• sliderslim01.jpg

3turniejKLB2

 II TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

WIELE 09.12.2017


Rozgrywki II Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 09.12.2017 w miejscowości Wiele(gm. Mrocza).

 

Fotorelacja - Michał Meirowski  (kliknij fotografie aby otworzyć album) : 

 baska wiele

 

 Tabele klasyfikacji II Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki

 

Klasyfikacja generalna po II turniejach dostępna tutaj.

 

  I TURNIEJ KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

SUCHORĄCZEK 22.11.2017


Rozgrywki I Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki, które odbyły się 22.11.2017 w miejscowości Suchorączek (gm. Więcbork).

 

Fotorelacja - Piotr Pankanin  (kliknij fotografie aby otworzyć album)

 
1BASKA

 

Tabele klasyfikacji I Turnieju Krajeńskiej Ligi Baśki.

 

Klasyfikacja Generalna


Drużynowo :

1. Bemix 79 206 74 396 153 602
2. Rzemieślnik Mrocza 81 340 71 368 152 708
3. Skowronki Kinice 64 179 87 362 151 541
4. Relax Runowo 77 449 64 -74 141 375
5. Sokół 72 107 58 -24 130 83
6. Plebanka Więcbork 57 -204 64 72 121 -132
7. Rezerwat Wiele 58 -134 58 -114 116 -248
8. Pasjonaci 57 -185 59 -60 116 -245
9. Time Lubcza 46 -297 66 49 112 -248
10. Familia Więcbork 66 31 45 -190 111 -159
11. Asy Chojnice 44 -111 54 -46 98 -157
12. Baśka Sępólno 51 -206 46 -311 97 -517
13. Bemix 2 46 -188 51 -297 97 -485
14. Klan Pawelskich 52 -10 45 -273 97 -283
15. Silna Grupa 0 0 74 338 74 338
16. Orły klawkowo 0 0 67 222 67 222
17. Bory Tuchola 50 23 0 0 50 23
18. Ptaki Wiele 0 0 43 -171 43 -171

 

Indywidualnie:

1. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 30 340 18 11 48 351
2. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice 22 129 24 102 46 231
3. Kotek Józef Bemix 21 87 22 100 43 187
4. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 23 110 19 65 42 175
5. Kin Krystian Skowronki Kinice 16 89 25 126 41 215
6. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 20 84 20 118 40 202
7. Trzósło Roman Familia Więcbork 28 219 12 -37 40 182
8. Migawa Tadeusz Sokół 24 155 16 63 40 218
9. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 20 61 20 69 40 130
10. Borecki Bronisław Bemix 22 130 18 75 40 205
11. Kliszewski Piotr Bemix 24 82 14 55 38 137
12. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza 16 53 22 205 38 258
13. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 16 -57 21 115 37 58
14. Jarząb Wiesław Relax Runowo 19 37 18 81 37 118
15. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza 22 120 14 28 36 148
16. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza 20 57 16 70 36 127
17. Kielich Leon Time Lubcza 20 113 16 8 36 121
18. Pawelski Marian Klan Pawelskich 17 42 18 59 35 101
19. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork 21 68 13 14 34 82
20. Sosnowski Mirosław Bemix 2 20 126 14 -34 34 92