logo90x56
  • slider00.jpg
  • slider02.jpg
  • slider03.jpg
  • slider04.jpg
  • slider05.jpg
  • slider06.jpg

Jakub Strawa - Szef Kontroli Jakości 

Robert Plutka - Dział Kontroli Jakości 

badania12 badania7 badania20
badania6  badania15 
 badania16  badania17

 

 

 1

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Mrugalska-Kania Anna Silna Grupa k 6 30 2 -24 0 -34 2 -16 6 89 16 45
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -57 4 21 4 5 0 -31 4 4 12 -58
3. Fifielska Małgorzata Time k 6 37 2 -29 0 -45 0 -59 2 -12 10 -108

2

 

3

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1 Familia Więcbork 15 82 19 132 21 181 14 97 13 28 82 520
2. Plebanka 11 34 14 39 23 132 15 95 16 38 79 338
3. Relax Runowo 12 -17 13 49 14 28 16 20 14 68 69 148
4. Bemix 2 18 94 18 121 10 -56 12 -34 10 -54 68 71
5. Bory Tuchola II 13 3 8 -67 12 -64 20 141 14 -47 67 -34
6. Time 8 -89 12 -52 16 53 12 -12 18 38 66 -62
7. Silna Grupa 14 -5 14 31 14 24 6 -121 16 111 64 40
8. Pasjonaci 10 -28 18 59 6 -180 12 -20 18 139 64 -30
9. Bemix 10 -28 14 53 15 172 8 -1 12 52 59 248
10. Rezerwat Wiele 10 -12 18 93 8 -100 15 45 6 -117 57 -91
11. Rzemieślnik Mrocza 8 -98 2 -193 8 -25 16 38 18 138 52 -140
12. Sokół 20 209 10 48 4 -96 10 -54 7 -157 51 -50
13. Skowronki Kinice 14 13 10 -44 7 -37 10 -45 6 -54 47 -167
14. Klan Pawelskich 10 -9 10 -104 10 -38 6 -135 8 -134 44 -420
15. Bory Tuchola 9 -81 2 -126 14 47 8 29 2 -100 35 -231

4

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1. Trzósło Rafał Familia Więcbork   6 57 6 54 6 39 6 87 3 21 27 258
2. Baran Bogdan Plebanka 6 72 4 28 6 34 6 73 4 38 26 245
3. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork   6 64 6 29 5 41 4 21 4 3 25 158
4. Gonciarz Jan Relax Runowo 6 40 4 50 2 -29 6 49 6 39 24 149
5. Ciepłuch Jan Bory Tuchola II   6 51 2 2 6 25 4 27 6 42 24 147
6. Cyran Krzysztof Bemix 2 6 38 4 40 6 30 2 -9 6 43 24 142
7. Kliszewski Piotr Bemix   4 -3 6 79 6 64 0 -11 6 34 22 163
8. Sosnowski Mirosław Bemix 2 6 47 6 61 0 -43 6 35 2 -8 20 92
9. Liss Henryk Bory Tuchola II   4 -2 4 22 2 -8 6 57 4 7 20 76
10. Kołacki Piotr Silna Grupa 4 5 6 31 4 25 2 -25 4 21 20 57
11. Fifielski Marian Time   0 -77 4 19 6 30 4 34 6 48 20 54
12. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 44 6 21 0 -74 6 33 2 -6 20 18
13. Lewandowski Jacek Plebanka   2 -11 6 44 5 41 4 40 2 -31 19 83
14. Murawiec Maciej Rezerwat Wiele 4 29 6 65 2 -14 3 -7 4 8 19 81
15. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 26 2 -16 3 14 6 49 4 2 19 75
16. Kotek Józef Bemix 2 -4 6 82 6 107 2 -12 2 12 18 185
17. Prasau Stanisław Pasjonaci   2 -18 2 -12 2 -14 6 34 6 104 18 94
18. Fifielski Sebastian Time 2 -13 6 42 4 8 2 -4 4 36 18 69
19. Błociński Ulrych Plebanka   0 -42 4 6 6 30 2 -11 6 31 18 14
20. Jarząb Wiesław Relax Runowo 4 -7 0 -64 6 45 6 32 2 4 18 10
21. Kielich Leon Time   0 -36 0 -84 6 60 6 17 6 -34 18 -77
22. Trzósło  Adam Junior Familia Więcbork 1 -43 2 11 6 81 4 8 4 8 17 65
23. Winter Marek Bory Tuchola   6 32 0 -41 4 40 6 99 0 -47 16 83
24. Mrugalska-Kania Anna Silna Grupa k 6 30 2 -24 0 -34 2 -16 6 89 16 45
25. Mrugalski Tomasz Silna Grupa   0 -50 4 28 6 36 2 7 4 9 16 30
26. Ciepłuch Mieczysław Plebanka 3 15 0 -39 6 27 3 -7 4 0 16 -4
27. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   4 5 0 -52 0 -30 6 48 6 21 16 -8
28. Lurka Michał Runowo 2 -28 2 1 2 -1 4 -3 6 22 16 -9
29. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   2 -22 2 -36 4 14 6 46 2 -40 16 -38
30. Sosnowski Zenon Sokół 4 26 4 48 0 -22 4 21 3 21 15 94
31. Rybakowski Tadeusz Sokół   6 76 6 78 2 -9 0 -30 0 -90 14 25
32. Płaczek Józef Rzemieślnik Mrocza 0 -41 2 -44 0 -11 6 35 6 72 14 11
33. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   4 0 6 54 2 -11 2 5 0 -43 14 5
34. Kania Marcin Relax Runowo 2 6 4 25 2 -12 4 -4 2 -15 14 0
35. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   0 -81 0 -27 6 30 2 -12 6 84 14 -6
36. Badtke Andrzej Bory Tuchola II 2 -3 2 -24 0 -62 6 33 4 35 14 -21
37. Czyż Andrzej Sokół   4 26 0 -43 2 -18 4 2 4 8 14 -25
38. Szydeł Janusz Bemix 2 6 45 4 -1 2 -23 0 -65 2 -19 14 -63
39. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   2 3 6 29 0 -97 0 -56 6 37 14 -84
40. Trzósło Roman Familia Więcbork 2 4 5 38 4 20 0 -19 2 -4 13 39
41. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   0 -56 5 38 4 24 0 -57 4 40 13 -11
42. Lurka Arkadiusz Skowronki Kinice 4 -12 2 -2 0 -42 4 21 2 1 12 -34
43. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -57 4 21 4 5 0 -31 4 4 12 -58
44. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 2 -8 4 18 2 -43 2 -26 2 -10 12 -69
45. Kania Benon Silna Grupa   4 10 2 -4 4 -3 0 -87 2 -8 12 -92
46. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 4 40 0 -114 4 -8 4 13 0 -112 12 -181
47. Mieszczak Benedykt Bemix   2 1 2 -15 3 14 4 11 0 -16 11 -5
48. Dominowicz Leon Bory Tuchola 3 15 2 -3 4 -1 2 -7 0 -25 11 -21
49. Pawelski Marian Klan Pawelskich   4 8 0 -46 0 -24 0 -23 6 26 10 -59
50. Grabowski Roman Bemix 2 0 -36 4 21 2 -20 4 5 0 -70 10 -100
51. Fifielska Małgorzata Time k 6 37 2 -29 0 -45 0 -59 2 -12 10 -108
52. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 0 -49 6 38 4 37 0 -99 0 -38 10 -111
53. Półgęsek Tadeusz Bory Tuchola II   1 -43 0 -67 4 -19 4 24 0 -131 9 -236
54. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 0 -38 4 7 4 6 0 -30 0 -36 8 -91
55. Borecki Bronisław Bemix   2 -22 0 -93 0 -13 2 11 4 22 8 -95
56. Powalisz Zbigniew Skowronki Kinice 6 37 2 -33 0 -15 0 -85 0 -21 8 -117
57. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   4 19 0 -70 2 -14 2 -33 0 -39 8 -137
58. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 0 -19 4 10 0 -89 4 1 0 -42 8 -139
59. Migawa Tadeusz Sokół   6 81 0 -35 0 -47 2 -47 0 -96 8 -144
60. Cyborowski Roman Bory Tuchola 0 -62 0 -42 2 15 0 -33 2 0 4 -122
61. Cisewski Kazimierz Bory Tuchola   0 -66 0 -40 4 -7 0 -30 0 -28 4 -171
NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. 0 0 k 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  0 0 k 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 2 -22 4 10 4 3 4 4 2 -7 16 -12
4. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 -4 0 -79 4 -10 4 12 0 -39 12 -120
5. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 4 11 4 15 0 -20 1 -14 0 -56 9 -64
6. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 0 -88 0 -43 2 -3 2 -19 3 11 7 -142

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Skowronki Kinice 12 -50 23 162 16 71 16 52 20 127 87 362
2. Bemix 18 153 14 44 18 119 14 98 10 -18 74 396
3. Silna Grupa 16 87 12 -2 16 52 18 138 12 63 74 338
4. Rzemieślnik Mrocza 15 123 16 -13 10 -40 16 142 14 156 71 368
5. Orły klawkowo 6 -3 10 -28 18 32 14 48 19 173 67 222
6. Time Lubcza 12 -21 10 10 14 59 12 -78 18 79 66 49
7. Plebanka Więcbork 12 -53 14 145 10 -70 12 -64 16 114 64 72
8. Relax Runowo 8 -82 16 56 18 96 12 -3 10 -141 64 -74
9. Pasjonaci 18 107 7 -71 13 -22 17 106 4 -180 59 -60
10. Sokół 8 -126 16 78 12 12 14 34 8 -22 58 -24
11. Rezerwat Wiele 16 23 6 -29 12 24 14 -16 10 -116 58 -114
12. Asy Chojnice 6 -113 14 51 10 3 12 0 12 13 54 -46
13. Bemix 2 10 -56 12 -75 5 -97 6 -112 18 43 51 -297
14. Baśka Sępólno 18 98 0 -242 9 -19 6 -184 13 36 46 -311
15. Familia Więcbork 10 -34 10 -97 9 -34 6 -84 10 59 45 -190
16. Klan Pawelskich 9 -37 10 -22 12 -30 10 -28 4 -156 45 -273
17. Ptaki Wiele 8 -90 14 63 6 -19 7 0 8 -125 43 -171

 

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Powalisz Zbigniew Silna Grupa   4 0 6 22 6 57 6 24 6 116 28 219
2. Kin Krystian Skowronki Kinice   4 7 5 48 6 33 4 5 6 33 25 126
3. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   6 50 6 61 6 55 6 92 0 -45 24 213
4. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 1 6 51 2 -33 6 41 6 42 24 102
5. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   6 75 4 -5 2 -12 6 92 4 55 22 205
6. Kotek Józef Bemix   4 -7 6 45 2 -7 6 66 4 3 22 100
7. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   6 83 2 -7 3 1 6 23 4 15 21 115
8. Mieszczak Benedykt Bemix   6 96 2 -33 4 30 6 72 2 1 20 166
9. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 14 2 7 6 53 4 19 4 25 20 118
10. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice   2 -33 6 23 4 36 4 14 4 29 20 69
  Borzych Franciszek Orły klawkowo   0 -50 2 12 6 28 6 24 6 55 20 69
12. Baran Bogdan Plebanka Więcbork   4 6 4 27 0 -79 6 54 6 51 20 59
13. Kulas Roman Orły klawkowo   0 -33 6 32 6 85 4 20 3 11 19 115
14. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   1 -30 6 41 4 9 4 18 4 27 19 65
15. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   6 77 0 -16 0 -62 6 54 6 39 18 92
16. Jarząb Wiesław Relax Runowo   0 -10 4 4 6 66 2 -8 6 29 18 81
17. Fifielski Marian Time Lubcza   2 -10 0 -32 6 51 4 21 6 50 18 80
18. Borecki Bronisław Bemix   6 64 2 -12 6 38 2 -4 2 -11 18 75
  Czyż Andrzej Sokół   4 40 4 36 4 5 4 -2 2 -4 18 75
20. Bruski Michał Skowronki Kinice   2 -25 6 40 4 35 2 -8 4 23 18 65
21. Pawelski Marian Klan Pawelskich   4 8 6 55 4 22 2 -1 2 -25 18 59
22. Kania Marcin Relax Runowo   2 -17 6 63 2 -18 4 11 4 17 18 56
23. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   6 18 4 18 4 16 4 14 0 -55 18 11
24. Miłaszewski Roman Asy Chojnice   2 -24 1 -25 6 47 4 -1 4 2 17 -1
25. Szydeł Janusz Bemix 2   6 35 4 0 3 -10 0 -41 4 10 17 -6
26. Rybacki Stefan Asy Chojnice   0 -18 6 48 2 -16 6 92 2 -3 16 103
27. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 81 6 35 4 14 0 -27 0 -33 16 70
28. Migawa Tadeusz Sokół   4 12 6 55 2 9 4 22 0 -35 16 63
29. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   0 -47 4 35 6 70 0 -51 6 27 16 34
30. Ciepłuch Mieczysław Plebanka Więcbork   6 8 0 -19 4 29 0 -106 6 110 16 22
31. Kielich Leon Time Lubcza   4 14 0 -35 4 40 2 -42 6 31 16 8
32. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 2 -22 4 10 4 3 4 4 2 -7 16 -12
33. Wenda Andrzej Time Lubcza   4 -3 6 67 0 -35 2 -61 4 5 16 -27
34. Gołaś Wiesław Baśka Sępólno   6 36 0 -86 2 -19 2 -16 6 36 16 -49
35. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci   4 18 1 -25 4 13 6 85 0 -49 15 42
36. Murawiec Maciej Ptaki Wiele   2 -20 4 31 0 -34 6 131 2 -7 14 101
37. Jaśkiewicz Czesław Orły klawkowo   0 -32 0 -26 6 41 4 54 4 40 14 77
38. Błociński Ulrych Plebanka Więcbork   2 -6 6 122 4 6 0 -48 2 -16 14 58
39. Kliszewski Piotr Bemix   2 0 4 44 6 58 0 -36 2 -11 14 55
40. Kołacki Piotr Silna Grupa   6 51 0 -24 4 26 2 -12 2 -9 14 32
41. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   2 -3 0 -84 0 -51 6 59 6 107 14 28
42. Sosnowski Mirosław Bemix 2   4 2 0 -69 2 -8 4 30 4 11 14 -34
43. Kliszewski Bernard 0   6 114 4 10 0 -97 2 -9 2 -55 14 -37
44. Żmuda Trzebiatowski Darek Orły klawkowo   6 112 2 -46 0 -122 0 -50 6 67 14 -39
45. Lewandowski Jacek Plebanka Więcbork   0 -61 4 15 2 -26 6 36 2 -31 14 -67
46. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork   4 2 0 -115 4 4 2 -4 4 15 14 -98
47. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork   2 -32 4 27 3 1 4 40 0 -22 13 14
48. Trzósło Roman Familia Więcbork   2 -4 4 -3 0 -43 0 -80 6 93 12 -37
49. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   2 -23 2 -20 2 14 0 -61 6 41 12 -49
50. Sosnowski Zenon Sokół   0 -114 2 -8 0 -18 6 76 4 14 12 -50
51. Kajewski Leon Baśka Sępólno   6 30 0 -51 2 13 2 -64 2 -24 12 -96
52. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   6 16 2 -17 0 -45 4 15 0 -67 12 -98
53. Mroziński Robert Bemix 2   0 -47 6 24 0 -37 2 -33 4 -15 12 -108
54. Rybakowski Tadeusz Sokół   0 -64 4 -5 6 16 0 -62 2 3 12 -112
55. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 -4 0 -79 4 -10 4 12 0 -39 12 -120
56. Szponarski Henryk Baśka Sępólno   6 120 0 -62 3 -10 0 -85 2 13 11 -24
57. Niemyjski Jan Pasjonaci   4 10 4 40 2 -26 1 -14 0 -107 11 -97
58. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich   4 26 0 -57 2 -15 2 -32 2 -46 10 -124
59. Gonciarz Jan Relax Runowo   0 -73 2 -29 6 32 2 -20 0 -132 10 -222
60. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich   1 -30 2 -9 6 49 0 -34 0 -32 9 -56
61. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 4 11 4 15 0 -20 1 -14 0 -56 9 -64
62. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -48 5 48 0 -42 2 -30 0 -27 9 -99
63. Skulski Ryszard Silna Grupa   0 -14 0 -61 0 -86 4 34 4 1 8 -126
64. Cyran Krzysztof Bemix 2   0 -46 2 -30 0 -42 0 -68 6 37 8 -149
65. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   0 -41 2 -11 0 -86 6 39 0 -53 8 -152
66. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   0 -84 2 -3 6 78 0 -104 0 -113 8 -226
67. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 0 -88 0 -43 2 -3 2 -19 3 11 7 -142
68. Trzósło Rafał Familia Więcbork   2 0 2 -6 2 4 0 -40 0 -27 6 -69
69. Zdziebło Tadeusz Ptaki Wiele   2 -34 2 -18 0 -35 0 -66 0 -89 4 -242

KLASYFIKACJA I TURNIEJU KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

 Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Rzemiślnik Mrocza 18 10 14 87 15 40 14 -3 20 206 81 340
2. Bemix 12 -5 20 106 13 -12 20 144 14 -27 79 206
3. Relax Runowo 11 -26 10 5 22 219 12 24 22 227 77 449
4. Sokół 18 29 14 48 8 -75 18 12 14 93 72 107
5. Familia Więcbork 18 58 10 -23 10 -34 14 -2 14 32 66 31
6. Skowronki Kinice 8 -31 14 63 14 75 18 96 10 -24 64 179
7. Rezerwat Wiele 12 -17 12 -37 6 -108 12 23 16 5 58 -134
8. Pasjonaci 12 7 10 -64 15 8 14 -1 6 -135 57 -185
9. Plebanka 9 -67 16 32 18 76 4 -96 10 -149 57 -204
10. Klan Pawelskich 4 -66 8 -46 14 33 14 86 12 -17 52 -10
11. Sępólno Baśka 8 -104 12 12 11 -32 14 27 6 -109 51 -206
12. Bory Tuchola 12 82 12 -1 4 -152 8 -22 14 116 50 23
13. Bemix 2 16 103 10 -71 8 -23 6 -126 6 -71 46 -188
14. Time Lubcza 10 -2 2 -165 14 -5 8 -80 12 -45 46 -297
15. Asy Chojnice 12 29 16 54 8 -10 4 -82 4 -102 44 -111

Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 6 44 6 95 6 36 6 59 6 106 30 340
2. Trzósło Roman Familia Więcbork 6 21 6 83 6 28 6 71 4 16 28 219
3. Migawa Tadeusz Sokół 6 21 4 15 2 -16 6 76 6 59 24 155
4. Kliszewski Piotr Bemix 6 48 6 23 4 3 4 2 4 6 24 82
5. Kamiński Stefan Rzemiślnik Mrocza 6 24 4 44 5 25 6 38 2 -21 23 110
6. Borecki Bronisław Bemix 4 5 6 53 4 33 6 65 2 -26 22 130
7. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice 0 -35 4 22 6 42 6 47 6 53 22 129
8. Tajer Jerzy Rzemiślnik Mrocza 6 52 4 21 2 -28 4 6 6 69 22 120
9. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 4 2 4 32 6 51 4 23 4 -2 22 106
10. Kotek Józef Bemix 2 3 4 17 5 25 4 21 6 21 21 87
11. Trzósło Adam senior Familia Więcbork 4 24 2 -27 3 14 6 43 6 14 21 68
12. Sosnowski Mirosłąw Bemix 2 6 81 4 18 2 -13 2 -2 6 42 20 126
13. Kielich Leon Time Lubcza 4 8 2 1 6 62 4 44 4 -2 20 113
14. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 4 10 6 17 0 -43 4 46 6 54 20 84
15. Jażdżewski Stanisław Skowronki Kinice 4 12 6 52 4 10 6 54 0 -67 20 61
16. Łusiak Zygmunt Rzemiślnik Mrocza 0 -114 4 12 6 47 4 32 6 80 20 57
17. Jarząb Wiesław Relax Runowo 3 -14 4 15 6 65 2 -5 4 -24 19 37
18. Rybakowski Tadeusz Sokół 0 -38 6 56 0 -55 6 35 6 114 18 112
19. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -20 6 46 6 35 6 46 0 -66 18 41
20. Pawelski Marian Klan Pawelskich 0 -30 4 7 3 -13 6 58 4 20 17 42
21. Niemyjski Jan Pasjonaci 4 17 4 19 3 -13 4 5 2 -18 17 10
22. Kin Krystian Skowronki Kinice 2 3 2 -8 4 43 4 11 4 40 16 89
23. Garańczyk Wiesław Rzemiślnik Mrocza 6 48 2 10 2 -4 0 -79 6 78 16 53
24. Dominowicz Leon Bory Tuchola 2 9 6 24 4 16 2 4 2 -2 16 51
25. Lewandowski Jacek Plebanka 4 13 2 -13 6 52 2 -5 2 -40 16 7
26. Gonciarz Jan Relax Runowo 2 -22 0 -74 4 8 4 12 6 68 16 -8
27. Kajewski Leon Sępólno Baśka 0 -63 4 13 6 30 2 -30 4 37 16 -13
28. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 2 -30 0 -74 6 52 4 1 4 -6 16 -57
29. Sosnowski Zenon Sokół 6 9 2 -24 2 -54 6 29 0 -58 16 -98
30. Błociński Ulrych Plebanka 3 -14 2 -17 4 0 2 -8 4 7 15 -32
31. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -20 2 12 2 -5 6 50 2 -28 14 9
32. Miłaszewski Roman Asy Chojnice 4 1 2 -12 4 40 2 -19 2 -18 14 -8
33. Ciepłuch  Mieczysław Plebanka 2 -30 6 31 2 -24 0 -32 4 19 14 -36
34. Winiecki Jan Rezerwat Wiele 4 27 0 -24 4 -18 4 5 2 -28 14 -38
35. Płaczek Józef Rezerwat Wiele 0 -42 4 15 2 -17 4 11 4 -11 14 -44
36. Czyż Andzrej Sokół 6 37 2 1 4 50 0 -128 2 -22 14 -62
37. Wenda Andrzej Time Lubcza 2 -7 0 -90 4 16 4 -14 4 8 14 -87
38. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice 6 70 2 -11 1 -32 2 9 2 -11 13 25
39. Kania Marcin Relax Runowo 0 -34 0 -31 6 110 0 -42 6 77 12 80
40. Cyborowski Roman Bory Tuchola 6 142 4 24 0 -89 2 11 0 -40 12 48
41. Winter Marek Bory Tuchola 2 -22 2 6 0 -58 2 -2 6 92 12 16
42. Trzósło Rafał Familia Więcbork 6 21 2 -7 0 -54 2 -14 2 -27 12 -81
43. Mieszczak Benedykt Bemix 0 -61 4 13 0 -73 6 56 2 -28 12 -93
44. Grabowski Roman Bemix 2 6 52 6 41 0 -78 0 -60 0 -54 12 -99
45. Baran Bogdan Plebanka 0 -36 6 31 6 48 0 -51 0 -135 12 -143
46. Karnowski Tadeusz Asy Chojnice 2 -18 6 41 3 14 0 -35 0 -37 11 -35
47. Szponarski Henryk Sępólno Baśka 4 11 0 -57 1 -32 6 61 0 -100 11 -117
48. Szponarski Mateusz Sępólno Baśka 2 -32 6 44 2 -25 0 -54 0 -18 10 -85
49. Półgęsek Tadeusz Bory Tuchola 2 -47 0 -55 0 -21 2 -35 6 66 10 -92
50. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 4 -12 2 -45 0 -30 0 -39 4 -10 10 -136
51. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 0 -15 0 -25 4 17 2 -33 2 -30 8 -86
52. Szydeł Janusz Bemix 2 4 2 0 -37 0 -33 4 2 0 -36 8 -102
53. Kiedrowski Tadeusz Asy Chojnice 0 -24 6 36 0 -32 0 -37 0 -36 6 -93
54. Bruski Michał Skowronki Kinice 2 -11 2 -3 0 -20 2 -16 0 -50 6 -100
55. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -32 0 -93 6 101 0 -66 0 -23 6 -113
56. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 0 -17 0 -41 2 -38 0 -75 4 11 6 -160
57. Fifielski Marian Time Lubcza 4 14 0 -35 2 -45 0 -35 0 -62 6 -163
58. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 40 0 -55 0 -66 0 -53 0 -45 6 -179
59. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 0 -23 0 -60 1 -22 2 38 2 -5 5 -72
60. Trzósło Adam junior Familia Więcbork 2 -8 0 -72 1 -22 0 -102 2 29 5 -175

Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1 Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -20 6 46 6 35 6 46 0 -66 18 41
2. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -20 2 12 2 -5 6 50 2 -28 14 9
3. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 0 -17 0 -41 2 -38 0 -75 4 11 6 -160

 

 1

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d

/p19

m/

p22

1. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
2. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53

 

2

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d

/p62

m/

p43

1. Rzemieślnik Mrocza 14 -8 16 -11 14 168 18 147 15 94 77 390
2. Pasjonaci 14 76 15 45 18 105 14 30 16 67 77 323
3. Bemix 24 231 8 -94 16 28 11 24 12 -30 71 159
4. Bemix 2 10 -40 16 36 16 119 9 -50 16 184 67 249
5. Rezerwat Wiele 8 -127 13 27 16 72 16 79 14 48 67 99
6. Lubcza II 16 129 14 28 12 -31 16 53 7 -83 65 96
Familia 14 15 18 171 11 -36 14 49 8 -103 65 96
8. Plebanka 22 165 12 -37 12 85 5 -122 14 -46 65 45
9. Time Lubcza 14 -43 8 -84 14 94 12 26 14 36 62 29
10. Asy Chojnice 12 -14 12 -9 4 -222 18 150 16 84 62 -11
11. Relax Runowo 12 -4 16 118 14 20 12 -38 6 -80 60 16
12. Silna Grupa 6 -108 16 44 16 63 10 -33 12 -21 60 -55
13. Orły Klawkowo 10 13 8 -40 14 87 8 -24 16 71 56 107
14. Borowiacy 2 -214 8 -57 14 -23 15 92 16 69 55 -133
15. Skowronki Kinice 18 85 12 -16 7 -81 6 -66 6 -116 49 -194
16. Sokoły 8 -16 6 -60 8 -78 8 -136 18 183 48 -107
17. Ptaki Wiele 4 -113 12 45 9 -99 12 -65 8 -126 45 -358
18. Bory Tuchola 10 2 8 -79 6 -125 12 -54 8 -127 44 -383
19. Klan Pawelskich 8 -80 10 -3 5 -177 10 -107 6 -100 39 -467

 

3

 

4

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Trzósło Rafał Familia   6 62 6 24 6 45 6 87 6 47 30 265
2. Marek Winter 0 6 91 4 16 6 71 6 85 4 40 26 303
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   4 8 6 48 6 119 4 3 6 123 26 301
4. Grabowski Roman Bemix 2 6 72 6 61 0 -32 5 70 6 136 23 307
5. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 12 4 0 4 28 4 29 6 100 22 169
6. Borecki Bronisław Bemix 6 45 4 8 6 34 4 62 2 -21 22 128
7. Rybacki Stefan Pasjonaci   2 -17 4 32 4 25 6 14 6 47 22 101
8. Barwina Hilary Lubcza II 6 75 6 36 6 32 4 3 0 -82 22 64
9. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   6 50 6 15 0 -107 6 89 4 16 22 63
10. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 4 54 5 36 4 10 2 -15 6 50 21 135
11. Fifielski Sebastian Lubcza II   6 76 2 8 2 -46 6 59 5 26 21 123
12. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
13. Skulski Ryszard Silna Grupa   2 -26 2 -18 6 54 6 63 4 13 20 86
14. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
15. Gonciarz Jan Relax Runowo   4 -1 6 72 4 -21 2 -22 4 11 20 39
16. Kliszewski Piotr Bemix 6 68 0 -113 6 71 4 4 4 2 20 32
17. Kotek Józef Bemix   6 74 2 -1 4 20 2 -3 4 5 18 95
18. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -60 4 24 6 71 2 1 6 51 18 87
19. Błociński Ulrych Plebanka   4 13 6 36 2 15 0 -14 6 30 18 80
20. Borzych Franciszek Orły Klawkowo 6 41 4 7 6 60 0 -30 2 -14 18 64
21. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   2 -11 6 22 6 41 2 3 2 -8 18 47
22. Kielich Leon Time Lubcza 0 -86 2 -34 6 76 6 65 4 20 18 41
23. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 27 4 14 2 -22 6 59 0 -61 18 17
24. Lewandowski Jacek Plebanka 6 23 0 -72 2 -7 4 -7 6 35 18 -28
25. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   0 -48 4 8 6 99 2 17 5 26 17 102
26. Karnowski Tadeusz Borowiacy 2 -1 2 -24 6 36 5 70 2 -25 17 56
27. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   2 -54 5 36 2 -14 4 20 4 19 17 7
28. Trzósło Adam Senior Familia 0 -79 6 149 4 7 4 19 2 -15 16 81
29. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -14 0 -23 2 -29 6 41 6 88 16 63
30. Czyż Andrzej Sokoły 6 62 4 36 0 -54 0 -46 6 46 16 44
31. Szydeł Janusz Bemix 2   4 -8 6 61 4 20 2 -9 0 -25 16 39
32. Sosnowski Zenon Sokoły 0 -52 2 -21 2 -12 6 47 6 76 16 38
33. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 15 2 -12 4 21 6 31 0 -27 16 28
34. Jarząb Wiesław Relax Runowo 0 -58 6 45 4 37 4 10 2 -13 16 21
35. Ciepłuch Mieczysław Plebanka   6 48 6 23 2 -5 0 -62 2 -16 16 -12
36. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 4 5 2 -81 0 -28 6 68 4 6 16 -30
37. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 40 6 98 1 -40 4 26 0 -28 15