logo90x56
  • sliderslim01.jpg
Stanowisko:
Handlowiec
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 (52) 389 52 52
Faks:
+48 (52) 389 52 55
Telefon komórkowy:
602 139 598
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
Dodatkowe informacje:

Poniżej znajdziesz informacje, jakie prawo nakazuje nam Ci przekazać.

Lubimy działać zgodnie z prawem, więc poniższe informacje są naprawdę szczegółowe.

Poniżej znajdziesz informacje, jakie prawo nakazuje nam Ci przekazać.

Lubimy działać zgodnie z prawem, więc poniższe informacje są naprawdę szczegółowe.


W celu wysłania zapytania ofertowego przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie 
przekazujesz nam informacje będące m.in. twoimi podstawowymi danymi osobowymi w rozumieniu przepisów prawa europejskiego. 

Pozwoli nam to przygotować ofertę handlową oraz/lub przygotować niezbędne dokumenty pozwalające na realizacje złożonego zamówienia. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w tym celu. Nie będziemy wykorzystywać ich m.inn. w profilowaniu czy akcji marketingowych.

Przetwarzanie odbywać się będzie tylko w ramach działającego u nas systemu ERP przez przeszkoloną kadrę handlowców przyjmujących zapytanie/zamówienie.


Administratorem Twoich danych osobowych będzie Sebastian Sobieski pracownik działu informatycznego firmy P.W. Bemix Benedykt Mieszczak.

Kontakt z administratorem w dowolnej kwestii związanych z polityką prywatności o jaką opieramy się współpracując z naszymi klientami możliwy jest

Przez e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w sposób opisany wyżej  będzie Twoja zgoda, którą wyraziłeś, uzupełniając pola formularza i wybierając przycisk wyślij.

Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie lub ew. realizacji zamówienia zgłoszonego przez ten formularz. Twoje dane zostaną zapisane w bazie naszego systemu ERP Vendo  i będą przechowywane wyłącznie na serwerach  znajdującym się w budynku naszej firmy.

Nie obawiaj się, zarówno firma Bemix jak i twórca oprogramowania – firma CFI zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych osobowych wymagany przez przepisy europejskie. Twoje dane będą przetwarzane przez czas prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej. 

Będziesz mieć prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, ew. usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by otrzymywać zrealizować Twoje zapytanie/zamówienie.

Polityka prywatności

Poniżej znajdziesz informacje, jakie prawo nakazuje nam Ci przekazać. Lubimy działać zgodnie z prawem, więc poniższe informacje są naprawdę szczegółowe.


W celu wysłania zapytania ofertowego przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie 
przekazujesz nam informacje będące m.in. twoimi podstawowymi danymi osobowymi w rozumieniu przepisów prawa europejskiego. Pozwoli nam to przygotować ofertę handlową oraz/lub przygotować niezbędne dokumenty pozwalające na realizacje złożonego zamówienia. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w tym celu. Nie będziemy wykorzystywać ich m.in. w profilowaniu czy akcji marketingowych. Przetwarzanie odbywać się będzie tylko w ramach działającego u nas systemu ERP przez przeszkoloną kadrę handlowców przyjmujących zapytanie/zamówienie.


Administratorem Twoich danych osobowych będzie P.W. BEMIX Benedykt Mieszczak a nad ich bezpieczeństwem czuwa  Sebastian Sobieski, pracownik działu informatycznego firmy. 
Kontakt z administratorem w dowolnej kwestii związanych z polityką prywatności o jaką opieramy się współpracując z naszymi klientami możliwy jest przez e-mail : sebastian@bemix.eu

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w sposób opisany wyżej  będzie wykonanie umowy lub podjęcie działań przed jej zawarciem. Wysyłając formularz poprzez wciśniecie przyciska "Wyślij" Zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w tymże zakresie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie lub ew. realizacji zamówienia zgłoszonego przez ten formularz. Twoje dane zostaną zapisane w bazie naszego systemu ERP Vendo  i będą przechowywane wyłącznie na serwerach  znajdujących się w budynku naszej firmy. Nie obawiaj się, zarówno firma Bemix jak i twórca oprogramowania – firma CFI zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych osobowych wymagany przez przepisy europejskie. Twoje dane będą przetwarzane przez czas prowadzenia przez nas działalności gospodarczej tylko w kontekście w którym zostały nam powierzone.

Będziesz mieć prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, ew. usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODOJeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. 

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by  zrealizować Twoje zapytanie/zamówienie.

1493819268 gmail  poczta@bemix.eu

1493819480 viber Tel +48 (52) 389 61 50
         Fax +48 (52) 389 52 55

1493818690 social style 3 skype  skype.com

1493819845 Flurry Google Maps P.W. "BEMIX" Sp. z.o.o.

(dawniej: Benedykt Mieszczak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Bemix")

         Więcbork 89-410, ul. Złotowska 33
         1493823186 Poland Poland 

         NIP/VAT 504-007-61-53

       KRS 0000753180 REGON 381712580

 

 

1493820467 MetroUI Other Antivirus Pracujemy od poniedziałku do piątku
        w godzinach 7-15