41 2 -11 12 -41
54. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 4 0 6 31 2 -18 0 -27 0 -38 12 -52
55. Cyborowski Roman Bory Tuchola   4 64 0 -86 0 -68 6 32 2 -11 12 -69
56. Wenda Andrzej Time Lubcza 6 25 0 -65 2 -32 4 17 0 -25 12 -80
57. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   0 -45 4 41 0 -55 2 -49 6 25 12 -83
58. Kisielewski Marek Bory Tuchola 4 26 4 18 0 -55 0 -73 4 0 12 -84
59. Prasał Stanisław Ptaki Wiele   0 -49 2 -38 4 -10 6 37 0 -68 12 -128
60. Pawelski Marian Klan Pawelskich 2 -12 4 33 1 -49 2 -8 2 -4 11 -40
61. Mieszczak Benedykt Bemix   6 44 2 12 0 -97 1 -39 2 -16 11 -96
62. Jaśkiewicz Czesław Orły Klawkowo 0 -27 0 -39 2 -11 2 -10 6 55 10 -32
63. Miłaszewski Roman Asy Chojnice   0 -43 2 -22 2 -20 4 45 2 4 10 -36
64. Plutka Piotr Lubcza II 0 -33 2 -7 2 -26 6 32 0 -16 10 -50
65. Trześniewski Kazimierz Borowiacy   0 -39 0 -73 0 -52 6 62 4 18 10 -84
66. Jażdzewski Andrzej Bory Tuchola 0 -57 4 45 4 8 0 -67 2 -16 10 -87
67. Badtke Andrzej Bory Tuchola   2 -31 0 -56 2 -10 6 54 0 -100 10 -143
68. Trzósło Adam Junior Familia 4 21 4 11 0 -48 2 -42 0 -101 10 -159
69. Sosnowski Mirosław Bemix 2   0 -44 0 -110 6 60 0 -112 4 22 10 -184
70. Trzósło Roman Familia 4 11 2 -13 1 -40 2 -15 0 -34 9 -91
71. Kania Marcin Relax Runowo   4 40 2 13 2 -17 0 -57 0 -51 8 -72
72. Błażejewski Marian Ptaki Wiele 2 -10 2 2 4 15 0 -51 0 -50 8 -94
73. Liss Henryk Silna Grupa   0 -60 2 4 4 8 0 -62 2 -17 8 -127
74. Kin Krystian Skowronki Kinice 4 1 0 -50 4 14 0 -59 0 -74 8 -168
75. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   2 -55 4 11 0 -60 0 -83 2 -44 8 -231
76. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 2 4 0 -42 0 -63 4 -13 0 -41 6 -155
77. Rybakowski Tadeusz Sokoły   0 -27 0 -17 0 -49 0 -98 2 22 2 -169