• sliderslim01.jpg
NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. 0 0 k 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  0 0 k 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 2 -22 4 10 4 3 4 4 2 -7 16 -12
4. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 -4 0 -79 4 -10 4 12 0 -39 12 -120
5. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 4 11 4 15 0 -20 1 -14 0 -56 9 -64
6. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 0 -88 0 -43 2 -3 2 -19 3 11 7 -142

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Skowronki Kinice 12 -50 23 162 16 71 16 52 20 127 87 362
2. Bemix 18 153 14 44 18 119 14 98 10 -18 74 396
3. Silna Grupa 16 87 12 -2 16 52 18 138 12 63 74 338
4. Rzemieślnik Mrocza 15 123 16 -13 10 -40 16 142 14 156 71 368
5. Orły klawkowo 6 -3 10 -28 18 32 14 48 19 173 67 222
6. Time Lubcza 12 -21 10 10 14 59 12 -78 18 79 66 49
7. Plebanka Więcbork 12 -53 14 145 10 -70 12 -64 16 114 64 72
8. Relax Runowo 8 -82 16 56 18 96 12 -3 10 -141 64 -74
9. Pasjonaci 18 107 7 -71 13 -22 17 106 4 -180 59 -60
10. Sokół 8 -126 16 78 12 12 14 34 8 -22 58 -24
11. Rezerwat Wiele 16 23 6 -29 12 24 14 -16 10 -116 58 -114
12. Asy Chojnice 6 -113 14 51 10 3 12 0 12 13 54 -46
13. Bemix 2 10 -56 12 -75 5 -97 6 -112 18 43 51 -297
14. Baśka Sępólno 18 98 0 -242 9 -19 6 -184 13 36 46 -311
15. Familia Więcbork 10 -34 10 -97 9 -34 6 -84 10 59 45 -190
16. Klan Pawelskich 9 -37 10 -22 12 -30 10 -28 4 -156 45 -273
17. Ptaki Wiele 8 -90 14 63 6 -19 7 0 8 -125 43 -171

 

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Powalisz Zbigniew Silna Grupa   4 0 6 22 6 57 6 24 6 116 28 219
2. Kin Krystian Skowronki Kinice   4 7 5 48 6 33 4 5 6 33 25 126
3. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   6 50 6 61 6 55 6 92 0 -45 24 213
4. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 1 6 51 2 -33 6 41 6 42 24 102
5. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   6 75 4 -5 2 -12 6 92 4 55 22 205
6. Kotek Józef Bemix   4 -7 6 45 2 -7 6 66 4 3 22 100
7. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   6 83 2 -7 3 1 6 23 4 15 21 115
8. Mieszczak Benedykt Bemix   6 96 2 -33 4 30 6 72 2 1 20 166
9. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 14 2 7 6 53 4 19 4 25 20 118
10. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice   2 -33 6 23 4 36 4 14 4 29 20 69
  Borzych Franciszek Orły klawkowo   0 -50 2 12 6 28 6 24 6 55 20 69
12. Baran Bogdan Plebanka Więcbork   4 6 4 27 0 -79 6 54 6 51 20 59
13. Kulas Roman Orły klawkowo   0 -33 6 32 6 85 4 20 3 11 19 115
14. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   1 -30 6 41 4 9 4 18 4 27 19 65
15. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   6 77 0 -16 0 -62 6 54 6 39 18 92
16. Jarząb Wiesław Relax Runowo   0 -10 4 4 6 66 2 -8 6 29 18 81
17. Fifielski Marian Time Lubcza   2 -10 0 -32 6 51 4 21 6 50 18 80
18. Borecki Bronisław Bemix   6 64 2 -12 6 38 2 -4 2 -11 18 75
  Czyż Andrzej Sokół   4 40 4 36 4 5 4 -2 2 -4 18 75
20. Bruski Michał Skowronki Kinice   2 -25 6 40 4 35 2 -8 4 23 18 65
21. Pawelski Marian Klan Pawelskich   4 8 6 55 4 22 2 -1 2 -25 18 59
22. Kania Marcin Relax Runowo   2 -17 6 63 2 -18 4 11 4 17 18 56
23. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   6 18 4 18 4 16 4 14 0 -55 18 11
24. Miłaszewski Roman Asy Chojnice   2 -24 1 -25 6 47 4 -1 4 2 17 -1
25. Szydeł Janusz Bemix 2   6 35 4 0 3 -10 0 -41 4 10 17 -6
26. Rybacki Stefan Asy Chojnice   0 -18 6 48 2 -16 6 92 2 -3 16 103
27. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 81 6 35 4 14 0 -27 0 -33 16 70
28. Migawa Tadeusz Sokół   4 12 6 55 2 9 4 22 0 -35 16 63
29. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   0 -47 4 35 6 70 0 -51 6 27 16 34
30. Ciepłuch Mieczysław Plebanka Więcbork   6 8 0 -19 4 29 0 -106 6 110 16 22
31. Kielich Leon Time Lubcza   4 14 0 -35 4 40 2 -42 6 31 16 8
32. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 2 -22 4 10 4 3 4 4 2 -7 16 -12
33. Wenda Andrzej Time Lubcza   4 -3 6 67 0 -35 2 -61 4 5 16 -27
34. Gołaś Wiesław Baśka Sępólno   6 36 0 -86 2 -19 2 -16 6 36 16 -49
35. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci   4 18 1 -25 4 13 6 85 0 -49 15 42
36. Murawiec Maciej Ptaki Wiele   2 -20 4 31 0 -34 6 131 2 -7 14 101
37. Jaśkiewicz Czesław Orły klawkowo   0 -32 0 -26 6 41 4 54 4 40 14 77
38. Błociński Ulrych Plebanka Więcbork   2 -6 6 122 4 6 0 -48 2 -16 14 58
39. Kliszewski Piotr Bemix   2 0 4 44 6 58 0 -36 2 -11 14 55
40. Kołacki Piotr Silna Grupa   6 51 0 -24 4 26 2 -12 2 -9 14 32
41. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   2 -3 0 -84 0 -51 6 59 6 107 14 28
42. Sosnowski Mirosław Bemix 2   4 2 0 -69 2 -8 4 30 4 11 14 -34
43. Kliszewski Bernard 0   6 114 4 10 0 -97 2 -9 2 -55 14 -37
44. Żmuda Trzebiatowski Darek Orły klawkowo   6 112 2 -46 0 -122 0 -50 6 67 14 -39
45. Lewandowski Jacek Plebanka Więcbork   0 -61 4 15 2 -26 6 36 2 -31 14 -67
46. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork   4 2 0 -115 4 4 2 -4 4 15 14 -98
47. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork   2 -32 4 27 3 1 4 40 0 -22 13 14
48. Trzósło Roman Familia Więcbork   2 -4 4 -3 0 -43 0 -80 6 93 12 -37
49. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   2 -23 2 -20 2 14 0 -61 6 41 12 -49
50. Sosnowski Zenon Sokół   0 -114 2 -8 0 -18 6 76 4 14 12 -50
51. Kajewski Leon Baśka Sępólno   6 30 0 -51 2 13 2 -64 2 -24 12 -96
52. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   6 16 2 -17 0 -45 4 15 0 -67 12 -98
53. Mroziński Robert Bemix 2   0 -47 6 24 0 -37 2 -33 4 -15 12 -108
54. Rybakowski Tadeusz Sokół   0 -64 4 -5 6 16 0 -62 2 3 12 -112
55. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 -4 0 -79 4 -10 4 12 0 -39 12 -120
56. Szponarski Henryk Baśka Sępólno   6 120 0 -62 3 -10 0 -85 2 13 11 -24
57. Niemyjski Jan Pasjonaci   4 10 4 40 2 -26 1 -14 0 -107 11 -97
58. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich   4 26 0 -57 2 -15 2 -32 2 -46 10 -124
59. Gonciarz Jan Relax Runowo   0 -73 2 -29 6 32 2 -20 0 -132 10 -222
60. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich   1 -30 2 -9 6 49 0 -34 0 -32 9 -56
61. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 4 11 4 15 0 -20 1 -14 0 -56 9 -64
62. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -48 5 48 0 -42 2 -30 0 -27 9 -99
63. Skulski Ryszard Silna Grupa   0 -14 0 -61 0 -86 4 34 4 1 8 -126
64. Cyran Krzysztof Bemix 2   0 -46 2 -30 0 -42 0 -68 6 37 8 -149
65. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   0 -41 2 -11 0 -86 6 39 0 -53 8 -152
66. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   0 -84 2 -3 6 78 0 -104 0 -113 8 -226
67. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 0 -88 0 -43 2 -3 2 -19 3 11 7 -142
68. Trzósło Rafał Familia Więcbork   2 0 2 -6 2 4 0 -40 0 -27 6 -69
69. Zdziebło Tadeusz Ptaki Wiele   2 -34 2 -18 0 -35 0 -66 0 -89 4 -242