1

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1 Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 40 2 8 6 35 6 98 1 -40 19 141
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 40 0 -59 2 -34 0 -78 2 -17 8 -148
3. 0 0   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1 Bory Tuchola 10 -80 18 94 13 -56 20 65 24 159 85 182
2. Rezerwat Wiele 12 8 12 -35 19 117 18 46 17 111 78 247
3. Time Lubcza 20 185 12 44 14 42 18 170 13 25 77 466
4. Baśka Lutówko 17 122 12 36 18 99 14 106 16 17 77 380
5. Relax Runowo 14 28 22 188 8 -67 13 35 10 56 67 240
6. Bemix   8 -41 12 8 16 70 10 -65 19 63 65 35
7. Familia  3 -158 14 49 10 -41 16 123 16 2 59 -25
8. Plebanka 16 53 4 -158 10 -29 14 23 14 79 58 -32
9. Bemix 2 17 51 12 -13 10 -94 15 28 3 -111 57 -139
10. Skowronki kinice 12 14 12 -92 11 -52 14 -25 4 -171 53 -326
11. Sokół 11 2 9 -24 14 112 4 -111 14 44 52 23
12. Klan Pawelskich 8 -73 12 -28 14 34 4 -85 10 -35 48 -187
13. Rzemieślnik Mrocza 8 -67 16 102 8 54 8 -74 6 -88 46 -73
14. Lubcza 2 16 18 8 -56 3 -141 6 -115 8 -60 41 -354
15. Pasjonaci 8 -62 6 -115 12 -48 6 -121 6 -91 38 -437

3

 

4

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1 Murawiec Maciej Rezerwat Wiele   4 16 6 49 6 69 6 36 4 47 26 217
2. Kołacki Piotr Baśka Lutówko   5 34 6 46 6 73 6 102 2 -10 25 245
3. Prasał Stanisław Baśka Lutówko   6 44 4 23 6 49 2 10 6 45 24 171
4. Dominowicz Leon Bory Tuchola   2 -35 6 97 4 23 6 33 6 29 24 147
5. Wenda Andrzej Time Lubcza   6 80 2 -9 4 59 4 23 6 28 22 181
6. Kliszewski Piotr Bemix     6 20 2 -12 6 93 4 5 4 12 22 118
7. Trzósło Roman Familia    0 -52 6 53 6 31 4 50 6 22 22 104
8. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   4 12 4 27 6 40 4 -17 4 14 22 76
9. Badtke Andrzej Bory Tuchola   4 15 2 -25 4 -12 6 19 6 28 22 25
10. Kania Marcin Relax Runowo   4 -10 6 67 2 -13 5 40 4 38 21 122
11. Kotek Józef Bemix     2 -14 6 65 4 13 4 9 5 27 21 100
12. Kisielewski Marek Bory Tuchola   4 -4 4 10 5 38 2 -27 6 27 21 44
13. Sosnowski Zenon Sokół   4 14 4 33 6 77 0 -21 6 34 20 137
14. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   2 -14 6 42 6 137 2 -35 4 -2 20 128
15. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci   2 -40 4 16 6 31 6 34 2 -43 20 -2
16. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 40 2 8 6 35 6 98 1 -40 19 141
17. Fifielski Marian Time Lubcza   4 21 6 62 2 -23 6 79 0 -52 18 87
18. Kielich Leon Time Lubcza   6 44 2 -17 2 -29 2 -30 6 89 18 57
19. Baran Bogdan Plebanka   6 39 2 -25 6 61 0 -78 4 43 18 40
20. Cyborowski Roman Bory Tuchola   0 -56 6 12 0 -105 6 40 6 75 18 -34
21. Sosnowski Mirosław Bemix 2   2 -13 6 47 4 23 5 40 0 -20 17 77
22. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   4 38 0 -84 4 -3 4 11 5 27 17 -11
23. Bruski Michał Skowronki kinice   2 -3 6 18 5 38 4 7 0 -81 17 -21
24. Jarząb Wiesław Relax Runowo   4 40 6 62 4 17 2 -4 0 -18 16 97
25. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 -6 4 -1 2 -21 0 -41 6 129 16 60
26. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich   0 -55 4 1 6 57 4 13 2 -7 16 9
27. Lewandowski Jacek Plebanka   6 34 0 -51 0 -71 6 31 4 26 16 -31
28. Czarnowski Zdzisław Skowronki kinice   6 25 0 -87 0 -87 6 15 4 1 16 -133
29. Trzósło Rafał Familia    1 -28 0 -42 2 -1 6 83 6 54 15 66
30. Fifielski Sebastian Lubcza 2   4 9 4 16 3 11 2 -70 2 0 15 -34
31. Migawa Tadeusz Sokół   6 70 2 -19 2 17 0 -51 4 17 14 34
32. Fons Rajmund Baśka Lutówko   6 80 0 -29 0 -67 2 -13 6 32 14 3
33. Szydeł Janusz Bemix 2   4 12 4 2 4 32 0 -41 2 -11 14 -6
34. Pawelski Marian Klan Pawelskich   2 -20 4 16 4 24 0 -20 4 -9 14 -9
35. Grabowski Roman Bemix 2   5 34 0 -27 2 -18 6 33 1 -40 14 -18
36. Ulrych Błociński Plebanka   2 -32 0 -68 4 14 6 65 2 -8 14 -29
37. Trzósło Adam Senior Familia    0 -40 6 53 2 -29 4 6 2 -21 14 -31
38. Półgęsek Tadeusz Relax Runowo   2 4 6 60 0 -50 6 40 0 -93 14 -39
  Skulski Ryszard Baśka Lutówko   0 -36 2 -4 6 44 4 7 2 -50 14 -39
40. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   0 -58 2 -27 3 11 4 16 4 23 13 -35
41. Sikora Jerzy Lubcza 2   6 69 4 3 0 -19 2 -5 0 -47 12 1
42. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 46 4 46 0 -47 2 -30 0 -34 12 -19
43. Mieszczak Benedykt Bemix     0 -26 4 22 0 -57 2 -19 6 25 12 -55
44. Kin Krystian Skowronki kinice   4 26 4 -1 4 -5 0 -49 0 -49 12 -78
45. Cyran Krzysztof Bemix 2   6 18 2 -35 0 -131 4 -4 0 -40 12 -192
46. Sas Bogdan Plebanka   2 12 2 -14 0 -33 2 5 4 18 10 -12
47. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich   4 36 4 -1 2 -19 0 -28 0 -29 10 -41
48. Czyż Andrzej Sokół   0 -54 2 -30 4 15 2 -25 2 -10 10 -104
49. Borecki Bronisław Bemix     0 -21 0 -67 6 21 0 -60 4 -1 10 -128
50. Rybakowski Tadeusz Sokół   1 -28 1 -8 2 3 2 -14 2 3 8 -44
51. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   0 -51 6 55 0 -51 0 -21 2 5 8 -63
52. Barwina Hilary Lubcza 2   6 60 0 -37 0 -45 2 5 0 -77 8 -94
  Jażdzewski Stanisław Skowronki kinice   0 -34 2 -22 2 2 4 2 0 -42 8 -94
54. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   2 -34 0 -44 2 -28 0 -50 4 10 8 -146
55. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 40 0 -59 2 -34 0 -78 2 -17 8 -148
56. Trzósło Adam Junior Familia    2 -38 2 -15 0 -42 2 -16 2 -53 8 -164
57. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   0 -48 0 -41 2 15 4 12 0 -57 6 -119
58. Rybacki Stefan Pasjonaci   0 -50 0 -66 4 11 0 -44 2 -14 6 -163
59.  Piskulski Jarosław Lubcza 2   0 -120 0 -38 0 -88 0 -45 6 64 6 -227
60. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   2 -12 2 -6 0 -56 0 -33 0 -17 4 -124

1493819268 gmail  export@bemix.eu

1493819480 viber  Tel +48 (52) 389  52 61
           Fax +48 (52) 389 52 55

1493818690 social style 3 skype  skype.com

1493819845 Flurry Google Maps

P.W. "BEMIX" Sp. z.o.o.

(dawniej: Benedykt Mieszczak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Bemix")

         Więcbork 89-410, ul. Złotowska 33 
         1493823186 Poland Poland 

         NIP/VAT 504-007-61-53

       KRS 0000753180