• sliderslim01.jpg

Klasyfikacja Generalna :

Klasyfikacja po  IV turniejach

 

Patroni medialni :


logo baszkawww.kaszebe-baszka.pl

gazeta krajeńskawww.krajna.com.pl

Logo smallwww.bemix.eu

 

Znajdź nas na facebook

facebook/baskakrajna

 

VTURNIEJKLB

IV TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

SYPNIEWO 10.02.2018


Rozgrywki IV Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 10.02.2018 w miejscowości Sypniewo(gm. Więcbork).

Fotorelacja - Bemix   (kliknij fotografie aby otworzyć album)

4turniejKLBsypniewo

 

 Tabele klasyfikacji IV Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

Klasyfikacja generalna po IV turniejach dostępna tutaj.

 

III TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

BORZYSZKOWO 20.01.2018


Rozgrywki III Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 20.01.2018 w miejscowości Borzyszkowo(gm. Więcbork).

Fotorelacja - Bemix  (kliknij fotografie aby otworzyć album) : 

baska borzyszkowo

 

  Tabele klasyfikacji III Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

Klasyfikacja generalna po III turniejach dostępna tutaj.

 

 

 II TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

WIELE 09.12.2017


Rozgrywki II Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 09.12.2017 w miejscowości Wiele(gm. Mrocza).

 

Fotorelacja - Michał Meirowski  (kliknij fotografie aby otworzyć album) : 

  baska wiele

 

 Tabele klasyfikacji II Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

 

Klasyfikacja generalna po II turniejach dostępna tutaj.

 

  I TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

SUCHORĄCZEK 22.11.2017


Rozgrywki I Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 22.11.2017 w miejscowości Suchorączek (gm. Więcbork).

 

Fotorelacja - Piotr Pankanin  (kliknij fotografie aby otworzyć album)

 
1BASKA

 

Tabele klasyfikacji I Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki.

 

Klasyfikacja Generalna


Drużynowo :

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Suchorączek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1. Bemix 79 206 74 396 71 159 65 35     289 796
2. Rzemieślnik Mrocza 81 340 71 368 77 390 46 -73     275 1025
3. Relax Runowo 77 449 64 -74 60 16 67 240     268 631
4. Rezerwat Wiele 58 -134 58 -114 67 99 78 247     261 98
5. Skowronki Kinice 64 179 87 362 49 -194 53 -326     253 21
6. Time Lubcza 46 -297 66 49 62 29 77 466     251 247
7. Plebanka Więcbork 57 -204 64 72 65 45 58 -32     244 -119
8. Familia Więcbork 66 31 45 -190 65 96 59 -25     235 -88
9. Pasjonaci 57 -185 59 -60 77 323 38 -437     231 -359
10. Sokół 72 107 58 -24 48 -107 52 23     230 -1
11. Bemix 2 46 -188 51 -297 67 249 57 -139     221 -375
12. Silna Grupa 0 0 74 338 60 -55 77 380     211 663
13. Klan Pawelskich 52 -10 45 -273 39 -467 48 -187     184 -937
14. Bory Tuchola 50 23 0 0 44 -383 85 182     179 -178
15. Asy Chojnice 44 -111 54 -46 62 -11 0 0     160 -168
16. Orły klawkowo 0 0 67 222 56 107 0 0     123 329
17. Lubcza II 0 0 0 0 65 96 41 -354     106 -258
18. Baśka Sępólno 51 -206 46 -311 0 0 0 0     97 -517
19. Ptaki Wiele 0 0 43 -171 45 -358 0 0     88 -529
20. Borowiacy 0 0 0 0 55 -133 0 0     55 -133
                           

 

Indywidualnie:

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Suchoraczek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza 22 120 14 28 26 301 20 128     82 577
2. Kotek Józef Bemix 21 87 22 100 18 95 21 100     82 382
3. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 30 340 18 11 16 28 16 60     80 439
4. Kliszewski Piotr Bemix 24 82 14 55 20 32 22 118     80 287
5. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice 22 129 24 102 15 96 16 -133     77 194
6. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 20 84 20 118 22 169 13 -35     75 336
7. Kielich Leon Time Lubcza 20 113 16 8 18 41 18 57     72 219
8. Borecki Bronisław Bemix 22 130 18 75 22 128 10 -128     72 205
9. Trzósło Roman Familia Więcbork 28 219 12 -37 9 -91 22 104     71 195
10. Jarząb Wiesław Relax Runowo 19 37 18 81 16 21 16 97     69 236
11. Migawa Tadeusz Sokół 24 155 16 63 14 -20 14 34     68 232
12. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa 10 -92 24 213 18 47 14 -39     66 129
13. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza 20 57 16 70 18 17 12 -19     66 125
14. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork 21 68 13 14 16 81 14 -31     64 132
15. Sosnowski Zenon Sokół 16 -98 12 -50 16 38 20 137     64 27
16. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 23 110 19 65 16 -30 6 -119     64 26
17. Wenda Andrzej Time Lubcza 14 -87 16 -27 12 -80 22 181     64 -13
18. Lewandowski Jacek Plebanka Więcbork 16 7 14 -67 18 -28 16 -31     64 -119
19. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza 16 53 22 205 17 102 8 -63     63 297
20. Trzósło Rafał Familia Więcbork 12 -81 6 -69 30 265 15 66     63 181
21. Baran Bogdan Plebanka Więcbork 12 -143 20 59 13 5 18 40     63 -39
22. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 16 -57 21 115 21 135 4 -124     62 69
23. Błociński Ulrych Plebanka Więcbork 15 -32 14 58 18 80 14 -29     61 77
24. Sosnowski Mirosław Bemix 2 20 126 14 -34 10 -184 17 77     61 -15
25. Kin Krystian Skowronki Kinice 16 89 25 126 8 -168 12 -78     61 -31
26. Pawelski Marian Klan Pawelskich 17 42 18 59 11 -40 14 -9     60 52
27. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 20 61 20 69 12 -52 8 -94     60 -16
28. Kania Marcin Relax Runowo 12 80 18 56 8 -72 21 122     59 186
29. Czyż Andrzej Sokół 14 -62 18 75 16 44 10 -104     58 -47
30. Winiecki Jan Rezerwat Wiele 14 -38 8 -226 14 -76 22 76     58 -264
31. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 22 106 9 -56 14 -41 10 -41     55 -32
32. Szydeł Janusz Bemix 2 8 -102 17 -6 16 39 14 -6     55 -75
33. Mieszczak Benedykt Bemix 12 -93 20 166 11 -96 12 -55     55 -78
34. Bruski Michał Skowronki Kinice 6 -100 18 65 14 -70 17 -21     55 -126
35. Fifielski Marian Time Lubcza 6 -163 18 80 12 -10 18 87     54 -6
36. Kołacki Piotr Silna Grupa 0 0 14 32 14 -61 25 245     53 216
37. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 10 -136 12 -98 14 -1 17 -11     53 -246
38. Grabowski Roman Bemix 2 12 -99 0 0 23 307 14 -18     49 190
39. Płaczek Józef Rezerwat Wiele 14 -44 18 92 17 7         49 55
40. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice 13 25 12 -49 22 63         47 39
41. Ciepłuch Mieczysław Plebanka Więcbork 14 -36 16 22 16 -12         46 -26
42. Gonciarz Jan Relax Runowo 16 -8 10 -222 20 39         46 -191
43. Rybacki Stefan Asy Chojnice 0 0 16 103 22 101 6 -163     44 41
44. Cyran Krzysztof Bemix 2 6 -113 8 -149 18 87 12 -192     44 -367
45. Cyborowski Roman Bory Tuchola 12 48 0 0 12 -69 18 -34     42 -55
46. Skulski Ryszard Silna Grupa 0 0 8 -126 20 86 14 -39     42 -79
47. Niemyjski Jan Pasjonaci 17 10 11 -97 14 -6         42 -93
48. Miłaszewski Roman Asy Chojnice 14 -8 17 -1 10 -36         41 -45
49. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 -179 15 42 0 0 20 -2     41 -139
50. Murawiec Maciej Ptaki Wiele 0 0 14 101 0 0 26 217     40 318
51. Dominowicz Leon Bory Tuchola 16 51 0 0 0 0 24 147     40 198
52. Sikora Jerzy Ptaki Wiele 0 0 16 34 12 -83 12 1     40 -48
53. Rybakowski Tadeusz Sokół 18 112 12 -112 2 -169 8 -44     40 -213
54. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 8 -86 10 -124 6 -155 16 9     40 -356
55. Winter Marek Bory Tuchola 12 16 0 0 26 303         38 319
56. Borzych Franciszek Orły klawkowo 0 -50 20 69 18 64         38 83
57. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork 5 -175 14 -98 10 -159 8 -164     37 -596
58. Fifielski Sebastian Lubcza II 0 0 0 0 21 123 15 -34     36 89
59. Prasał Stanisław Ptaki Wiele 0 0 0 0 12 -128 24 171     36 43
60. Kulas Roman Orły klawkowo 0 0 19 115 14 12         33 127
61. Kisielewski Marek Bory Tuchola 0 0 0 0 12 -84 21 44     33 -40
62. Badtke Andrzej Bory Tuchola 0 0 0 0 10 -143 22 25     32 -118
63. Barwina Hilary Lubcza II 0 0 0 0 22 64 8 -94     30 -30
64. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 5 -72 8 -152 8 -231 8 -146     29 -601
65. Powalisz Zbigniew Silna Grupa 0 0 28 219 0 0         28 219
66. Karnowski Tadeusz Asy Chojnice 11 -35 0 0 17 56         28 21
67. Kajewski Leon Baśka Sępólno 16 -13 12 -96 0 0         28 -109
68. Kowalkowski Marek Asy Chojnice 0 0 9 -99 16 63         25 -36
69. Jaśkiewicz Czesław Orły klawkowo 0 0 14 77 10 -32         24 45
70. Szponarski Henryk Baśka Sępólno 11 -117 11 -24 0 0         22 -141
71. Gołaś Wiesław Baśka Sępólno 0 0 16 -49 0 0         16 -49
72. Lorek Mariusz Orły klawkowo 0 0 0 0 14 63         14 63
73. Wojcieszak Krzysztof Borowiacy 0 0 0 0 14 -3         14 -3
74. Kliszewski Bernard brak 0 0 14 -37 0 0         14 -37
75. Żmuda Trzebiatowski Darek Orły klawkowo 0 0 14 -39 0 0         14 -39
76. Szyszka Zbigniew Asy Chojnice 0 0 0 0 14 -101         14 -101
77. Słomiński Jan Borowiacy 0 0 0 0 14 -102         14 -102
78. Fifielski Maciej Lubcza II 0 0 0 0 12 -41         12 -41
79. Mroziński Robert Bemix 2 0 0 12 -108 0 0         12 -108
80. Plutka Piotr Lubcza II 0 0 0 0 10 -50         10 -50
81. Trześniewski Kazimierz Borowiacy 0 0 0 0 10 -84         10 -84
82. Szponarski Mateusz Sępólno Baśka 10 -85 0 0 0 0         10 -85
83. Jażdzewski Andrzej Bory Tuchola 0 0 0 0 10 -87         10 -87
84. Błażejewski Marian Ptaki Wiele 0 0 0 0 8 -94         8 -94
85. Liss Henryk Silna Grupa 0 0 0 0 8 -127         8 -127
86. Kiedrowski Tadeusz Asy Chojnice 6 -93 0 0 0 0         6 -93
87. Zdziebło Tadeusz Ptaki Wiele 0 0 4 -242 0 0         4 -242
 
Panie:
 
 
 
NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 6 -160 16 -12 20 78 19 141     61 47
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 18 41 12 -120 20 93 8 -148     58 -134
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 0 0 9 -64 13 -53 0 0     22 -117
4. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 14 9 7 -142 0 0 0 0     21 -133