• sliderslim01.jpg

Klasyfikacja Generalna :

Klasyfikacja po  V turniejach

 

Patroni medialni :


logo baszkawww.kaszebe-baszka.pl

gazeta krajeńskawww.krajna.com.pl

Logo smallwww.bemix.eu

 

Znajdź nas na facebook

facebook/baskakrajna

 

Turniej I majowy Baśki 

Wiele 01.05.2018


Poniżej przedstawiamy fotorelacje oraz tabele wyników z Turnieju I majowego który odbył się w miejscowości Wiele (gm. Mrocza)

 

turniej1majowy (6)

turniej1majowy (10)

turniej1majowy (11)

turniej1majowy (9)turniej1majowy (12)turniej1majowy (2)

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Migawa Tadeusz Sokół   6 67 4 20 6 14 6 94 4 43 26 238
2. Tajer Jerzy Rzemieślnik   6 67 6 46 6 43 6 69 2 -13 26 212
3. Mieszczak Benedykt Bemix    4 10 6 50 4 10 6 25 6 50 26 145
4. Ciepłuch Jan Bory Tuchola 2   4 15 6 103 4 9 6 55 2 -14 22 168
5. Trzósło Rafał Familia Więcbork   4 10 6 32 6 52 0 -37 6 45 22 102
6. Sosnowski Zenon Sokół   6 59 6 51 4 29 2 -41 3 6 21 104
7. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci   2 -30 4 8 6 19 6 83 3 6 21 86
8. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 32 6 66 6 60 4 40 0 -22 20 176
9. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -51 6 46 6 86 2 0 6 66 20 147
10. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice   6 104 6 61 2 2 0 -55 6 16 20 128
11. Szydeł Janusz Paka   6 53 6 25 0 -74 4 20 4 38 20 62
12. Półgęsek Tadeusz Relax Runowo   6 45 2 -39 6 28 4 47 2 -31 20 50
13. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork   0 -93 6 56 4 -4 4 29 6 46 20 34
14. Budysz Bronisław Stare Wilki   2 7 6 64 4 28 6 59 1 -41 19 117
15. Cyborowski Roman Bory Tuchola   4 21 4 -1 6 146 0 -41 4 15 18 140
16. Błociński Ulrych Plebanka   4 19 4 54 2 -9 6 92 2 -24 18 132
17. Prasau Stanisław Plebanka   6 39 6 88 0 -18 2 -15 4 26 18 120
18. Borecki Bronisław Bemix    2 -17 4 9 2 20 6 25 4 1 18 38
19. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   6 59 2 -22 4 1 0 -33 6 30 18 35
20. Niemyjski Jan Pasjonaci   4 35 0 -39 6 95 2 -5 5 8 17 94
21. Sosnowski Mirosław Paka   4 19 4 18 0 -33 4 11 5 9 17 24
22. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   2 11 2 -16 2 -8 6 27 4 39 16 53
23. Murawiec Maciej Rezerwat Wiele   2 -15 2 -10 6 33 0 -20 6 55 16 43
  Kotek Józef Bemix    2 -6 2 -49 4 38 6 44 2 16 16 43
25. Trzósło Roman Familia Więcbork   6 68 4 -2 0 -53 2 -5 4 20 16 28
26. Bruski Michał Skowronki Kinice   2 -62 6 28 0 -30 6 12 2 -4 16 -56
27. Cyran Krzysztof Paka   4 10 0 -122 6 100 0 -89 6 42 16 -59
28. Jarząb Wiesław Relax Runowo   4 12 2 -56 6 43 4 6 0 -75 16 -70
29. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork   4 30 4 -15 1 -16 2 -10 4 34 15 23
30. Szwochert Henryk Plebanka   0 -85 4 54 2 4 4 31 5 9 15 13
31. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich   2 -1 0 -73 6 42 2 -52 5 26 15 -58
32. Płaczek Józef Ptaki Wiele   6 42 0 -102 2 -28 2 -35 5 8 15 -115
33. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   6 116 0 -52 0 -12 2 5 6 67 14 124
34. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   2 -7 0 -64 0 -17 6 86 6 81 14 79
35. Cisewski Kazimierz  Bory Tuchola   2 -9 6 127 6 26 0 -64 0 -48 14 32
36. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   0 -53 0 -38 4 10 6 54 4 20 14 -7
37. Badtke Andrzej Bory Tuchola 2   6 37 4 5 3 -6 1 -21 0 -28 14 -13
38. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik   6 39 4 29 0 -52 4 20 0 -53 14 -17
39. Wojcieszak Krzysztof Skowronki Kinice   4 35 0 -64 4 -6 4 13 2 -8 14 -30
40. Czyż Andrzej Sokół   0 -71 2 -43 4 9 6 37 2 -10 14 -78
41. Rybakowski Tadeusz Sokół   2 -36 2 -4 4 28 4 17 1 -41 13 -36
  Liss Henryk Bory Tuchola 2   0 -25 4 32 0 -76 4 7 5 26 13 -36
43. Kania Marcin Relax Runowo   4 33 2 2 4 -29 1 -43 2 -6 13 -43
44. Gonciarz Jan Plebanka   6 46 2 -16 0 -71 1 -21 4 8 13 -54
45. Dominowicz Leon Bory Tuchola   2 -13 4 18 2 -6 4 8 0 -44 12 -37
46. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   6 18 0 -56 0 -29 6 44 0 -25 12 -48
47. Kliszewski Piotr Bemix    4 15 0 -47 4 12 0 -51 4 20 12 -51
48. Ormiński Zbigniew Stare Wilki   0 -22 2 -34 3 -6 0 -51 6 48 11 -65
49. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich   0 -85 2 -40 1 -66 4 16 4 2 11 -173
50. Kamiński Stefan Rzemieślnik   0 -87 6 124 2 -11 2 -10 0 -46 10 -30
51. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik   0 -74 2 -17 4 -14 2 2 2 6 10 -97
52. Kohrtas Franciszek Skowronki Kinice   0 -30 4 18 4 7 2 -64 0 -62 10 -131
53. Łusiak Krzysztof Ptaki Wiele   2 -2 0 -11 6 38 0 -42 0 -100 8 -117
54. Zdziebło Tadeusz Stare Wilki   4 -1 0 -53 2 -10 0 -64 2 -23 8 -151
55. Glaza Andrzej Stare Wilki   0 -64 2 -23 2 -15 4 8 0 -66 8 -160
56. Grabowski Roman Paka   0 -22 0 -44 2 -21 4 11 0 -30 6 -106
57. Pawelski Marian Klan Pawelskich   0 -106 0 -34 1 -16 1 -43 4 4 6 -195
58. Winter Marek Bory Tuchola   0 -44 4 14 0 -148 0 -70 2 7 6 -241
59. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 9 0 -52 1 -66 2 -25 0 -69 5 -203
60. Górny Władysław Bory Tuchola 2   0 -69 2 -10 0 -82 0 -100 0 -60 2 -321

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1. Pasjonaci 12 13 12 -7 22 201 10 45 20 110 76 362
2. Sokół 14 19 14 24 18 80 18 107 10 -2 74 228
3. Familia Więcbork 14 15 20 71 11 -21 8 -23 20 145 73 187
4. Bemix  12 2 12 -37 14 80 18 43 16 87 72 175
5. Relax Runowo 18 122 12 -27 22 102 13 50 4 -134 69 113
6. Plebanka 16 19 16 180 4 -94 13 87 15 19 64 211
7. Rzemieślnik 12 -55 18 182 12 -34 14 81 4 -106 60 68
8. Skowronki Kinice 12 47 16 43 10 -27 12 -94 10 -58 60 -89
9. Paka 14 60 10 -123 8 -28 12 -47 15 59 59 -79
10. Rezerwat Wiele 12 7 4 -146 8 -21 18 137 16 150 58 127
11. Bory Tuchola 2 10 -42 16 130 7 -155 11 -59 7 -76 51 -202
12. Bory Tuchola 8 -45 18 158 14 18 4 -167 6 -70 50 -106
13. Stare Wilki 6 -80 10 -46 11 -3 10 -48 9 -82 46 -259
14. Klan Pawelskich 2 -245 2 -185 12 -30 13 -25 17 52 46 -433
15. Ptaki Wiele 16 165 0 -217 9 -68 6 -97 11 -94 42 -311

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
## Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -51 6 46 6 86 2 0 6 66 20 147
2. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 9 0 -52 1 -66 2 -25 0 -69 5 -203

 

 

 

 

Podsumowanie Krajeńskiej Ligi Baśki 2017/2018

SĘPÓLNO KR. 17.03.2018


Zakończyły sie rozgrywki Krajeńskiej Ligi Baśki 2017/2018. Ostatnim  akcentem było podsumowanie i wręczenie pucharów oraz nagród które odbyło się w Sali Bankietowej Krajny. Fotorelacja dostepna TUTAJ

 KLB PODSUMOWANIE 82

  Nagrody klas. OPEN

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Suchoraczek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

d/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Kliszewski Piotr Bemix 24 82 14 55 20 32 22 118 22 163 102 450
2. Kotek Józef Bemix 21 87 22 100 18 95 21 100 18 185 100 567
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza 22 120 14 28 26 301 20 128 16 -8 98 569
4. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice 22 129 24 102 15 96 16 -133 19 75 96 269
5. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 30 340 18 11 16 28 16 60 13 -11 93 428
6. Trzósło Rafał Familia Więcbork 12 -81 6 -69 30 265 15 66 27 258 90 439
7. Kielich Leon Time Lubcza 20 113 16 8 18 41 18 57 18 -77 90 142
8. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork 21 68 13 14 16 81 14 -31 25 158 89 290
9. Baran Bogdan Plebanka Więcbork 12 -143 20 59 13 5 18 40 26 245 89 206
10. Jarząb Wiesław Relax Runowo 19 37 18 81 16 21 16 97 18 10 87 246

 KLB PODSUMOWANIE 69

Nagrody dla Pań

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Suchorączek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

d

/p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 6 -160 16 -12 20 78 19 141 10 -108 71 -61
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 18 41 12 -120 20 93 8 -148 12 -58 70 -192
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 0 0 9 -64 13 -53 0 0 0 0 22 -117

 

Rozdanie nagród drużynowych

KLB PODSUMOWANIE 94
 KLB PODSUMOWANIE 91
 KLB PODSUMOWANIE 88
 KLB PODSUMOWANIE 86
 KLB PODSUMOWANIE 85

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Suchorączek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m

/p43

1. Bemix 79 206 74 396 71 159 65 35 59 248 348 1044
2. Relax Runowo 77 449 64 -74 60 16 67 240 69 148 337 779
3. Rzemieślnik Mrocza 81 340 71 368 77 390 46 -73 52 -140 327 885
4. Plebanka Więcbork 57 -204 64 72 65 45 58 -32 79 338 323 219
5. Rezerwat Wiele 58 -134 58 -114 67 99 78 247 57 -91 318 7

Pełna klasyfikacja generalna po V turniejach dostępna tutaj.

 

 Przy tej okazji odbył się Turniej o Puchar wiceprezes MLKS Krajna Pani Jolanty Bukolt. Ponizej wyniki i fotorelacja z turnieju.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek i zapraszamy na II edycje jesienią na sezon 2018/2019

 KLB PODSUMOWANIE 55
Zwyciężcy w klas. OPEN 
 KLB PODSUMOWANIE 61
 Zwyciężcy w klas. Kobiet
KLB PODSUMOWANIE 64
KLB PODSUMOWANIE 63
KLB PODSUMOWANIE 62
Zwyciężcy w klas. Drużynowej

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Czyż Andrzej Sokół   6 58 6 74 2 -45 4 7 6 127 24 221
2. Powalisz Zbigniew Relax Runowo   4 40 0 -45 6 55 6 61 6 80 22 191
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   4 29 0 -56 6 40 6 78 6 80 22 171
4. Jarząb Wiesław Relax Runowo   6 91 4 24 4 25 2 -9 6 31 22 162
5. Malinowski Robert Wałkowiska Boys   4 39 6 49 4 39 6 62 2 -40 22 149
6. Rybacki Stefan Pasjonaci   2 -1 6 39 2 -2 6 25 6 81 22 142
7. Ździebło Tadeusz Rezerwat Wiele   4 -4 4 17 6 46 4 40 4 23 22 122
8. Baran Bogdan Lucza II   4 21 6 29 2 -8 4 -3 6 70 22 109
9. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork   2 -23 4 23 6 8 6 22 4 5 22 35
10. Mieszczak Benedykt Bemix   6 75 2 -23 6 84 4 -3 2 -24 20 109
11. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -9 6 68 4 5 6 43 2 -5 20 102
12. Garańczyk Wiesław  Rzemieślnik Mrocza   2 -20 2 -3 4 -6 6 39 6 70 20 80
13. Szydeł Janusz Stachy   6 37 4 51 6 62 2 -72 2 -10 20 68
14. Pawelski Marian Klan Pawelskich   2 -7 4 40 6 28 6 19 2 -31 20 49
15. Kotek Józef Bemix   4 29 6 112 4 42 2 2 2 -1 18 184
16. Lemańczyk  Zenon Pasjonaci   4 35 0 -41 4 38 4 42 6 48 18 122
17. Gołaś Wiesław Sępólno Baśka   6 65 6 19 0 -14 6 64 0 -57 18 77
18. Kliszewski Piotr Bemix   6 57 6 81 4 12 0 -87 2 -24 18 39
19. Telicki Tadeusz Stachy   2 -19 6 52 4 2 2 4 4 -18 18 21
20. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich   0 -57 4 -5 4 20 6 51 4 6 18 15
21. Fifielski Sebastian Lucza II   6 47 2 -20 4 40 0 -41 4 36 16 62
22. Prasał Stanisław Sępólno Baśka   0 -34 2 13 4 2 4 29 6 25 16 35
23. Łaszzyk Tadeusz Pasjonaci   2 -15 2 -5 6 30 6 75 0 -52 16 33
24. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -30 2 -7 6 87 6 46 0 -71 16 25
25. Kielich Leon Time   0 -42 0 -59 6 28 4 16 6 77 16 20
26. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   6 63 4 21 0 -96 0 -25 6 50 16 13
  Półgęsek Tadeusz Stachy   4 17 6 39 2 -25 2 -16 2 -2 16 13
28. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 21 4 -28 1 -26 6 100 0 -22 15 45
29. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   4 3 3 21 6 50 2 -19 0 -64 15 -9
30. Borecki Bronisław Bemix   4 31 0 -52 6 39 0 -17 4 22 14 23
31. Skulski Ryszard Baśka Lutówko   6 27 2 -34 2 -14 4 70 0 -39 14 10
  Kania Benon 0   0 -59 0 -57 6 96 4 -10 4 40 14 10
33. Płaczek Józef Rzemieślnik Mrocza   6 35 2 -18 0 -10 2 -39 4 28 14 -4
34. Kołacki Piotr Baśka Lutówko   6 89 2 -34 2 -4 4 5 0 -61 14 -5
35. Malinowski Leszek Wałkowiska Boys   2 -47 4 30 4 7 2 -19 2 3 14 -26
36. Trzósło Rafał Familia Więcbork   0 -65 4 19 4 12 2 -18 4 5 14 -47
37. Siekierkowski Przemysław Wałkowiska Boys   0 -41 2 -15 6 33 2 -48 4 22 14 -49
38. Fifielski Maciej Lucza II   6 98 3 21 4 6 0 -100 0 -92 13 -67
39. Migawa Tadeusz Sokół   0 -29 4 16 0 -54 4 21 4 15 12 -31
40. Trzósło Roman Familia Więcbork   4 27 6 53 0 -78 0 -29 2 -37 12 -64
41. Barwina Hilary Lucza II   6 37 0 -65 2 -3 4 42 0 -95 12 -84
42. Fifielski Marian Time   6 41 4 12 0 -35 0 -70 2 -33 12 -85
43. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork   0 -79 6 73 2 -25 2 -18 2 -47 12 -96
44. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   0 -63 6 33 0 -33 0 -76 6 17 12 -122
45. Szponarski Henryk Sępólno Baśka   2 -17 0 -75 2 -34 4 -1 4 -19 12 -146
46. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   2 -13 0 -25 1 -20 6 46 2 -1 11 -13
47. Siekierkowski Hubert Wałkowiska Boys   0 -107 2 -27 2 -10 1 -11 6 32 11 -123
48. Sosnowski Zenon Sokół   0 -49 4 17 0 -42 2 -13 4 40 10 -47
49. Fifielska Małgorzata Time k 4 -9 6 37 0 -43 0 -28 0 -39 10 -82
50. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   4 -26 0 -50 2 -20 4 4 0 -38 10 -130
51. Kania-Mrugalska Anna Baśka Lutówko k 0 -69 0 -51 0 -81 4 12 6 18 10 -171
52. Mrugalski Tomasz Baśka Lutówko   2 -23 2 2 1 -26 0 -58 4 27 9 -78
53. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich   0 -47 0 -69 4 -6 1 -11 4 6 9 -127
54. Rybakowski Tadeusz Sokół   2 -13 4 11 1 -20 0 -39 0 -61 7 -122
55. Gustyn Stanisław Stachy   4 19 0 -73 0 -32 2 -9 0 -21 6 -116
56. Wenda Andrzej Time   2 -25 2 -39 0 -28 0 -62 0 -44 4 -198
57. Kania Marcin Relax Runowo   0 -59 0 -80 2 -56 0 -34 2 4 4 -225

 

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -9 6 68 4 5 6 43 2 -5 20 102
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -30 2 -7 6 87 6 46 0 -71 16 25
3. Fifielska Małgorzata Time k 4 -9 6 37 0 -43 0 -28 0 -39 10 -82
4. Kania-Mrugalska Anna Baśka Lutówko k 0 -69 0 -51 0 -81 4 12 6 18 10 -171

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1. Pasjonaci 10 -11 10 -14 18 153 22 188 12 6 72 322
2. Bemix 20 192 14 118 20 177 6 -105 10 -27 70 355
3. Rzemieślnik Mrocza 14 31 4 -102 11 4 20 124 18 177 67 234
4. Sępólno Baśka 10 5 14 25 10 -41 20 135 12 -56 66 68
5. Relax Runowo 14 93 8 -129 13 -2 14 118 14 93 63 173
6. Lucza II 22 203 11 -35 12 35 8 -102 10 -81 63 20
7. Rezerwat Wiele 18 36 11 9 14 -20 10 0 10 -29 63 -4
8. Wałkowiska Boys 6 -156 14 37 16 69 11 -16 14 17 61 -49
9. Stachy 16 54 16 69 12 7 8 -93 8 -51 60 -14
10. Familia Więcbork 6 -140 20 168 12 -83 10 -43 12 -74 60 -172
11. Klan Pawelskich 2 -174 14 -1 14 9 13 -17 16 -2 59 -185
12. Sokół 8 -33 18 118 3 -161 10 -24 14 121 53 21
13. Baśka Lutówko 14 24 6 -117 5 -125 12 29 10 -55 47 -244
14. Time 12 -35 12 -49 6 -78 4 -144 8 -39 42 -345

 

V TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

PUSZCZA 03.03.2018


Rozgrywki V Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 03.03.2018 w miejscowości Puszcza(gm. Więcbork).

Fotorelacja - Bemix   (kliknij fotografie aby otworzyć album) : 

baskaPuszcza03032018

 

 Tabele klasyfikacji V Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

Klasyfikacja generalna po V turniejach

(pierwsze 3 miejsca)

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Suchoraczek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

d/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Kliszewski Piotr Bemix 24 82 14 55 20 32 22 118 22 163 102 450
2. Kotek Józef Bemix 21 87 22 100 18 95 21 100 18 185 100 567
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza 22 120 14 28 26 301 20 128 16 -8 98 569
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Suchorączek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Bemix 79 206 74 396 71 159 65 35 59 248 348 1044
2. Relax Runowo 77 449 64 -74 60 16 67 240 69 148 337 779
3. Rzemieślnik Mrocza 81 340 71 368 77 390 46 -73 52 -140 327 885
KLASYFIKACJA PAŃ Suchorączek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

d/

p4

m/p6

d/

p19

m/

p22

1. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 6 -160 16 -12 20 78 19 141 10 -108 71 -61
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 18 41 12 -120 20 93 8 -148 12 -58 70 -192
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 0 0 9 -64 13 -53 0 0 0 0 22 -117

Pełna klasyfikacja generalna po V turniejach dostępna tutaj.

 

IV TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

SYPNIEWO 10.02.2018


Rozgrywki IV Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 10.02.2018 w miejscowości Sypniewo(gm. Więcbork).

Fotorelacja - Bemix   (kliknij fotografie aby otworzyć album)

4turniejKLBsypniewo

 

 Tabele klasyfikacji IV Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

Klasyfikacja generalna po IV turniejach dostępna tutaj.

 

III TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

BORZYSZKOWO 20.01.2018


Rozgrywki III Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 20.01.2018 w miejscowości Borzyszkowo(gm. Więcbork).

Fotorelacja - Bemix  (kliknij fotografie aby otworzyć album) : 

baska borzyszkowo

 

  Tabele klasyfikacji III Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

Klasyfikacja generalna po III turniejach dostępna tutaj.

 

 

 II TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

WIELE 09.12.2017


Rozgrywki II Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 09.12.2017 w miejscowości Wiele(gm. Mrocza).

 

Fotorelacja - Michał Meirowski  (kliknij fotografie aby otworzyć album) : 

  baska wiele

 

 Tabele klasyfikacji II Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

 

Klasyfikacja generalna po II turniejach dostępna tutaj.

 

  I TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

SUCHORĄCZEK 22.11.2017


Rozgrywki I Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 22.11.2017 w miejscowości Suchorączek (gm. Więcbork).

 

Fotorelacja - Piotr Pankanin  (kliknij fotografie aby otworzyć album)

 
1BASKA

 

Tabele klasyfikacji I Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki.

 

Klasyfikacja Generalna


Drużynowo :

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Suchorączek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1. Bemix 79 206 74 396 71 159 65 35 59 248 348 1044
2. Relax Runowo 77 449 64 -74 60 16 67 240 69 148 337 779
3. Rzemieślnik Mrocza 81 340 71 368 77 390 46 -73 52 -140 327 885
4. Plebanka Więcbork 57 -204 64 72 65 45 58 -32 79 338 323 219
5. Rezerwat Wiele 58 -134 58 -114 67 99 78 247 57 -91 318 7
6. Familia Więcbork 66 31 45 -190 65 96 59 -25 82 520 317 432
7. Time Lubcza 46 -297 66 49 62 29 77 466 66 -62 317 185
8. Skowronki Kinice 64 179 87 362 49 -194 53 -326 47 -167 300 -146
9. Pasjonaci 57 -185 59 -60 77 323 38 -437 64 -30 295 -389
10. Bemix 2 46 -188 51 -297 67 249 57 -139 68 71 289 -304
11. Sokół 72 107 58 -24 48 -107 52 23 51 -50 281 -51
12. Silna Grupa 0 0 74 338 60 -55 77 380 64 40 275 703
13. Klan Pawelskich 52 -10 45 -273 39 -467 48 -187 44 -420 228 -1357
14. Bory Tuchola 50 23 0 0 44 -383 85 182 35 -231 214 -409
15. Asy Chojnice 44 -111 54 -46 62 -11 0 0 0 0 160 -168
16. Orły klawkowo 0 0 67 222 56 107 0 0 0 0 123 329
17. Lubcza II 0 0 0 0 65 96 41 -354 0 0 106 -258
18. Baśka Sępólno 51 -206 46 -311 0 0 0 0 0 0 97 -517
19. Ptaki Wiele 0 0 43 -171 45 -358 0 0 0 0 88 -529
20. Borowiacy 0 0 0 0 55 -133 0 0 0 0 55 -133
21 Bory Tuchola 2 0 0 0 0 0 0 0 0 67 -34 67 -34

 

Indywidualnie:

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Suchoraczek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 d/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Kliszewski Piotr Bemix 24 82 14 55 20 32 22 118 22 163 102 450
2. Kotek Józef Bemix 21 87 22 100 18 95 21 100 18 185 100 567
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza 22 120 14 28 26 301 20 128 16 -8 98 569
4. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice 22 129 24 102 15 96 16 -133 19 75 96 269
5. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 30 340 18 11 16 28 16 60 13 -11 93 428
6. Trzósło Rafał Familia Więcbork 12 -81 6 -69 30 265 15 66 27 258 90 439
7. Kielich Leon Time Lubcza 20 113 16 8 18 41 18 57 18 -77 90 142
8. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork 21 68 13 14 16 81 14 -31 25 158 89 290
9. Baran Bogdan Plebanka Więcbork 12 -143 20 59 13 5 18 40 26 245 89 206
10. Jarząb Wiesław Relax Runowo 19 37 18 81 16 21 16 97 18 10 87 246
11. Trzósło Roman Familia Więcbork 28 219 12 -37 9 -91 22 104 13 39 84 234
12. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 20 84 20 118 22 169 13 -35 8 -139 83 197
13. Lewandowski Jacek Plebanka Więcbork 16 7 14 -67 18 -28 16 -31 19 83 83 -36
14. Sosnowski Mirosław Bemix 2 20 126 14 -34 10 -184 17 77 20 92 81 77
15. Borecki Bronisław Bemix 22 130 18 75 22 128 10 -128 8 -95 80 110
16. Sosnowski Zenon Sokół 16 -98 12 -50 16 38 20 137 15 94 79 121
17. Błociński Ulrych Plebanka Więcbork 15 -32 14 58 18 80 14 -29 18 14 79 91
18. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 23 110 19 65 16 -30 6 -119 14 -6 78 20
19. Migawa Tadeusz Sokół 24 155 16 63 14 -20 14 34 8 -144 76 88
20. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 16 -57 21 115 21 135 4 -124 14 -84 76 -15
21. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa 10 -92 24 213 18 47 14 -39 9 -236 75 -107
22. Fifielski Marian Time Lubcza 6 -163 18 80 12 -10 18 87 20 54 74 48
23. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza 20 57 16 70 18 17 12 -19 8 -137 74 -12
24. Kołacki Piotr Silna Grupa 0 0 14 32 14 -61 25 245 20 57 73 273
25. Kania Marcin Relax Runowo 12 80 18 56 8 -72 21 122 14 0 73 186
26. Czyż Andrzej Sokół 14 -62 18 75 16 44 10 -104 14 -25 72 -72
27. Winiecki Jan Rezerwat Wiele 14 -38 8 -226 14 -76 22 76 14 5 72 -259
28. Pawelski Marian Klan Pawelskich 17 42 18 59 11 -40 14 -9 10 -59 70 -7
29. Gonciarz Jan Relax Runowo 16 -8 10 -222 20 39 0 0 24 149 70 -42
30. Szydeł Janusz Bemix 2 8 -102 17 -6 16 39 14 -6 14 -63 69 -138
31. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 10 -136 12 -98 14 -1 17 -11 16 -38 69 -284
32. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 20 61 20 69 12 -52 8 -94 8 -91 68 -107
33. Cyran Krzysztof Bemix 2 6 -113 8 -149 18 87 12 -192 24 142 68 -225
34. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 22 106 9 -56 14 -41 10 -41 12 -69 67 -101
35. Mieszczak Benedykt Bemix 12 -93 20 166 11 -96 12 -55 11 -5 66 -83
36. Wenda Andrzej Time Lubcza 14 -87 16 -27 12 -80 22 181 0 0 64 -13
37. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza 16 53 22 205 17 102 8 -63 0 0 63 297
38. Płaczek Józef Rezerwat Wiele 14 -44 18 92 17 7 0 0 14 11 63 66
39. Ciepłuch Mieczysław Plebanka Więcbork 14 -36 16 22 16 -12 0 0 16 -4 62 -30
40. Kin Krystian Skowronki Kinice 16 89 25 126 8 -168 12 -78 0 0 61 -31
41. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 -179 15 42 0 0 20 -2 20 18 61 -121
42. Murawiec Maciej Ptaki Wiele 0 0 14 101 0 0 26 217 19 81 59 399
43. Grabowski Roman Bemix 2 12 -99 0 0 23 307 14 -18 10 -100 59 90
44. Bruski Michał Skowronki Kinice 6 -100 18 65 14 -70 17 -21 0 0 55 -126
45. Winter Marek Bory Tuchola 12 16 0 0 26 303 0 0 16 83 54 402
46. Fifielski Sebastian Lubcza II 0 0 0 0 21 123 15 -34 18 69 54 158
47. Prasał Stanisław Ptaki Wiele 0 0 0 0 12 -128 24 171 18 94 54 137
48. Rybakowski Tadeusz Sokół 18 112 12 -112 2 -169 8 -44 14 25 54 -188
49. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork 5 -175 14 -98 10 -159 8 -164 17 65 54 -531
50. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 8 -86 10 -124 6 -155 16 9 12 -181 52 -537
51. Dominowicz Leon Bory Tuchola 16 51 0 0 0 0 24 147 11 -21 51 177
52. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice 13 25 12 -49 22 63 0 0 0 0 47 39
53. Badtke Andrzej Bory Tuchola 0 0 0 0 10 -143 22 25 14 -21 46 -139
54. Cyborowski Roman Bory Tuchola 12 48 0 0 12 -69 18 -34 4 -122 46 -177
55. Rybacki Stefan Asy Chojnice 0 0 16 103 22 101 6 -163 0 0 44 41
56. Skulski Ryszard Silna Grupa 0 0 8 -126 20 86 14 -39 0 0 42 -79
57. Niemyjski Jan Pasjonaci 17 10 11 -97 14 -6 0 0 0 0 42 -93
58. Miłaszewski Roman Asy Chojnice 14 -8 17 -1 10 -36 0 0 0 0 41 -45
59. Sikora Jerzy Ptaki Wiele 0 0 16 34 12 -83 12 1 0 0 40 -48
60. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 5 -72 8 -152 8 -231 8 -146 10 -111 39 -712
61. Borzych Franciszek Orły klawkowo 0 -50 20 69 18 64 0 0 0 0 38 83
62. Powalisz Zbigniew Silna Grupa 0 0 28 219 0 0 0 0 8 -117 36 102
63. Kulas Roman Orły klawkowo 0 0 19 115 14 12 0 0 0 0 33 127
64. Kisielewski Marek Bory Tuchola 0 0 0 0 12 -84 21 44 0 0 33 -40
65. Barwina Hilary Lubcza II 0 0 0 0 22 64 8 -94 0 0 30 -30
66. Karnowski Tadeusz Asy Chojnice 11 -35 0 0 17 56 0 0 0 0 28 21
67. Liss Henryk Silna Grupa 0 0 0 0 8 -127 0 0 20 76 28 -51
68. Kajewski Leon Baśka Sępólno 16 -13 12 -96 0 0 0 0 0 0 28 -109
69. Kowalkowski Marek Asy Chojnice 0 0 9 -99 16 63 0 0 0 0 25 -36
70. Ciepłuch Jan Bory Tuchola 2 0 0 0 0 0 0 0 0 24 147 24 147
71. Jaśkiewicz Czesław Orły klawkowo 0 0 14 77 10 -32 0 0 0 0 24 45
72. Szponarski Henryk Baśka Sępólno 11 -117 11 -24 0 0 0 0 0 0 22 -141
73. Mrugalski Tomasz Silna Grupa 0 0 0 0 0 0 0 0 16 30 16 30
74. Lurka Michał Runowo 0 0 0 0 0 0 0 0 16 -9 16 -9
75. Gołaś Wiesław Baśka Sępólno 0 0 16 -49 0 0 0 0 0 0 16 -49
76. Lorek Mariusz Orły klawkowo 0 0 0 0 14 63 0 0 0 0 14 63
77. Wojcieszak Krzysztof Borowiacy 0 0 0 0 14 -3 0 0 0 0 14 -3
78. Kliszewski Bernard brak 0 0 14 -37 0 0 0 0 0 0 14 -37
79. Żmuda Trzebiatowski Darek Orły klawkowo 0 0 14 -39 0 0 0 0 0 0 14 -39
80. Szyszka Zbigniew Asy Chojnice 0 0 0 0 14 -101 0 0 0 0 14 -101
81. Słomiński Jan Borowiacy 0 0 0 0 14 -102 0 0 0 0 14 -102
82. Lurka Arkadiusz Skowronki Kinice 0 0 0 0 0 0 0 0 12 -34 12 -34
83. Fifielski Maciej Lubcza II 0 0 0 0 12 -41 0 0 0 0 12 -41
84. Kania Benon Silna Grupa 0 0 0 0 0 0 0 0 12 -92 12 -92
85. Mroziński Robert Bemix 2 0 0 12 -108 0 0 0 0 0 0 12 -108
86. Plutka Piotr Lubcza II 0 0 0 0 10 -50 0 0 0 0 10 -50
87. Trześniewski Kazimierz Borowiacy 0 0 0 0 10 -84 0 0 0 0 10 -84
86 Szponarski Mateusz Sępólno Baśka 10 -85 0 0 0 0 0 0 0 0 10 -85
86 Jażdzewski Andrzej Bory Tuchola 0 0 0 0 10 -87 0 0 0 0 10 -87
87 Błażejewski Marian Ptaki Wiele 0 0 0 0 8 -94 0 0 0 0 8 -94
88 Kiedrowski Tadeusz Asy Chojnice 6 -93 0 0 0 0 0 0 0 0 6 -93
89 Zdziebło Tadeusz Ptaki Wiele 0 0 4 -242 0 0 0 0 0 0 4 -242
 
Panie:
 
 
NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Suchorączek Wiele Borzyszkowo Sypniewo Puszcza Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 d/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 6 -160 16 -12 20 78 19 141 10 -108 71 -61
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 18 41 12 -120 20 93 8 -148 12 -58 70 -192
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 0 0 9 -64 13 -53 0 0 0 0 22 -117
4. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 14 9 7 -142 0 0 0 0 0 0 21 -133
5 Kania-Mrugalska Anna Silna Grupa k 0 0 0 0 0 0 0 0 16 45 16 45