logo90x56

KLASYFIKACJA I TURNIEJU KRAJEŃSKIEJ LIGI BAŚKI

 Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Rzemiślnik Mrocza 18 10 14 87 15 40 14 -3 20 206 81 340
2. Bemix 12 -5 20 106 13 -12 20 144 14 -27 79 206
3. Relax Runowo 11 -26 10 5 22 219 12 24 22 227 77 449
4. Sokół 18 29 14 48 8 -75 18 12 14 93 72 107
5. Familia Więcbork 18 58 10 -23 10 -34 14 -2 14 32 66 31
6. Skowronki Kinice 8 -31 14 63 14 75 18 96 10 -24 64 179
7. Rezerwat Wiele 12 -17 12 -37 6 -108 12 23 16 5 58 -134
8. Pasjonaci 12 7 10 -64 15 8 14 -1 6 -135 57 -185
9. Plebanka 9 -67 16 32 18 76 4 -96 10 -149 57 -204
10. Klan Pawelskich 4 -66 8 -46 14 33 14 86 12 -17 52 -10
11. Sępólno Baśka 8 -104 12 12 11 -32 14 27 6 -109 51 -206
12. Bory Tuchola 12 82 12 -1 4 -152 8 -22 14 116 50 23
13. Bemix 2 16 103 10 -71 8 -23 6 -126 6 -71 46 -188
14. Time Lubcza 10 -2 2 -165 14 -5 8 -80 12 -45 46 -297
15. Asy Chojnice 12 29 16 54 8 -10 4 -82 4 -102 44 -111

Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo 6 44 6 95 6 36 6 59 6 106 30 340
2. Trzósło Roman Familia Więcbork 6 21 6 83 6 28 6 71 4 16 28 219
3. Migawa Tadeusz Sokół 6 21 4 15 2 -16 6 76 6 59 24 155
4. Kliszewski Piotr Bemix 6 48 6 23 4 3 4 2 4 6 24 82
5. Kamiński Stefan Rzemiślnik Mrocza 6 24 4 44 5 25 6 38 2 -21 23 110
6. Borecki Bronisław Bemix 4 5 6 53 4 33 6 65 2 -26 22 130
7. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice 0 -35 4 22 6 42 6 47 6 53 22 129
8. Tajer Jerzy Rzemiślnik Mrocza 6 52 4 21 2 -28 4 6 6 69 22 120
9. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 4 2 4 32 6 51 4 23 4 -2 22 106
10. Kotek Józef Bemix 2 3 4 17 5 25 4 21 6 21 21 87
11. Trzósło Adam senior Familia Więcbork 4 24 2 -27 3 14 6 43 6 14 21 68
12. Sosnowski Mirosłąw Bemix 2 6 81 4 18 2 -13 2 -2 6 42 20 126
13. Kielich Leon Time Lubcza 4 8 2 1 6 62 4 44 4 -2 20 113
14. Wenerski Marek Rezerwat Wiele 4 10 6 17 0 -43 4 46 6 54 20 84
15. Jażdżewski Stanisław Skowronki Kinice 4 12 6 52 4 10 6 54 0 -67 20 61
16. Łusiak Zygmunt Rzemiślnik Mrocza 0 -114 4 12 6 47 4 32 6 80 20 57
17. Jarząb Wiesław Relax Runowo 3 -14 4 15 6 65 2 -5 4 -24 19 37
18. Rybakowski Tadeusz Sokół 0 -38 6 56 0 -55 6 35 6 114 18 112
19. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -20 6 46 6 35 6 46 0 -66 18 41
20. Pawelski Marian Klan Pawelskich 0 -30 4 7 3 -13 6 58 4 20 17 42
21. Niemyjski Jan Pasjonaci 4 17 4 19 3 -13 4 5 2 -18 17 10
22. Kin Krystian Skowronki Kinice 2 3 2 -8 4 43 4 11 4 40 16 89
23. Garańczyk Wiesław Rzemiślnik Mrocza 6 48 2 10 2 -4 0 -79 6 78 16 53
24. Dominowicz Leon Bory Tuchola 2 9 6 24 4 16 2 4 2 -2 16 51
25. Lewandowski Jacek Plebanka 4 13 2 -13 6 52 2 -5 2 -40 16 7
26. Gonciarz Jan Relax Runowo 2 -22 0 -74 4 8 4 12 6 68 16 -8
27. Kajewski Leon Sępólno Baśka 0 -63 4 13 6 30 2 -30 4 37 16 -13
28. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 2 -30 0 -74 6 52 4 1 4 -6 16 -57
29. Sosnowski Zenon Sokół 6 9 2 -24 2 -54 6 29 0 -58 16 -98
30. Błociński Ulrych Plebanka 3 -14 2 -17 4 0 2 -8 4 7 15 -32
31. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -20 2 12 2 -5 6 50 2 -28 14 9
32. Miłaszewski Roman Asy Chojnice 4 1 2 -12 4 40 2 -19 2 -18 14 -8
33. Ciepłuch  Mieczysław Plebanka 2 -30 6 31 2 -24 0 -32 4 19 14 -36
34. Winiecki Jan Rezerwat Wiele 4 27 0 -24 4 -18 4 5 2 -28 14 -38
35. Płaczek Józef Rezerwat Wiele 0 -42 4 15 2 -17 4 11 4 -11 14 -44
36. Czyż Andzrej Sokół 6 37 2 1 4 50 0 -128 2 -22 14 -62
37. Wenda Andrzej Time Lubcza 2 -7 0 -90 4 16 4 -14 4 8 14 -87
38. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice 6 70 2 -11 1 -32 2 9 2 -11 13 25
39. Kania Marcin Relax Runowo 0 -34 0 -31 6 110 0 -42 6 77 12 80
40. Cyborowski Roman Bory Tuchola 6 142 4 24 0 -89 2 11 0 -40 12 48
41. Winter Marek Bory Tuchola 2 -22 2 6 0 -58 2 -2 6 92 12 16
42. Trzósło Rafał Familia Więcbork 6 21 2 -7 0 -54 2 -14 2 -27 12 -81
43. Mieszczak Benedykt Bemix 0 -61 4 13 0 -73 6 56 2 -28 12 -93
44. Grabowski Roman Bemix 2 6 52 6 41 0 -78 0 -60 0 -54 12 -99
45. Baran Bogdan Plebanka 0 -36 6 31 6 48 0 -51 0 -135 12 -143
46. Karnowski Tadeusz Asy Chojnice 2 -18 6 41 3 14 0 -35 0 -37 11 -35
47. Szponarski Henryk Sępólno Baśka 4 11 0 -57 1 -32 6 61 0 -100 11 -117
48. Szponarski Mateusz Sępólno Baśka 2 -32 6 44 2 -25 0 -54 0 -18 10 -85
49. Półgęsek Tadeusz Bory Tuchola 2 -47 0 -55 0 -21 2 -35 6 66 10 -92
50. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 4 -12 2 -45 0 -30 0 -39 4 -10 10 -136
51. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 0 -15 0 -25 4 17 2 -33 2 -30 8 -86
52. Szydeł Janusz Bemix 2 4 2 0 -37 0 -33 4 2 0 -36 8 -102
53. Kiedrowski Tadeusz Asy Chojnice 0 -24 6 36 0 -32 0 -37 0 -36 6 -93
54. Bruski Michał Skowronki Kinice 2 -11 2 -3 0 -20 2 -16 0 -50 6 -100
55. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -32 0 -93 6 101 0 -66 0 -23 6 -113
56. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 0 -17 0 -41 2 -38 0 -75 4 11 6 -160
57. Fifielski Marian Time Lubcza 4 14 0 -35 2 -45 0 -35 0 -62 6 -163
58. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci 6 40 0 -55 0 -66 0 -53 0 -45 6 -179
59. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich 0 -23 0 -60 1 -22 2 38 2 -5 5 -72
60. Trzósło Adam junior Familia Więcbork 2 -8 0 -72 1 -22 0 -102 2 29 5 -175

Suchorączek 2017 - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1 Bukolt Jolanta Pasjonaci k 0 -20 6 46 6 35 6 46 0 -66 18 41
2. Szponarska Natalia Sępólno Baśka k 2 -20 2 12 2 -5 6 50 2 -28 14 9
3. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 0 -17 0 -41 2 -38 0 -75 4 11 6 -160

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. 0 0 k 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  0 0 k 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 2 -22 4 10 4 3 4 4 2 -7 16 -12
4. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 -4 0 -79 4 -10 4 12 0 -39 12 -120
5. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 4 11 4 15 0 -20 1 -14 0 -56 9 -64
6. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 0 -88 0 -43 2 -3 2 -19 3 11 7 -142

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d/

p62

m/

p43

1. Skowronki Kinice 12 -50 23 162 16 71 16 52 20 127 87 362
2. Bemix 18 153 14 44 18 119 14 98 10 -18 74 396
3. Silna Grupa 16 87 12 -2 16 52 18 138 12 63 74 338
4. Rzemieślnik Mrocza 15 123 16 -13 10 -40 16 142 14 156 71 368
5. Orły klawkowo 6 -3 10 -28 18 32 14 48 19 173 67 222
6. Time Lubcza 12 -21 10 10 14 59 12 -78 18 79 66 49
7. Plebanka Więcbork 12 -53 14 145 10 -70 12 -64 16 114 64 72
8. Relax Runowo 8 -82 16 56 18 96 12 -3 10 -141 64 -74
9. Pasjonaci 18 107 7 -71 13 -22 17 106 4 -180 59 -60
10. Sokół 8 -126 16 78 12 12 14 34 8 -22 58 -24
11. Rezerwat Wiele 16 23 6 -29 12 24 14 -16 10 -116 58 -114
12. Asy Chojnice 6 -113 14 51 10 3 12 0 12 13 54 -46
13. Bemix 2 10 -56 12 -75 5 -97 6 -112 18 43 51 -297
14. Baśka Sępólno 18 98 0 -242 9 -19 6 -184 13 36 46 -311
15. Familia Więcbork 10 -34 10 -97 9 -34 6 -84 10 59 45 -190
16. Klan Pawelskich 9 -37 10 -22 12 -30 10 -28 4 -156 45 -273
17. Ptaki Wiele 8 -90 14 63 6 -19 7 0 8 -125 43 -171

 

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Powalisz Zbigniew Silna Grupa   4 0 6 22 6 57 6 24 6 116 28 219
2. Kin Krystian Skowronki Kinice   4 7 5 48 6 33 4 5 6 33 25 126
3. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   6 50 6 61 6 55 6 92 0 -45 24 213
4. Czarnkowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 1 6 51 2 -33 6 41 6 42 24 102
5. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   6 75 4 -5 2 -12 6 92 4 55 22 205
6. Kotek Józef Bemix   4 -7 6 45 2 -7 6 66 4 3 22 100
7. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   6 83 2 -7 3 1 6 23 4 15 21 115
8. Mieszczak Benedykt Bemix   6 96 2 -33 4 30 6 72 2 1 20 166
9. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 14 2 7 6 53 4 19 4 25 20 118
10. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice   2 -33 6 23 4 36 4 14 4 29 20 69
  Borzych Franciszek Orły klawkowo   0 -50 2 12 6 28 6 24 6 55 20 69
12. Baran Bogdan Plebanka Więcbork   4 6 4 27 0 -79 6 54 6 51 20 59
13. Kulas Roman Orły klawkowo   0 -33 6 32 6 85 4 20 3 11 19 115
14. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   1 -30 6 41 4 9 4 18 4 27 19 65
15. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   6 77 0 -16 0 -62 6 54 6 39 18 92
16. Jarząb Wiesław Relax Runowo   0 -10 4 4 6 66 2 -8 6 29 18 81
17. Fifielski Marian Time Lubcza   2 -10 0 -32 6 51 4 21 6 50 18 80
18. Borecki Bronisław Bemix   6 64 2 -12 6 38 2 -4 2 -11 18 75
  Czyż Andrzej Sokół   4 40 4 36 4 5 4 -2 2 -4 18 75
20. Bruski Michał Skowronki Kinice   2 -25 6 40 4 35 2 -8 4 23 18 65
21. Pawelski Marian Klan Pawelskich   4 8 6 55 4 22 2 -1 2 -25 18 59
22. Kania Marcin Relax Runowo   2 -17 6 63 2 -18 4 11 4 17 18 56
23. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   6 18 4 18 4 16 4 14 0 -55 18 11
24. Miłaszewski Roman Asy Chojnice   2 -24 1 -25 6 47 4 -1 4 2 17 -1
25. Szydeł Janusz Bemix 2   6 35 4 0 3 -10 0 -41 4 10 17 -6
26. Rybacki Stefan Asy Chojnice   0 -18 6 48 2 -16 6 92 2 -3 16 103
27. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 81 6 35 4 14 0 -27 0 -33 16 70
28. Migawa Tadeusz Sokół   4 12 6 55 2 9 4 22 0 -35 16 63
29. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   0 -47 4 35 6 70 0 -51 6 27 16 34
30. Ciepłuch Mieczysław Plebanka Więcbork   6 8 0 -19 4 29 0 -106 6 110 16 22
31. Kielich Leon Time Lubcza   4 14 0 -35 4 40 2 -42 6 31 16 8
32. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 2 -22 4 10 4 3 4 4 2 -7 16 -12
33. Wenda Andrzej Time Lubcza   4 -3 6 67 0 -35 2 -61 4 5 16 -27
34. Gołaś Wiesław Baśka Sępólno   6 36 0 -86 2 -19 2 -16 6 36 16 -49
35. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci   4 18 1 -25 4 13 6 85 0 -49 15 42
36. Murawiec Maciej Ptaki Wiele   2 -20 4 31 0 -34 6 131 2 -7 14 101
37. Jaśkiewicz Czesław Orły klawkowo   0 -32 0 -26 6 41 4 54 4 40 14 77
38. Błociński Ulrych Plebanka Więcbork   2 -6 6 122 4 6 0 -48 2 -16 14 58
39. Kliszewski Piotr Bemix   2 0 4 44 6 58 0 -36 2 -11 14 55
40. Kołacki Piotr Silna Grupa   6 51 0 -24 4 26 2 -12 2 -9 14 32
41. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   2 -3 0 -84 0 -51 6 59 6 107 14 28
42. Sosnowski Mirosław Bemix 2   4 2 0 -69 2 -8 4 30 4 11 14 -34
43. Kliszewski Bernard 0   6 114 4 10 0 -97 2 -9 2 -55 14 -37
44. Żmuda Trzebiatowski Darek Orły klawkowo   6 112 2 -46 0 -122 0 -50 6 67 14 -39
45. Lewandowski Jacek Plebanka Więcbork   0 -61 4 15 2 -26 6 36 2 -31 14 -67
46. Trzósło Adam Junior Familia Więcbork   4 2 0 -115 4 4 2 -4 4 15 14 -98
47. Trzósło Adam Senior Familia Więcbork   2 -32 4 27 3 1 4 40 0 -22 13 14
48. Trzósło Roman Familia Więcbork   2 -4 4 -3 0 -43 0 -80 6 93 12 -37
49. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   2 -23 2 -20 2 14 0 -61 6 41 12 -49
50. Sosnowski Zenon Sokół   0 -114 2 -8 0 -18 6 76 4 14 12 -50
51. Kajewski Leon Baśka Sępólno   6 30 0 -51 2 13 2 -64 2 -24 12 -96
52. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   6 16 2 -17 0 -45 4 15 0 -67 12 -98
53. Mroziński Robert Bemix 2   0 -47 6 24 0 -37 2 -33 4 -15 12 -108
54. Rybakowski Tadeusz Sokół   0 -64 4 -5 6 16 0 -62 2 3 12 -112
55. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 -4 0 -79 4 -10 4 12 0 -39 12 -120
56. Szponarski Henryk Baśka Sępólno   6 120 0 -62 3 -10 0 -85 2 13 11 -24
57. Niemyjski Jan Pasjonaci   4 10 4 40 2 -26 1 -14 0 -107 11 -97
58. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich   4 26 0 -57 2 -15 2 -32 2 -46 10 -124
59. Gonciarz Jan Relax Runowo   0 -73 2 -29 6 32 2 -20 0 -132 10 -222
60. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich   1 -30 2 -9 6 49 0 -34 0 -32 9 -56
61. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 4 11 4 15 0 -20 1 -14 0 -56 9 -64
62. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -48 5 48 0 -42 2 -30 0 -27 9 -99
63. Skulski Ryszard Silna Grupa   0 -14 0 -61 0 -86 4 34 4 1 8 -126
64. Cyran Krzysztof Bemix 2   0 -46 2 -30 0 -42 0 -68 6 37 8 -149
65. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   0 -41 2 -11 0 -86 6 39 0 -53 8 -152
66. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   0 -84 2 -3 6 78 0 -104 0 -113 8 -226
67. Szponarska Natalia Baśka Sępólno k 0 -88 0 -43 2 -3 2 -19 3 11 7 -142
68. Trzósło Rafał Familia Więcbork   2 0 2 -6 2 4 0 -40 0 -27 6 -69
69. Zdziebło Tadeusz Ptaki Wiele   2 -34 2 -18 0 -35 0 -66 0 -89 4 -242

 1

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1 Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 40 2 8 6 35 6 98 1 -40 19 141
2. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 40 0 -59 2 -34 0 -78 2 -17 8 -148
3. 0 0   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2

 

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p3 m/p1 d/p4 m/p2 d/p5 m/p3 d/p6 m/p4 d/p62 m/p43
1 Bory Tuchola 10 -80 18 94 13 -56 20 65 24 159 85 182
2. Rezerwat Wiele 12 8 12 -35 19 117 18 46 17 111 78 247
3. Time Lubcza 20 185 12 44 14 42 18 170 13 25 77 466
4. Baśka Lutówko 17 122 12 36 18 99 14 106 16 17 77 380
5. Relax Runowo 14 28 22 188 8 -67 13 35 10 56 67 240
6. Bemix   8 -41 12 8 16 70 10 -65 19 63 65 35
7. Familia  3 -158 14 49 10 -41 16 123 16 2 59 -25
8. Plebanka 16 53 4 -158 10 -29 14 23 14 79 58 -32
9. Bemix 2 17 51 12 -13 10 -94 15 28 3 -111 57 -139
10. Skowronki kinice 12 14 12 -92 11 -52 14 -25 4 -171 53 -326
11. Sokół 11 2 9 -24 14 112 4 -111 14 44 52 23
12. Klan Pawelskich 8 -73 12 -28 14 34 4 -85 10 -35 48 -187
13. Rzemieślnik Mrocza 8 -67 16 102 8 54 8 -74 6 -88 46 -73
14. Lubcza 2 16 18 8 -56 3 -141 6 -115 8 -60 41 -354
15. Pasjonaci 8 -62 6 -115 12 -48 6 -121 6 -91 38 -437

3

 

4

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p m/p d/p1 m/p1 d/p7 m/p2 d/p13 m/p3 m/p4 m/p6 d/p19 m/p22
1 Murawiec Maciej Rezerwat Wiele   4 16 6 49 6 69 6 36 4 47 26 217
2. Kołacki Piotr Baśka Lutówko   5 34 6 46 6 73 6 102 2 -10 25 245
3. Prasał Stanisław Baśka Lutówko   6 44 4 23 6 49 2 10 6 45 24 171
4. Dominowicz Leon Bory Tuchola   2 -35 6 97 4 23 6 33 6 29 24 147
5. Wenda Andrzej Time Lubcza   6 80 2 -9 4 59 4 23 6 28 22 181
6. Kliszewski Piotr Bemix     6 20 2 -12 6 93 4 5 4 12 22 118
7. Trzósło Roman Familia    0 -52 6 53 6 31 4 50 6 22 22 104
8. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   4 12 4 27 6 40 4 -17 4 14 22 76
9. Badtke Andrzej Bory Tuchola   4 15 2 -25 4 -12 6 19 6 28 22 25
10. Kania Marcin Relax Runowo   4 -10 6 67 2 -13 5 40 4 38 21 122
11. Kotek Józef Bemix     2 -14 6 65 4 13 4 9 5 27 21 100
12. Kisielewski Marek Bory Tuchola   4 -4 4 10 5 38 2 -27 6 27 21 44
13. Sosnowski Zenon Sokół   4 14 4 33 6 77 0 -21 6 34 20 137
14. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   2 -14 6 42 6 137 2 -35 4 -2 20 128
15. Łaszczyk Tadeusz Pasjonaci   2 -40 4 16 6 31 6 34 2 -43 20 -2
16. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 40 2 8 6 35 6 98 1 -40 19 141
17. Fifielski Marian Time Lubcza   4 21 6 62 2 -23 6 79 0 -52 18 87
18. Kielich Leon Time Lubcza   6 44 2 -17 2 -29 2 -30 6 89 18 57
19. Baran Bogdan Plebanka   6 39 2 -25 6 61 0 -78 4 43 18 40
20. Cyborowski Roman Bory Tuchola   0 -56 6 12 0 -105 6 40 6 75 18 -34
21. Sosnowski Mirosław Bemix 2   2 -13 6 47 4 23 5 40 0 -20 17 77
22. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele   4 38 0 -84 4 -3 4 11 5 27 17 -11
23. Bruski Michał Skowronki kinice   2 -3 6 18 5 38 4 7 0 -81 17 -21
24. Jarząb Wiesław Relax Runowo   4 40 6 62 4 17 2 -4 0 -18 16 97
25. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 -6 4 -1 2 -21 0 -41 6 129 16 60
26. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich   0 -55 4 1 6 57 4 13 2 -7 16 9
27. Lewandowski Jacek Plebanka   6 34 0 -51 0 -71 6 31 4 26 16 -31
28. Czarnowski Zdzisław Skowronki kinice   6 25 0 -87 0 -87 6 15 4 1 16 -133
29. Trzósło Rafał Familia    1 -28 0 -42 2 -1 6 83 6 54 15 66
30. Fifielski Sebastian Lubcza 2   4 9 4 16 3 11 2 -70 2 0 15 -34
31. Migawa Tadeusz Sokół   6 70 2 -19 2 17 0 -51 4 17 14 34
32. Fons Rajmund Baśka Lutówko   6 80 0 -29 0 -67 2 -13 6 32 14 3
33. Szydeł Janusz Bemix 2   4 12 4 2 4 32 0 -41 2 -11 14 -6
34. Pawelski Marian Klan Pawelskich   2 -20 4 16 4 24 0 -20 4 -9 14 -9
35. Grabowski Roman Bemix 2   5 34 0 -27 2 -18 6 33 1 -40 14 -18
36. Ulrych Błociński Plebanka   2 -32 0 -68 4 14 6 65 2 -8 14 -29
37. Trzósło Adam Senior Familia    0 -40 6 53 2 -29 4 6 2 -21 14 -31
38. Półgęsek Tadeusz Relax Runowo   2 4 6 60 0 -50 6 40 0 -93 14 -39
  Skulski Ryszard Baśka Lutówko   0 -36 2 -4 6 44 4 7 2 -50 14 -39
40. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   0 -58 2 -27 3 11 4 16 4 23 13 -35
41. Sikora Jerzy Lubcza 2   6 69 4 3 0 -19 2 -5 0 -47 12 1
42. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 46 4 46 0 -47 2 -30 0 -34 12 -19
43. Mieszczak Benedykt Bemix     0 -26 4 22 0 -57 2 -19 6 25 12 -55
44. Kin Krystian Skowronki kinice   4 26 4 -1 4 -5 0 -49 0 -49 12 -78
45. Cyran Krzysztof Bemix 2   6 18 2 -35 0 -131 4 -4 0 -40 12 -192
46. Sas Bogdan Plebanka   2 12 2 -14 0 -33 2 5 4 18 10 -12
47. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich   4 36 4 -1 2 -19 0 -28 0 -29 10 -41
48. Czyż Andrzej Sokół   0 -54 2 -30 4 15 2 -25 2 -10 10 -104
49. Borecki Bronisław Bemix     0 -21 0 -67 6 21 0 -60 4 -1 10 -128
50. Rybakowski Tadeusz Sokół   1 -28 1 -8 2 3 2 -14 2 3 8 -44
51. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   0 -51 6 55 0 -51 0 -21 2 5 8 -63
52. Barwina Hilary Lubcza 2   6 60 0 -37 0 -45 2 5 0 -77 8 -94
  Jażdzewski Stanisław Skowronki kinice   0 -34 2 -22 2 2 4 2 0 -42 8 -94
54. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   2 -34 0 -44 2 -28 0 -50 4 10 8 -146
55. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 4 40 0 -59 2 -34 0 -78 2 -17 8 -148
56. Trzósło Adam Junior Familia    2 -38 2 -15 0 -42 2 -16 2 -53 8 -164
57. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza   0 -48 0 -41 2 15 4 12 0 -57 6 -119
58. Rybacki Stefan Pasjonaci   0 -50 0 -66 4 11 0 -44 2 -14 6 -163
59.  Piskulski Jarosław Lubcza 2   0 -120 0 -38 0 -88 0 -45 6 64 6 -227
60. Lemańczyk Zenon Pasjonaci   2 -12 2 -6 0 -56 0 -33 0 -17 4 -124

 1

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA PAŃ Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d

/p19

m/

p22

1. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
2. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
3. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53

 

2

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Drużyna

d/

p

m/

p

d/

p3

m/

p1

d/

p4

m/

p2

d/

p5

m/

p3

d/

p6

m/

p4

d

/p62

m/

p43

1. Rzemieślnik Mrocza 14 -8 16 -11 14 168 18 147 15 94 77 390
2. Pasjonaci 14 76 15 45 18 105 14 30 16 67 77 323
3. Bemix 24 231 8 -94 16 28 11 24 12 -30 71 159
4. Bemix 2 10 -40 16 36 16 119 9 -50 16 184 67 249
5. Rezerwat Wiele 8 -127 13 27 16 72 16 79 14 48 67 99
6. Lubcza II 16 129 14 28 12 -31 16 53 7 -83 65 96
Familia 14 15 18 171 11 -36 14 49 8 -103 65 96
8. Plebanka 22 165 12 -37 12 85 5 -122 14 -46 65 45
9. Time Lubcza 14 -43 8 -84 14 94 12 26 14 36 62 29
10. Asy Chojnice 12 -14 12 -9 4 -222 18 150 16 84 62 -11
11. Relax Runowo 12 -4 16 118 14 20 12 -38 6 -80 60 16
12. Silna Grupa 6 -108 16 44 16 63 10 -33 12 -21 60 -55
13. Orły Klawkowo 10 13 8 -40 14 87 8 -24 16 71 56 107
14. Borowiacy 2 -214 8 -57 14 -23 15 92 16 69 55 -133
15. Skowronki Kinice 18 85 12 -16 7 -81 6 -66 6 -116 49 -194
16. Sokoły 8 -16 6 -60 8 -78 8 -136 18 183 48 -107
17. Ptaki Wiele 4 -113 12 45 9 -99 12 -65 8 -126 45 -358
18. Bory Tuchola 10 2 8 -79 6 -125 12 -54 8 -127 44 -383
19. Klan Pawelskich 8 -80 10 -3 5 -177 10 -107 6 -100 39 -467

 

3

 

4

NAZWA TURNIEJU - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Runda 5 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat.

d/

p

m/

p

d/

p1

m/

p1

d/

p7

m/

p2

d/

p13

m/

p3

m/

p4

m/

p6

d/

p19

m/

p22

1. Trzósło Rafał Familia   6 62 6 24 6 45 6 87 6 47 30 265
2. Marek Winter 0 6 91 4 16 6 71 6 85 4 40 26 303
3. Tajer Jerzy Rzemieślnik Mrocza   4 8 6 48 6 119 4 3 6 123 26 301
4. Grabowski Roman Bemix 2 6 72 6 61 0 -32 5 70 6 136 23 307
5. Wenerski Marek Rezerwat Wiele   4 12 4 0 4 28 4 29 6 100 22 169
6. Borecki Bronisław Bemix 6 45 4 8 6 34 4 62 2 -21 22 128
7. Rybacki Stefan Pasjonaci   2 -17 4 32 4 25 6 14 6 47 22 101
8. Barwina Hilary Lubcza II 6 75 6 36 6 32 4 3 0 -82 22 64
9. Antkiewicz Stanisław Asy Chojnice   6 50 6 15 0 -107 6 89 4 16 22 63
10. Lemańczyk Zenon Pasjonaci 4 54 5 36 4 10 2 -15 6 50 21 135
11. Fifielski Sebastian Lubcza II   6 76 2 8 2 -46 6 59 5 26 21 123
12. Bukolt Jolanta Pasjonaci k 2 -12 6 29 4 23 4 40 4 13 20 93
13. Skulski Ryszard Silna Grupa   2 -26 2 -18 6 54 6 63 4 13 20 86
14. Fifielska Małgorzata Time Lubcza k 4 -2 6 42 4 40 0 -30 6 28 20 78
15. Gonciarz Jan Relax Runowo   4 -1 6 72 4 -21 2 -22 4 11 20 39
16. Kliszewski Piotr Bemix 6 68 0 -113 6 71 4 4 4 2 20 32
17. Kotek Józef Bemix   6 74 2 -1 4 20 2 -3 4 5 18 95
18. Cyran Krzysztof Bemix 2 0 -60 4 24 6 71 2 1 6 51 18 87
19. Błociński Ulrych Plebanka   4 13 6 36 2 15 0 -14 6 30 18 80
20. Borzych Franciszek Orły Klawkowo 6 41 4 7 6 60 0 -30 2 -14 18 64
21. Półgęsek Tadeusz Silna Grupa   2 -11 6 22 6 41 2 3 2 -8 18 47
22. Kielich Leon Time Lubcza 0 -86 2 -34 6 76 6 65 4 20 18 41
23. Łusiak Zygmunt Rzemieślnik Mrocza   6 27 4 14 2 -22 6 59 0 -61 18 17
24. Lewandowski Jacek Plebanka 6 23 0 -72 2 -7 4 -7 6 35 18 -28
25. Garańczyk Wiesław Rzemieślnik Mrocza   0 -48 4 8 6 99 2 17 5 26 17 102
26. Karnowski Tadeusz Borowiacy 2 -1 2 -24 6 36 5 70 2 -25 17 56
27. Płaczek Józef Rezerwat Wiele   2 -54 5 36 2 -14 4 20 4 19 17 7
28. Trzósło Adam Senior Familia 0 -79 6 149 4 7 4 19 2 -15 16 81
29. Kowalkowski Marek Asy Chojnice   2 -14 0 -23 2 -29 6 41 6 88 16 63
30. Czyż Andrzej Sokoły 6 62 4 36 0 -54 0 -46 6 46 16 44
31. Szydeł Janusz Bemix 2   4 -8 6 61 4 20 2 -9 0 -25 16 39
32. Sosnowski Zenon Sokoły 0 -52 2 -21 2 -12 6 47 6 76 16 38
33. Pawlicki Zygmunt Relax Runowo   4 15 2 -12 4 21 6 31 0 -27 16 28
34. Jarząb Wiesław Relax Runowo 0 -58 6 45 4 37 4 10 2 -13 16 21
35. Ciepłuch Mieczysław Plebanka   6 48 6 23 2 -5 0 -62 2 -16 16 -12
36. Kamiński Stefan Rzemieślnik Mrocza 4 5 2 -81 0 -28 6 68 4 6 16 -30
37. Czarnowski Zdzisław Skowronki Kinice   4 40 6 98 1 -40 4 26 0 -28 15 96
38. Lorek Mariusz Orły Klawkowo 2 11 4 34 6 64 0 -25 2 -21 14 63
39. Kulas Roman Orły Klawkowo   2 -12 0 -42 0 -26 6 41 6 51 14 12
40. Wenerski Eugeniusz Rezerwat Wiele 0 -49 2 -7 4 32 4 15 4 8 14 -1
41. Wojcieszak Krzysztof Borowiacy   0 -54 6 114 4 -24 0 -46 4 7 14 -3
42. Niemyjski Jan Pasjonaci 6 51 0 -52 6 47 2 -9 0 -43 14 -6
43. Migawa Tadeusz Sokoły   2 1 0 -58 6 37 2 -39 4 39 14 -20
44. Pawelski Arkadiusz Klan Pawelskich 2 -17 2 -5 4 -5 4 -3 2 -11 14 -41
45. Kołacki Piotr Silna Grupa   2 -11 6 36 0 -40 2 -37 4 -9 14 -61
46. Bruski Michał Skowronki Kinice 6 44 0 -95 0 -37 2 -6 6 24 14 -70
47. Winiecki Jan Rezerwat Wiele   2 -36 2 -2 6 26 4 15 0 -79 14 -76
48. Szyszka Zbigniew Asy Chojnice 4 -7 4 21 0 -66 2 -25 4 -24 14 -101
49. Słomiński Jan Borowiacy   0 -120 0 -74 4 17 4 6 6 69 14 -102
50. Baran Bogdan Plebanka 6 81 0 -24 6 82 1 -39 0 -95 13 5
51. Sikora Bożena Ptaki Wiele k 2 -9 4 40 1 -49 4 -2 2 -33 13 -53
52. Fifielski Marian Time Lubcza 4 20 0 -27 2 10 2 -26 4 13 12 -10
53. Fifielski Maciej Lubcza II   4 11 4 -9 2 9 0 -41 2 -11 12 -41
54. Jażdzewski Stanisław Skowronki Kinice 4 0 6 31 2 -18 0 -27 0 -38 12 -52
55. Cyborowski Roman Bory Tuchola   4 64 0 -86 0 -68 6 32 2 -11 12 -69
56. Wenda Andrzej Time Lubcza 6 25 0 -65 2 -32 4 17 0 -25 12 -80
57. Sikora Jerzy Ptaki Wiele   0 -45 4 41 0 -55 2 -49 6 25 12 -83
58. Kisielewski Marek Bory Tuchola 4 26 4 18 0 -55 0 -73 4 0 12 -84
59. Prasał Stanisław Ptaki Wiele   0 -49 2 -38 4 -10 6 37 0 -68 12 -128
60. Pawelski Marian Klan Pawelskich 2 -12 4 33 1 -49 2 -8 2 -4 11 -40
61. Mieszczak Benedykt Bemix   6 44 2 12 0 -97 1 -39 2 -16 11 -96
62. Jaśkiewicz Czesław Orły Klawkowo 0 -27 0 -39 2 -11 2 -10 6 55 10 -32
63. Miłaszewski Roman Asy Chojnice   0 -43 2 -22 2 -20 4 45 2 4 10 -36
64. Plutka Piotr Lubcza II 0 -33 2 -7 2 -26 6 32 0 -16 10 -50
65. Trześniewski Kazimierz Borowiacy   0 -39 0 -73 0 -52 6 62 4 18 10 -84
66. Jażdzewski Andrzej Bory Tuchola 0 -57 4 45 4 8 0 -67 2 -16 10 -87
67. Badtke Andrzej Bory Tuchola   2 -31 0 -56 2 -10 6 54 0 -100 10 -143
68. Trzósło Adam Junior Familia 4 21 4 11 0 -48 2 -42 0 -101 10 -159
69. Sosnowski Mirosław Bemix 2   0 -44 0 -110 6 60 0 -112 4 22 10 -184
70. Trzósło Roman Familia 4 11 2 -13 1 -40 2 -15 0 -34 9 -91
71. Kania Marcin Relax Runowo   4 40 2 13 2 -17 0 -57 0 -51 8 -72
72. Błażejewski Marian Ptaki Wiele 2 -10 2 2 4 15 0 -51 0 -50 8 -94
73. Liss Henryk Silna Grupa   0 -60 2 4 4 8 0 -62 2 -17 8 -127
74. Kin Krystian Skowronki Kinice 4 1 0 -50 4 14 0 -59 0 -74 8 -168
75. Pawelski Zdzisław Klan Pawelskich   2 -55 4 11 0 -60 0 -83 2 -44 8 -231
76. Pawelski Łucjan Klan Pawelskich 2 4 0 -42 0 -63 4 -13 0 -41 6 -