III TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

BORZYSZKOWO 20.01.2018


Rozgrywki III Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 20.01.2018 w miejscowości Borzyszkowo(gm. Więcbork).

Fotorelacja - Bemix  (kliknij fotografie aby otworzyć album) : 

baska borzyszkowo

 

  Tabele klasyfikacji III Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

Klasyfikacja generalna po III turniejach dostępna tutaj.

 

 

 II TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

WIELE 09.12.2017


Rozgrywki II Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 09.12.2017 w miejscowości Wiele(gm. Mrocza).

 

Fotorelacja - Michał Meirowski  (kliknij fotografie aby otworzyć album) : 

  baska wiele

 

 Tabele klasyfikacji II Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

 

Klasyfikacja generalna po II turniejach dostępna tutaj.

 

  I TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

SUCHORĄCZEK 22.11.2017


Rozgrywki I Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 22.11.2017 w miejscowości Suchorączek (gm. Więcbork).

 

Fotorelacja - Piotr Pankanin  (kliknij fotografie aby otworzyć album)

 
1BASKA

 

Tabele klasyfikacji I Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki.

 

Klasyfikacja Generalna


Drużynowo :

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Suchorączek Wiele Borzyszkowo Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1. Rzemieślnik Mrocza 81 340 71 368 77 390 229 1098
2. Bemix 79 206 74 396 71 159 224 761
3. Relax Runowo 77 449 64 -74 60 16 201 391
4. Skowronki Kinice 64 179 87 362 49 -194 200 347
5. Pasjonaci 57 -185 59 -60 77 323 193 78
6. Plebanka Więcbork 57 -204 64 72 65 45 186 -87
7. Rezerwat Wiele 58 -134 58 -114 67 99 183 -149
8. Sokół 72 107 58 -24 48 -107 178 -24
9. Familia Więcbork 66 31 45 -190 65 96 176 -63
10. Time Lubcza 46 -297 66 49 62 29 174 -219
11. Bemix 2 46 -188 51 -297 67 249 164 -236
12. Asy Chojnice 44 -111 54 -46 62 -11 160 -168
13. Klan Pawelskich 52 -10 45 -273 39 -467 136 -750
14. Silna Grupa 0 0 74 338 60 -55 134 283
15. Orły klawkowo 0 0 67 222 56 107 123 329
16. Baśka Sępólno 51 -206 46 -311 0 0 97 -517
17. Bory Tuchola 50 23 0 0 44 -383 94 -360
18. Ptaki Wiele 0 0 43 -171 45 -358 88 -529
19. Lubcza II 0 0 0 0 65 96 65 96
20. Borowiacy 0 0 0 0 55 -133 55 -133

 

Indywidualnie:

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Suchoraczek Wiele Borzyszkowo Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 30 340 18 11 16 28         64 379
2. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza 22 120 14 28 26 301 62 449
3. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 20 84 20 118 22 169         62 371
4. Borecki Bronisław Bemix 22 130 18 75 22 128 62 333
5. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice 22 129 24 102 15 96         61 327
6. Kotek Józef Bemix 21 87 22 100 18 95 61 282
7. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 16 -57 21 115 21 135         58 193
8. Kliszewski Piotr Bemix 24 82 14 55 20 32 58 169
9. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 23 110 19 65 16 -30         58 145
10. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza 16 53 22 205 17 102 55 360
11. Migawa Tadeusz Sokół 24 155 16 63 14 -20         54 198
12. Kielich Leon Time Lubcza 20 113 16 8 18 41 54 162
13. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza 20 57 16 70 18 17         54 144
14. Jarząb Wiesław Relax Runowo 19 37 18 81 16 21 53 139
15. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa 10 -92 24 213 18 47         52 168
16. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 20 61 20 69 12 -52 52 78
17. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork 21 68 13 14 16 81         50 163
18. Trzósło Roman Familia Więcbork 28 219 12 -37 9 -91 49 91
19. Kin Krystian Skowronki Kinice 16 89 25 126 8 -168         49 47
20. Trzósło Rafał Familia Więcbork 12 -81 6 -69 30 265 48 115
21. Czyż Andrzej Sokół 14 -62 18 75 16 44         48 57
22. Lewandowski Jacek Plebanka Więcbork 16 7 14 -67 18 -28 48 -88
23. Błociński Ulrych Plebanka Więcbork 15 -32 14 58 18 80         47 106
24. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice 13 25 12 -49 22 63 47 39
25. Pawelski Marian Klan Pawelskich 17 42 18 59 11 -40         46 61
26. Ciepłuch Mieczysław Plebanka Więcbork 14 -36 16 22 16 -12 46 -26
27. Gonciarz Jan Relax Runowo 16 -8 10 -222 20 39         46 -191
28. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 22 106 9 -56 14 -41 45 9
29. Baran Bogdan Plebanka Więcbork 12 -143 20 59 13 5         45 -79
30. Sosnowski Mirosław Bemix 2 20 126 14 -34 10 -184 44 -92
31. Sosnowski Zenon Sokół 16 -98 12 -50 16 38         44 -110
32. Mieszczak Benedykt Bemix 12 -93 20 166 11 -96 43 -23
33. Niemyjski Jan Pasjonaci 17 10 11 -97 14 -6         42 -93
34. Wenda Andrzej Time Lubcza 14 -87 16 -27 12 -80 42 -194
35. Miłaszewski Roman Asy Chojnice 14 -8 17 -1 10 -36         41 -45
36. Szydeł Janusz Bemix 2 8 -102 17 -6 16 39 41 -69
37. Płaczek Józef Rezerwat Wiele 4 -44 18 92 17 7         39 55
38. Rybacki Stefan Asy Chojnice 0 0 16 103 22 101 38 204
39. Borzych Franciszek Orły klawkowo 0 -50 20 69 18 64         38 83
40. Kania Marcin Relax Runowo 12 80 18 56 8 -72 38 64
41. Bruski Michał Skowronki Kinice 6 -100 18 65 14 -70         38 -105
42. Fifielski Marian Time Lubcza 6 -163 18 80 12 -10 36 -93
43. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 10 -136 12 -98 14 -1         36 -235
44. Winiecki Jan Rezerwat Wiele 14 -38 8 -226 14 -76 36 -340
45. Grabowski Roman Bemix 2 12 -99 0 0 23 307         35 208
46. Kulas Roman Orły klawkowo 0 0 19 115 14 12 33 127
47. Rybakowski Tadeusz Sokół 18 112 12 -112 2 -169         32 -169
48. Cyran Krzysztof Bemix 2 6 -113 8 -149 18 87 32 -175
49. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork 5 -175 14 -98 10 -159         29 -432
50. Powalisz Zbigniew Silna Grupa 0 0 28 219 0 0 28 219
51. Karnowski Tadeusz Asy Chojnice 11 -35 0 0 17 56         28 21
52. Kołacki Piotr Silna Grupa 0 0 14 32 14 -61 28 -29
53. Skulski Ryszard Silna Grupa 0 0 8 -126 20 86         28 -40
54. Sikora Jerzy Ptaki Wiele 0 0 16 34 12 -83 28 -49
55. Kajewski Leon Baśka Sępólno 16 -13 12 -96 0 0         28 -109
56. Winter Marek brak 0 0 0 0 26 303 26 303
57. Kowalkowski Marek Asy Chojnice 0 0 9 -99 16 63         25 -36
58. Jaśkiewicz Czesław Orły klawkowo 0 0 14 77 10 -32 24 45
59. Cyborowski Roman Bory Tuchola 12 48 0 0 12 -69         24 -21
60. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 8 -86 10 -124 6 -155 24 -365
61. Barwina Hilary Lubcza II 0 0 0 0 22 64         22 64
62. Szponarski Henryk Baśka Sępólno 11 -117 11 -24 0 0 22 -141
63. Fifielski Sebastian Lubcza II 0 0 0 0 21 123         21 123
64. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 -179 15 42 0 0 21 -137
65. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 5 -72 8 -152 8 -231         21 -455
66. Dominowicz Leon Bory Tuchola 16 51 0 0 0 0 16 51
67. Gołaś Wiesław Baśka Sępólno 0 0 16 -49 0 0         16 -49
68. Murawiec Maciej Ptaki Wiele 0 0 14 101 0 0 14 101
69. Lorek Mariusz Orły klawkowo 0 0 0 0 14 63         14 63
70. Wojcieszak Krzysztof Borowiacy 0 0 0 0 14 -3 14 -3
71. Kliszewski Bernard brak 0 0 14 -37 0 0         14 -37
72. Żmuda Trzebiatowski Darek Orły klawkowo 0 0 14 -39 0 0 14 -39
73. Szyszka Zbigniew Asy Chojnice 0 0 0 0 14 -101         14 -101
74. Słomiński Jan Borowiacy 0 0 0 0 14 -102 14 -102
75. Fifielski Maciej Lubcza II 0 0 0 0 12 -41         12 -41
76. Kisielewski Marek Bory Tuchola 0 0 0 0 12 -84 12 -84
77. Mroziński Robert Bemix 2 0 0 12 -108 0 0         12 -108
78. Prasał Stanisław Ptaki Wiele 0 0 0 0 12 -128 12 -128
79. Plutka Piotr Lubcza II 0 0 0 0 10 -50         10 -50
80. Trześniewski Kazimierz Borowiacy 0 0 0 0 10 -84 10 -84
81. Szponarski Mateusz Sępólno Baśka 10 -85 0 0 0 0         10 -85
82. Jażdzewski Andrzej Bory Tuchola 0 0 0 0 10 -87 10 -87
83. Badtke Andrzej Bory Tuchola 0 0 0 0 10 -143         10 -143
84. Błażejewski Marian Ptaki Wiele 0 0 0 0 8 -94 8 -94
85. Liss Henryk Silna Grupa 0 0 0 0 8 -127         8 -127
86. Kiedrowski Tadeusz Asy Chojnice 6 -93 0 0 0 0         6 -93
87. Zdziebło Tadeusz Ptaki Wiele 0 0 4 -242 0 0         4 -242
 
Panie:
 
NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 18 41 12 -120 20 93         50 14
2. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 6 -160 16 -12 20 78 42 -94
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 0 0 9 -64 13 -53         22 -117
4. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 14 9 7 -142 0 0 21 -133
0 0   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0